Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedina stvar koja mi smeta kod Olea sto baš kasno pravi izmene.
    Young je dao gol u 82om minutu, i trebalo mu je 5,6 minuta da ubaci Garnera.

    Kao legendarni supersub, trebalo bi da postuje malo vise izmene


    Pogba, Shaw i Smalling pokidali. Odlicni su bili i Lindelof, Lukaku i McTominay.
    Sanchez nije zasluzio da izadje, bas kad je krenuo da hvata neki ritam, Ole ga je izmenio, u tom momentu je trebalo Lukakua da izbaci. No, dobro, pobedili smo...


    Nadam se da će Garnet uskoro ponovo dobiti priliku da barem PIPNE loptu.
    Teško da gori od Pereire može biti.

    Comment


    • Sinoc je kasno sa izmenama, a mislim da je uglavnom u proslim mecevima do sada reagovao na vreme.
      Nemam uopste taj osecaj, naprotiv
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne znam dali je do mene, ali odbrana mi izgleda sve bolje i bolje sa svakim mecom. Na pocetku smo izlgedali trapavo i uvek su panicili, cak i kad smo dobijali.

        Sada mi izgledaju smirenije, igraju sa vise samopouzdanja i jednostavno bolje. Celziju nije dozvoljeno nista, Liverpulu isto, rekao bih i Palasu da se nije onde Jang igrao pa zbog toga smo primili gol. U svakom segmentu napredujemo.

        Comment


        • Da, odbrana izgleda bolje, manje imam osjecaj da primamo gol cim protivnik ima prekid ili nesto tako, samo da nastave ovako.

          Raduje kako je ekipa reagovala na sva tri kiksa pod Oleom. Posle Barnlija, pregrmili gostovanje Lesteru. Posle PSZ-a, izrutinirali Celzi. I sinoc, onako oslabljeni silnim povredama, prilicno sigurni na Selhurst Parku,na kojem je Arsenal kiksao a Celzi i Totenhem ostvarili minimalne pobjede.

          Comment


          • Jang da ima malo bolje defanzivne sposobnosti bio bi extra a ovako moramo se navići da ide nerviranje kada idu napadi preko njegove strane..

            Comment


            • Tabela PL od dolaska Ole Gunar Solskjera u klub.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Jang još u ovim okolnostima i ove sezone nam može biti startni bek i to je to, sledeću neki back-up, vrijeme je više da se dovodi kvalitet na goruće pozicije, do sad je bilo nakupljanje prosjeka i squad igrača s kojim nam je maksimum neki top 4 i kup, nikad ništa više. Prošlo ljeto propustismo Kansela iz Valensije dovesti na početku ljeta pa ga pokupio Juve, štopera u Tobiju propustili, treba nam i desno krilo, vezista, lijevi bek..

                Comment


                • Valjda nisu ludi da i sledecu sezonu krenu sa Jangom kao 1 opcijom.

                  Sto kazes, kvalitet nam je potreban.



                  Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Valjda nisu ludi da i sledecu sezonu krenu sa Jangom kao 1 opcijom.

                    Sto kazes, kvalitet nam je potreban.



                    Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                    United have identified Aaron Wan-Bissaka, Kalidou Koulibaly and Ivan Rakitic as their main transfer targets this summer. #mufc [talkSPORT]
                    Nije neki izvor ali eto

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Tabela PL od dolaska Ole Gunar Solskjera u klub.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Od kada je dosao Solslajker (interna sala da ne objasnjavam, ali tako ga zovem) Junajted je sakupio najvise bodova. Nema poraz, najvise pobeda zabelezio, na trecem mestu po broju datih golova (samo jedan manje od Livera i Sitija) i primio najmanje golova.
                      U ovih poslednjih 11 kola. Malo li je...
                      Last edited by Sandugp; 01-03-19, 10:32.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Gazi sve pred sobom brat


                        Comment


                        • Zeznut period za upravu Junajteda, da li produziti ugovor Solšeru ili naci novog trenera na leto. Pitanje je koliko ce dobra atmosfera izdrzati bez ozbiljnog fudbala.

                          Sada sve sve cini bajno, ali bez dobrog temelja igra se za cas srusi, kao kula od karata. Lester je zbog hajpa osvojio titulu, a potom su se raspali.

                          Ako klub dovede pojacanja po Solšerovim zahtevima i ako podbaci sledece sezone, Junajted ce upasti u jos dublji kanal od Murinjovog.

                          Po mom misljenju najbolje dve opcije su:
                          - Ostaviti Solšera na klupi i uloziti minimalan novac u nove igrace i spustiti ocekivanja na minimum
                          - Dovesti Poketina i dati do 100m za nove igrace (vise para, manje rizika)

                          Solšer + veliki novac = crna pogibija.

                          Comment


                          • Ne pali Limontuse ovo, mora to bolje..

                            Comment


                            • Gledaj munli kako se to radi.

                              Dobili smo Arsenal 3:2 nakon 22 meča bez poraza Arsenala. Oni odmah nakon toga iz kupa ispali, dakle načeli smo ih. Možete dakle kup da otpišete kad vas načnemo mi. Onda kiksnu protiv Brajtona, pa ih Liverpul pregazi 5:1, dakle to je ono što se vama sprema. Gledam vas kao 8 mesto na kraju sezone. Sutra očekujem laganih 3:1 za nas jer će verovatno Lukaku da ubode nešto. Naravno Ole dobija otkaz posle, ne može da ga kenja ovako doveka.
                              Last edited by DžonDon; 01-03-19, 12:57.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Hahahah Dobar

                                Comment

                                Working...
                                X