Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemamo bekova, nemamo stopera, nemamo krila, nemamo menadzera.

    Rasulo
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Tvrdoglav je Žoze, to mu se nekada isplati nekada ne.

      Comment


      • Sad treba da izgura pricu, vjerujem u njega. Svi su ga otpisali ali ko se zadnje smije najsladje se smije.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Pukao je Mou... u tome je problem...

          Pogba vodi šou i to je to.

          Comment


          • Iako Mikeli troluje za sve pare u pravu je za ovo juce. Moralo da ide 3-5-2, morao da igra neki defanzivni vezni, jbg protiv Lestera se vidjelo koliko je ovo neizbalansirano i zato je krivica najvise na Zozeu za jucerasnji poraz, nije samo njegova jer on ne moze da trci za njih i da se trudi za njih, to je na njima sto su pokazali da su picke, i zato cu ja uvijek vise postovati Aleksisa, neka izgubi milion lopti ne bjezi nikad od nje i pisa krv na terenu.
            sigpic

            Comment


            • Manchester United

              [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]placem koja smo komedija.
              Sijevaju sponzori kako kluba tako i kod igraca

              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • A i neke su bizarne okolnosti zašto Sančeza nije bilo.

                Zna li se danas?

                Comment


                • Manja povreda, nedelja do dvije pauza
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    A sto ne veza Matić, Pogba, Fred, ofanzivni vezni Lingard i u napadu Aleksis i Lukaku? Kad već nema krila? Hose Hose zašto si Hose Maurinjo
                    Zato sto nikad nece da promeni formaciju, uvek sa jednim napadacem.

                    Kad se vrati Valensija i Matic treba da proba dijamant, Sanchez nece nikad proigrati levo i njemu je to jasno.

                    Valensija Baji Smoling Shaw
                    Matic
                    Fred Pogba
                    Lingard
                    Lukaku Sanchez

                    Ali nikad ovo necemo vidjeti. Jer je covek inat, i kad pocne da pada on ne zapira, busi i dno. Gurace iste formacije i igrace i kad ne ide. Konte jbt kad je promenio u jedan mec formaciju donela mu je titulu. Ovaj nista, kao da nemamo trenera.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Iako Mikeli troluje za sve pare u pravu je za ovo juce. Moralo da ide 3-5-2, morao da igra neki defanzivni vezni, jbg protiv Lestera se vidjelo koliko je ovo neizbalansirano i zato je krivica najvise na Zozeu za jucerasnji poraz, nije samo njegova jer on ne moze da trci za njih i da se trudi za njih, to je na njima sto su pokazali da su picke, i zato cu ja uvijek vise postovati Aleksisa, neka izgubi milion lopti ne bjezi nikad od nje i pisa krv na terenu.
                      Ne trolujem, podrzavam menadzera jos uvijek. Tek je pocetak sezone, desavace se porazi a pravo da ti kazem, ocekivao sam juce da necemo dobit kad sam vidio sastav ali ajde reko, da pogledam prvo. Bas smo im isli na ruku. Smoling da je igrao sa ovom 2 bilo bi mirnije i lakse bi kontrolisali Mareja.

                      Bas gotivim Andreasa ali mu je uvalio kosku juce a nije ni bio gori od ove druge dvojice, posebno Freda koji je bio uzasan.

                      I pored svih tih problema na 2:1 mislio sam da cemo ih okrenuti jer smo trebali privest kraju pol i onda da uslijede izmjene i preokrenemo ali penal nas je ubio u pojam.

                      Idemo dalje, Totenhem se mora dobiti
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Nasli smo ga

                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Ne trolujem, podrzavam menadzera jos uvijek. Tek je pocetak sezone, desavace se porazi a pravo da ti kazem, ocekivao sam juce da necemo dobit kad sam vidio sastav ali ajde reko, da pogledam prvo. Bas smo im isli na ruku. Smoling da je igrao sa ovom 2 bilo bi mirnije i lakse bi kontrolisali Mareja.

                          Bas gotivim Andreasa ali mu je uvalio kosku juce a nije ni bio gori od ove druge dvojice, posebno Freda koji je bio uzasan.

                          I pored svih tih problema na 2:1 mislio sam da cemo ih okrenuti jer smo trebali privest kraju pol i onda da uslijede izmjene i preokrenemo ali penal nas je ubio u pojam.

                          Idemo dalje, Totenhem se mora dobiti
                          Stogodisnji Marej im udarao presing i napravio probleme, s druge strane Kejna Smoling drzi kao da je malo dijete i onda grije klupu, to je svakako na Murinju. I Jang, pa ne moze Jang da ti igra beka jer pliva kao blesav, moze da igra beka samo kad nema drugog rjesenja ili kad je drugo rjesenje Sou kad ni na sta ne lici, kakav je da je Darmijan je defanzivno otac za Janga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Manchester United

                            Trebali bi napravit anketu sa pitanjem koliko se navijaci raduju utakmicama Utd?

                            Mislim na nase jer protivnicki uzivaju[emoji23]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Nisam gledao Totenhem ali ono što je Mančester pokazao protiv Brajtona je dno dna. Bailly posebno, ali može slobodno da se zaređa sa kritikama, mnogo je loših, samopouzdanje na negativnom minimumu.

                              Ogromna je odgovornost na Murinju da mu tim ovako jadno izgleda u trećoj sezoni valjda, ako se ne varam?
                              Utakmica sa Totenhemom je biti ili ne biti, poraz bi bilo nemoguće progutati, a sudeći po trenutnom stanju stvari, može lako da se desi.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Zasto bi bilo biti ili ne biti? Eventualni poraz nista ne menja. Kao i bilo koje druge sezone i bilo koji drugi menadzer, ako izvisi za LS na kraju sezone ide otkaz ako bude u top 4 da se vidi kako i sta dalje. Bilo je istih ovakvih utakmica i prosle sezone pa nista, na kraju je bilo drugo mesto. Malo su se sad svi zaleteli s kritikama. Neki pisu kako gubi 3:1 i uvodi defanzivce a lepo smo videli da je na poluvremenu ubacio sve napadace koji su bili na raspolaganju. Totenhem im je idealna situacija da se iskupe za onakvu partiju. I da, naravno da nisu samo stoperi krivi juce bez obzira sta je Baji radio. Krivi su ovi ispred gde je duvalo kao da sredina ne postoji i sta ce stoepri kada se non stop igra pred golom, greske se desavaju. Sve je to lepo sto ljudi misle da su Pereira i Marsijal neki WC potencijali ali i dalje su daleko od prvog tima. Pereira prosle sezone ni u Valensiji nije bio starter npr. Dok npr Mektominej koji igra na nivou ovde se popljuje jer odigra 3 pasa unazad. Mektominejni u onoj najlosijoj utakmici sa brdo greski ponovo odigrao na nivou, jbg postoji dan kada ne ide i nece ali osnovne stvari mora da se odrade na terenu.
                                Last edited by mikisavic89; 20-08-18, 17:32.

                                Comment

                                Working...
                                X