Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je samo odigrao Williams [emoji2] I napred i nazad. Igrač za budućnost. Sad lepo forsirati njega, a Shawa gurnuti u rotaciju jer realno ništa ne igra. Napred je totalno beskoristan.

    Fred ponovo izdominiriao. Kakav preporod ja ne verujem. Marsijal isto dobar. Pereira takodje, prelepa asistencija.

    Odbrana na nivou. Odlicni. Lindelof sve bolji, ne kiksa vise kao ranije.

    Rasford klasicno, ceo mec beskoristan, nista ne uradi i onda ga da na kraju da malo naduva statistiku.

    Comment


    • Prvo poluvrijeme odlicno, drugo lose, mnogo gluposti, ona reakcija Martijala kod zicera je nestvarna, glavonja od 80 miliona naravno gubi po ko zna koji put vazdusni duel od osjetno nizeg igraca. Na kraju i dosta srece jer su naravno standardno ispanicili iako se morala ranije utakmica rijesiti na kraju Rasko nekako dao onu socijalu, ocajan je bio, odavno losiju utakmicu nije odigrao ali daje golove, to je dobro za njegovo samopouzdanje.

      Lindelof komotno bolji stoper od engleskog reprezentativca od 80 miliona. Soua treba odma prodati, em je Vilijams na sl, a vjerovatno i vecem nivou trenutno, em je profesionalni fudbaler, nije fizicki zapusten i ne pravi gluposti kao Luk.

      Drago mi je bas zbog Freda, vraca nivo iz Sahtjora, mora bolje naprijed jer ima i to u sebi, nije ga bez razloga Murinjo doveo, a Pep zelio svim silama. Ipak je Matic otac za sve vezne igrace, niko kao on ne diktira tempo, igru. Jedini koji je sposoban da odigra kao vrhunski DLP i mnogo se strucnjak Jole ogrijesio o njemu. Za matica je bolje da ide nedje dje ce ga postovati i trenirati pravi menadzer.

      Dzejms fantastican, nije stao, Martijala je valjda malo sramota kad vidi koliko se Dzejms trudi i trci, a on naprijed siri ruke, i boli ga kurac da se pomjeri s mjesta. Kakva je batine popio Dzejms ono nisu istine. Pereria nije Brazilac, neko ko ima onakav prvi dodir i kontrolu lopte ne moze biti Brazilac. Slagao ga neko.

      Spin masinerija se upalila, vidi se da je Jole Vudvordov vojnik, kad izgubimo trazi se sportski direktor, a kod Jola kad izgubimo pripremamo se za neke naredne sezone, dok kad se udje u neku seriju rekao sam vam da imamo to u sebi
      Prije tri nedjelje islo trolovanje kako je kupio Vudvorda svojom vizijom, kako mu je rekao tacno znam kako ce ekipa izgledati 2021/2022, pa onda oni dobri rezultati u derbijima i promjena ploce, ova sezona nije izgubljena, potom poraz od fenjerasa pa izjava kako je ova sezona samo priprema, i sad posle ove dvije pobjede i kad smo na korak od top 4 opet sezona ima smisla, opet borba, ovo je proces, procesu treba vremena, u pozadini siba pjesma od Balasa Racunajte na nas

      U stvarnosti lik nema pojma o poslu, Mojes nivo, cak je i Mojesu trebalo vise utakmica da izgubi 15 puta od njega. Taktika i sistem ne postoje, to sto je trenutno top 4 na manje od 60 bodova(inace je na 75) i sto sem tri ekipe sve su ostale ocajne nista ne mijenja. Mozemo mi da budemo cetvrti, to je najmanji problem, Sefild je na ovom nivou, pogledajte njihov kadar, pogledajte nas. Ali koliko je mjerena svaka rijec Van Galu i Murinju, a ovaj valja sto puta vece gluposti iz nedelje u nedelju ali to je Jole, jedan od nas, nema kadar, nema nista, kao Venger samo mlade snage. Samo neka vrti spin masinerija.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Kako je samo odigrao Williams [emoji2] I napred i nazad. Igrač za budućnost. Sad lepo forsirati njega, a Shawa gurnuti u rotaciju jer realno ništa ne igra. Napred je totalno beskoristan.

        Fred ponovo izdominiriao. Kakav preporod ja ne verujem. Marsijal isto dobar. Pereira takodje, prelepa asistencija.

        Odbrana na nivou. Odlicni. Lindelof sve bolji, ne kiksa vise kao ranije.

        Rasford klasicno, ceo mec beskoristan, nista ne uradi i onda ga da na kraju da malo naduva statistiku.
        Williams fenomenalan, ima te drskosti u sebi i moze biti trajno resenje za LB.

        Fred igra bas, bas dobro zadnje vrijeme, to nam je i trebalo. Konacno neki menadzer da izvuce nesto od njega, kod Portugalca cesto i na tribinama ali dobro. Prvi put u istoriji da igrac postaje bolji nakon nekog kontinuiteta utakmica, nevjerovatno kakvu toplu vodu je Ole izmislio za razliku od prethodnika koji jedan dobar mec nagradi klupom a los mec tribinama[emoji123][emoji123][emoji123]
        LVG nam je podario Rasforda, prethodnik Lindelofa, Freda, Skotija. Hvala legende, utabali ste put Oleu da pripremi za svog naslednika neku sampionsku generaciju. Oprastamo Snajderlina, Di Mariju, Lukakua, Sanceza a vrvt i Pogbu jer su radili u interesu kluba i buducnosti

        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Odjednom sada veliki zaokret i hvalospevi na račun Freda i Pereire ne znam iz kog razloga. Oni su dovedeni, sa nekakvom prethodnom fudbalskom reputacijom, da igraju kvalitetno i svaki Oleov ukazan minut opravdaju na terenu. Ne bih baš toliko išao u daljinu i o njima pisao kao pokačanjima za duži vremenski period. Fred mi je iz ove strane priče mnogo draži, ako ništa drugo onda zbog konstantne borbenosti i srca nego sunarodnik Pereira. I ako su obojica, poreklom odakle dolaze, mnogo limitirani i fudbalski ne školovani za nivo kluba poput Uniteda. No to je tema za neke druge koji odlučuju o dobrobitu i kvalitetu igračkog kadra.

          Vilijamsov potencijal video sam najbolje protiv Partizana na JNA kada je jedini bio svetla tačka. Ne libi se krenuti napred i učestvovati konstantnom trkom i ubacivanjima u ofanzivni deo tima. Solidna mu i defanziva. Već sada je tri puta produktivniji od debelog Šoa.

          Džejms priča za sebe. Sa skepsom smo razmišljali šta nam može doneti mladić iz nižeg ranga fudbala. Najviše ga videli u nekoj rotaciji, velikom broju tekmi tokom sezone. Bivši vezista Svonsija za kratko vreme postao uz Raša možda i značajnije ime kluba. Svakom narednom tekmom opravdava sav potencijal i kupovinu sa Libertija.

          Pogba nema šta više tražiti u klubu. Jalova i štura su obraćanja Solskjera kako mu treba još malo odmora. Fakat da je Pogs, poštujući sav fudbalski kvalitet i repertoar, na izlaznim vratima OT. Samo pitanje koga će Rajola zajebati i utrapiti usijanu francusku glavu.

          Povrh svega, odlično stojimo tabelarno. Sada ne smemo praviti nama znane kikseve na "malim" tekmama. Upravo su nas takvi ogledi koštali izlaska iz samog vrha engleskog fudbala.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Odjednom sada veliki zaokret i hvalospevi na račun Freda i Pereire ne znam iz kog razloga. Oni su dovedeni, sa nekakvom prethodnom fudbalskom reputacijom, da igraju kvalitetno i svaki Oleov ukazan minut opravdaju na terenu. Ne bih baš toliko išao u daljinu i o njima pisao kao pokačanjima za duži vremenski period. Fred mi je iz ove strane priče mnogo draži, ako ništa drugo onda zbog konstantne borbenosti i srca nego sunarodnik Pereira. I ako su obojica, poreklom odakle dolaze, mnogo limitirani i fudbalski ne školovani za nivo kluba poput Uniteda. No to je tema za neke druge koji odlučuju o dobrobitu i kvalitetu igračkog kadra.

              Vilijamsov potencijal video sam najbolje protiv Partizana na JNA kada je jedini bio svetla tačka. Ne libi se krenuti napred i učestvovati konstantnom trkom i ubacivanjima u ofanzivni deo tima. Solidna mu i defanziva. Već sada je tri puta produktivniji od debelog Šoa.

              Džejms priča za sebe. Sa skepsom smo razmišljali šta nam može doneti mladić iz nižeg ranga fudbala. Najviše ga videli u nekoj rotaciji, velikom broju tekmi tokom sezone. Bivši vezista Svonsija za kratko vreme postao uz Raša možda i značajnije ime kluba. Svakom narednom tekmom opravdava sav potencijal i kupovinu sa Libertija.

              Pogba nema šta više tražiti u klubu. Jalova i štura su obraćanja Solskjera kako mu treba još malo odmora. Fakat da je Pogs, poštujući sav fudbalski kvalitet i repertoar, na izlaznim vratima OT. Samo pitanje koga će Rajola zajebati i utrapiti usijanu francusku glavu.

              Povrh svega, odlično stojimo tabelarno. Sada ne smemo praviti nama znane kikseve na "malim" tekmama. Upravo su nas takvi ogledi koštali izlaska iz samog vrha engleskog fudbala.
              Fred je zasluzio pohvale, zadnjih mjesec i nesto igra na sjajnom nivou. Bude tu i gresaka ali svakako da mnogo bolje i komotnije izgleda na terenu. Samo tako da nastavi.

              Sto se Andreasa tice, drag mi je ali nije za ovaj nivo fudbala. Rotacija u najboljem slicaju ako i to. Jbg ako hocemo da se vratimo u sam vrh fudbala onda moramo imati i kvalitet na klupi a Andreas ne moze da parira protiv najboljih ekipa, kako fizicki tako i tehnicki. Najveca vrlina je sut ali u ostalim segmentima nije se razvio kako sam ocekivao. U mladjim kategorijama tehnika na zavidnom nivou, odlican pregled, pas i naravno sut ali to nije prenio na zadovoljavajuc nivo za vrhunski fudbal.

              Ole samo da nastavi da ubada sa transferima kao i sa ciscenjem skarta i bice to ok. Ostavice nasledniku ozbiljan tim, spreman za borbu za titule. Volio bih da on bude taj koji ih odvede do kraja ali nisam bas optimistican povodom toga.

              Sto se Pogbe tice, ako stigne dobra ponuda cao dovidjenja. Nama trebaju oni koji ce iz nedelje u nedelju da daju svoj max a kad si tako talentovan kao sto je on onda i da bude medju najboljim igracima na terenu iz nedelju u nedelju a to kod njega nije slucaj. Previse oscilacija kao i prica van terena a to nam nikako ne odgovara u ovakvom Utd.

              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Već viđeno novo pojačanje kluba Haland pređe u Milionere iz Dortmunda.
                Dal je opet Rajola umešao prste ili je nešto treće u pitanju.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Haaland u Dortmundu, odlican izbor za njega a mislim da je dobro i sto ga mi nismo doveli. Mora da se nadje prostora za Greenwooda.

                  Veznjaci su nam potrebni, kreacija je problem protiv bunkera

                  Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Sto rade Vudvord i Jole, koliko brifuju i pokusavaju da pokazu da nas nije Dortmund porazio, a Rajola sjebao, vec da smo odustali od Halanda a istina je naravno da je igrac izabrao Dortmund jer je sad bolje igrati za Borusiju i da ga trenira ozbiljan strucnjak, a ne Jodza.

                    Naravno po meni ovo je top ispalo, svi su na dobitku, Halandu je bolje u Dortmundu, Mancesteru je bolje da Grinvud i dalje dobija minute i treba im iskusan napadac, ne jos jedan mladic koji sigurno ne bi dosao da bude rotacija. Zato bi Mandzukic bio idealan. Dovodjenje Halanda bi imalo logike samo ako se prodaje Martijal, sto ne vjerujem da je plan debila u klubu, jer ta primadona itekako sere i pisa po klubu, ne koliko Pogba ali je uzasno neprofesionalan ali moze mu se ocigledno.

                    Ipak Halandova cijena je smehoteka na danasnjem trzistu, a Rajola se sprda sa Vudvordom, ako, ako.

                    Joleov projekat odlicno napreduje, Haland mu je otisao, sad mu ostaju Sanco i Medison, od Sanca nema nista naravno, njega tek zele ozbiljni klubovi kojima mi nema sanse da mozemo da pariramo.

                    Vudvordov damage control


                  • Haland ima tipa 20 ili 21 godinu, za njega je vjerovatno najbolji potez ovo, jak njemački klub, Dortmund ili Lajpcig, ispade Dortmund.

                    S druge strane, nama ne bi bio zagarantovano starter, imamo mladog napadača, plus Rajola...

                    Nisam gledao juče utakmciu ali pobjeda + CS, sasvim dovoljno. Biće mnogo teže sa Arsenalom, valjda svi bitni budu spremni za još sat i po igre kroz par dana. Baš ubitačan raspored

                    Comment


                    • Slažem se sa prethodnicom da je za mladog fudbalera najbolje igrati a gde će Haland imati najviše prostora nego u Dortmundu. Nerealne bile priče oko Halanda i nas iz više razloga. Prevashodno njegovo angažovanje ne bi imalo cenu ako se zna da njegovu poziciju popunjava talentovani Grinvud. Samim tim taj posao bi značio da se na Mejsona ne računa na duže staze. A tu je i Mino Rajola koji odavno zajebava sve u Unitedu i ako je klub želeo Halanda njegova je ovo odmazda zbog Pogbe i zatezanja kluba da ga proda ili produži i podeblja primanja.

                      Prosto neverovatno zvuči da je debeli agent inkasirao gotovo ko Salsburg od prodaje.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Haland ima tipa 20 ili 21 godinu, za njega je vjerovatno najbolji potez ovo, jak njemački klub, Dortmund ili Lajpcig, ispade Dortmund.

                        S druge strane, nama ne bi bio zagarantovano starter, imamo mladog napadača, plus Rajola...

                        Nisam gledao juče utakmciu ali pobjeda + CS, sasvim dovoljno. Biće mnogo teže sa Arsenalom, valjda svi bitni budu spremni za još sat i po igre kroz par dana. Baš ubitačan raspored
                        Dobri smo bili u 1 pol, u 2 mali pad ali pobjeda je pobjeda. Moramo biti precizniji u napadu, vec nekoliko meceva masimo 1 na 1 u gostima. Lingard sa Watfordom, sinoc Marsijal. To se mora dati.

                        Sa Arsenalom ce biti zanimljivo, vidjecemo kako ce Arteta postavit utakmicu a od Olea znamo, na kontre i to moze biti jako ubitacno posto su Saka sa lijeve i Maitland Niles sa desne strane itekako ranjivi a o stoperima da ne pricam.
                        Steta sto Skoti ne igra mada bih opet krenuo sa Maticem i Fredom na sredini a Pogbu na 10tku

                        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Comment


                          • I krecemo polako sa imenima a u stvarnosti 0 dolazaka

                            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Kao po difoltu kraj godine donosi i bezbroj spekulacija vezane za naš klub. Neke proverene, mnoge ne, al uvek jako zanimljivo oko Uniteda.

                              OGS ima par izrazito lepih kapitalaca u svom notesu samo pitanje koliko je realno doći do nekog od njih. Na listi koji je dostavljen Bordu kluba i Kanceru Edu nalazi se 4 imena: Musa Dembele (Olimpik Lion), Kristijan Eriksen (Totenhem), Saul Nigez (Atletiko Madrid) i Medison (Lester).

                              Lično znajući kako Ed rukovodi sa pitanjima vezanim za transfere nisam preterani optimista da će uspeti iole nekog od njih privoleti na OT. Danac Eriksen je sigurno najrealnija opcija. Ističe mu ugovor, Spursi nešto zatežu oko obnove istog i sigurno ima prostora za dogovore. Valjao bi takav kalibar privoleti u naš klub.

                              Za Nigeza i Medisona treba spremiti džak para što mi u ovom trenutku nerealno deluje. Dembele već koji put dolazi u ravan sa nama, videćemo hoće li čelnici sa Žerlana popustiti i dati priliku pregovorima i eventualnom dogovoru.

                              Sve u svemu, kojim slučajem ukoliko dovedemo ovu četvorku, uz postojeći igrački kadar, ulazimo expresno u uži izbor za najviši plasman. Teže pitanje je koliko ima baruta i resursa u upravi i gazdama da posao privedu uspešno kraju.

                              Comment

                              Working...
                              X