Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovodjenje Dibale koji ne zeli da igra za Mancester je katastrofalna greska. To je predobar fudbaler kojeg ja obozavam ali neko ko ne nema zelju da igra za ovaj klub nema sta da trazi u njemu. Ipak ako dodje Dibala onda Bruno ne moze da dodje, nema kapi logike. To bi znacilo da dovodimo dva igraca istog tipa maltene, a na tim pozicijama pritom imamo Matu, Lingarda, Sanceza i Pereiru. Ne, to nije planski, to nije logicno.

    Bacicemo 80-90 miliona funti na prosjecnog stopera, jos 5-6 dana do kraja prelaznog roka i opet nisu na vrijeme zavrseni transferi, iz greske u gresku svake sezone. Bukvalno nista ne uce, samo ponavljaju greske.
    sigpic

    Comment


    • Jako interesantan tekst.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Dovodjenje Dibale koji ne zeli da igra za Mancester je katastrofalna greska. To je predobar fudbaler kojeg ja obozavam ali neko ko ne nema zelju da igra za ovaj klub nema sta da trazi u njemu. Ipak ako dodje Dibala onda Brno ne moze da dodje, nema kapi logike. To bi znacilo da dovodimo dva igraca istog tipa maltene, a na tim pozicijama pritom imamo Matu, Lingarda, Sanceza i Pereiru. Ne, to nije planski, to nije logicno.

        Bacicemo 80-90 miliona funti na prosjecnog stopera, jos 5-6 dana do kraja prelaznog roka i opet nisu na vrijeme zavrseni transferi, iz greske u gresku svake sezone. Bukvalno nista ne uce, samo ponavljaju greske.
        Kako znamo da ne zeli da igra za Junajted? Zar to sto je bio nekonstantan u Juventusu znaci da nema zelju da igra ni u Juventusu?

        I meni je malo cudno da se oba igraca dovedu. Dibala moze da igra i klasicnog napadaca, mislim da ga Ole vidi tu. Brzu trojku napred, s tim sto menjaju pozicije, Dibala ponekad na krilo, ponekad u vrh napada.

        Pored tog stopera, mislim da je veznjak najbitniji. Fred mi sve vise izgleda kao nedorastao. Ako se dovedu Dibala i Megvajer, mislim da ce uspeh sezone bukvalno zavisiti od toga da li ce Fred poceti da igra, ili od toga da li ce Mektominej iskociti kao igrac za prvi tim, u sta sam uvereniji. Matic je bivsi, jedino Fred i Mektominej mogu da daju balans Pogbi i celoj sredini.

        Comment


        • Kada se zavrsava prelazni?

          I ovo vecito cekanje do poslednjeg casa :facepaln:

          Je l otisao neko?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nije niko otisao.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Kada se zavrsava
              The summer 2019 transfer window for Premier League clubs opened on 16 May 2019 and will close at 17:00 BST on 8 August.
              U četvrtak, osmog avgusta u šest popodne, po našem vremenu.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Hvala LaYu, izguglala sam u medjuvremenu

                Hvala Heade, nje to dobro.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Norwood se oglasio. Stize Megvajer

                  Last edited by Miki28; 02-08-19, 15:34.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • A od veziste hoće biti šta, kako vam se čini?

                    Comment


                    • Napokon se zavrsi saga oko Megvajera, da sam zadovoljan nisam ali sta da se radi, zapeli su za precenjenog Engleza pa sad cemo videti koliko ce nam poboljsati tu zadnju liniju.

                      Sto se tice Brune i Dibale evo par vesti.

                      Comment


                      • Mozda ga Ole i ne zeli, ali mislim da se on tu nesto i ne pita mnogo.
                        Vudvard ga verovatno vidi kao marketinski veoma primamljivu opciju i zato...

                        Comment


                        • Jebeš sve ako Dibala dolazi jer mora, pa 6 godina već gledamo te situacije...

                          Comment


                          • Dibala je top, top igrac ali je ocigledno da on ne zeli da napusti Juve ili da ne zeli da igra za Mancester. Samim tim je los potez. Sto se Bruna tice skroz sam za njega, vrhnski potencijal i ko zna koliki mu je plafon. Mandzukic je ratnik, pobjednik, vrhunski za rotaciju i kao napadac i kao krilo. Megvajer je smehoteka za te pare.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              A od veziste hoće biti šta, kako vam se čini?
                              Poznati portugalski novinar lista O' Bolo doneo vest kako će Bruno put Mančestera odma posle nedeljnog Superkupa sa Benfikkom.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X