Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na njemu je da odluči, mi imamo Romera i Granta kao prvu i drugu opciju ako De Hea ode.

    Comment


    • Mislim da definitivno ide, a mogao bi da se dovede za 30-40 mil. Džaba na današnjem tržištu.

      Comment


      • Evo sky objavio da se interesujemo sa Longstaffa iz Njuke. Ove sezone skupio 9 nastupa u PL uz gol i asistenciju.

        Takodjer, Inter i Juve se bore za potpis Sancheza. Nadam se da cemo se sto prije rjesavati ove skart robe.
        Last edited by labe; 17-05-19, 12:13.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ma jebeš dresove i dal se nekom sviđa dizajn ili ne, bitno da rezultati budu bolji od ovogodišnjih.
          Ne bih se bunio da Unitedova oprema bude bofl al da rezultati budu šampionski.
          [emoji3]

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Samo da ne budu roze

            Comment


            • Odlazak Alegrija nas je bas sjebao, ako je i postojala neka sansa da se uzmu Kanselo ili Dibala vise ne postoji.
              sigpic

              Comment


              • Ali je Insinje voljan da napusti Napoli a pred njim su još 4-5 godina dobrog fudbala. Mada će biti Sarijev no1 prioritet ako budu mogli da dovode igrače i ako Azar ode.

                Comment


                • Ceka li nas jos jedno sramno transfer ljeto? Vudvord prosle godine nista nije uradio na trzistu, nije ispunio zelje menadzera, sportskog direktora i dalje nemamo, povezujemo se sa svima ali nema ni naznaka da smo blizu nekog potpisa. Ozbiljan klub bi zavrsio svoje poslove u narednih mjesec dana i onda mirno poceo pripreme za novu sezonu, ali klub kojem se oko transfera pita biznismen koji veze sa fudbalom nema sigurno nije ozbiljan.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jos nisu poceli da prodaju onaj skart? Kakva crna pojacanja dok se ovi ne prodaju.

                    Cileanska prevara ce se bas tesko utopit nekom ali nek i plate samo da ga ne gledam vise u dresu Utd. Epski zajeb sa tim likom. Kakva ocekivanja a 0 doprinos. Zalosno
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Kad se setim spota urađenog za pristanak Alexisa da pređe kod nas. Pomislio sam, doduše ko i većina, kako smo zajebali komšije iz grada, dobili zverinu koja će u našoj opremi kidati i biti tas na vagi koji nedostajao od odlaska Fergusona za upuštanje i maštanje o šampionskim snovima.
                      Nažalost. Sve su bili samo vlažni snovi. Bez ikakvog osnova da smo blizu takvom nekom podvigu.


                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Bilo bi zanimljivo citati te postove sada, a lepo sam vas upozoravao tacno se secam, previliki hajp i ocekivanja ste imali. Inace nije on jedini koji je došao na velika vrata a nije uspeo da se snadje, sta je sa Zahom, Depajom, Di Marijom, Falkaom, Fredom, verovatno sam nekog i zaboravio. Ocu da kazem da je malo klubova iz vrha toliko promasivalo sa transferima u poslednji par godina nije to samo isključivo do igraca.

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                        Comment


                        • https://www.dailymail.co.uk/sport/fo...direction.html
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Rašford mora da ide.

                            On ne sme da ostane, daje loš primer pitomcima iz akademije.

                            Kenja, samo priča o parama, ambicijama.

                            Krš igrač, loš čovek - liferuj odmah.


                            PS Ovo sam napisao a da nisam ni video šta je kolega postavio.

                            Sramno. Ološ.
                            Last edited by Krojf; 18-05-19, 10:36.

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Bilo bi zanimljivo citati te postove sada, a lepo sam vas upozoravao tacno se secam, previliki hajp i ocekivanja ste imali. Inace nije on jedini koji je došao na velika vrata a nije uspeo da se snadje, sta je sa Zahom, Depajom, Di Marijom, Falkaom, Fredom, verovatno sam nekog i zaboravio. Ocu da kazem da je malo klubova iz vrha toliko promasivalo sa transferima u poslednji par godina nije to samo isključivo do igraca.

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                              Ja sam prvi koji je hvalio Alexisa, bas sam mnogo ocekuvao od njega. Epski zajeb.


                              Sto se Rasforda tice, malisan se umislio previse, osilio je.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • A jesu se digli ovi nasi sta je ovo.. Ne znam samo na osnovu cega oni misle da zasluzuju bolje ugovore?

                                Evo navodno smo se kontaktirali Fulham za potpis Sesegnona.

                                Comment

                                Working...
                                X