Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da će Manchester United imati dobrog vozača da prevaziđe trenutnu lošu situaciju
    Đồng phục Sóc - Thiết kế in may áo lớp đẹp, áo họp lớp

    Comment


    • Originally posted by bici View Post

      Smuči mi se od ovakvih snimaka. Džaba njemu što motiviše saigrače kad je on sam nedorastao i nedovoljno dobar na terenu. Jedino to i može da radi, da glumi lidera i motiviše igrače.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne zaboravite, Murinjo je govno toksicno.
        Murinjo je bio toksičan zbog blaćenja kluba na konferencijama za medije, nema potrebe da menjamo teze u nedogled. Nesporan je njegov trenerski kvalitet i ja sam baš želeo da on uspe u Mančesteru, iako po stilu igre nije bio idealan izbor. Ali čovek je sam sebi iskopao grob neprimerenim izjavama na račun kluba. A u sukobu između trenera i ovih diletanata, uvek stajem na stranu trenera i da smo u idealnom svetu, prvo bi Pogba i slični leteli pa tek onda Murinjo, ali nismo.

        Ja sam za to da se ovog leta Pogba proda, zajedno sa Lukakuom i Sančezom. Tim novcem reinvestirati u sastav. No, videćemo šta će Ole učiniti.

        Comment


        • Vracamo se Megvajeru, to smo mi trenutno, toliko je jednostavno. Ipak i on je bolji od Baljija, Dzonsa i Lindelofa, kakav god da je upgrade je.

          Nista ovaj klub nece uraditi dok god je Ed Vudvord glavni za fudbalska pitanja. Nista.

          Na kraju ce se normalno ispostaviti da je Murinjo za sve bio u pravu. Ne pomaze ni pet najboljih menadzera ako ti je uprava ovakva.
          sigpic

          Comment


          • Samo je bilo pitanje kad ce vam Labilni uvaliti kurac.

            Nije SAF lud.

            Paul Pogba will push for a move away from Manchester United this summer even if the club refuse to sell him. (Source: ESPN)

            Comment


            • France Football latest reporting on Paul Pogba to Real Madrid:
              - Talks ongoing
              - Transfer would likely cost €140m, but could include Toni Kroos and/or Gareth Bale
              - Pogba's wage demands are currently a stumbling block
              - Mino Raiola also frustrating Real Madrid representatives
              Da li ce sad obozavaoci Labilnog preci da navijaju za Real?

              Ne smatram Pereza i Zidana idiotima, samim tim da nam daju Krosa plus pare za ovog raspada bi bilo too good to be true
              sigpic

              Comment


              • @maldini

                Biće neka kinta od prodaje Pogbe, bolje ti brini za Cirkus Milano i vodeće klovnove Gatuza i Bakajoka.

                Za 110-120 milona mogu da se dovedu 2 vezna igrača da prže.
                Last edited by Krojf; 07-05-19, 15:13.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Da li ce sad obozavaoci Labilnog preci da navijaju za Real?

                  Ne smatram Pereza i Zidana idiotima, samim tim da nam daju Krosa plus pare za ovog raspada bi bilo too good to be true
                  Isto kao što ćeš i ti da navijaš za Seltik zbog Murinja.

                  Ne zajebaj.

                  Comment


                  • @Rosso

                    Dzaba pises o necemu o cemu pojma nemas, bez uvrede. Za sta je bio SAF u pravu? On ga je molio da ostane, Raiola ga je oteo i SAF je imao probleme samo sa doticnim.

                    Nek ide i Pogba kad je otisao Murinjo, pa da pocnemo ispocetka. On ne moze da bude igrac koji ce da vuce tim, ali ce u Real pokidati kad on bude slag na torti, takav je kvalitet. 150 miliona i svi srecni, samo da se otarasimo jos Aleksisa, ako se nadje neka budala, i Lukaku kad zeli da ode i njega da uvalimo za dobre pare.

                    Prica o Mekgvajeru je sranje i nista nije bolji ni od Lindelofa ni od Bajia. Necemo ga dovesti.

                    Comment


                    • Rajola ne moze nikoga da otme, ako on to ne zeli. Znam ja dobro pricu oko SAF-a i Rajole. Posto Labilni nema mozak, onda Rajola umjesto njega razmislja i odredjuje u kojem smjeru da imu ide karijera.

                      Comment


                      • "Nije SAF lud".

                        Na sta si ovde mislio objasni. SAF je hteo da produzi ugovor Pogbi, ponudio mu je sve. SAF je napravio sukob sa Rajolom, ali najbitnije od svega je da je on HTEO da Pogba ostane. Pa zato nisam siguran sta znaci ovo Nije SAF lud.

                        Comment


                        • Koji crni početak Gagi, ovaj sunovrat kako se čini nema kraja..

                          Comment


                          • Vidio je SAF na koju stranu gura Rajola, a Labilni samo klimao glavom posto nema mozak. Kad je vidio SAF da sanse nema da ostane, covjek izgubio zivce i spremio ga u picku materinu.

                            Samo jedan igrac je odjebao Rajolu na keca, a to je Marek Hamsik. Ja Rajolu ocima ne mogu da vidim, ali da je mag svog posla, jeste.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Koji crni početak Gagi, ovaj sunovrat kako se čini nema kraja..
                              Nikad nije kasno moj Aleksa

                              Ovo ljeto je kljucno, najbolje ce se opisati dali cemo graditi nesto u ovih 2-3 godine kao Klopp i Liverpul, polako do vrha ili cemo kupiti Dibalu recimo kao sto sam procitao danas iako je sranje source, to ce biti kljuc.
                              Ole je pravi covek za to, dali ce se uprava dozvati pameti ili cemo nastaviti ovim putem to cemo videti, kao sto sam rekao ovo ljeto je kljucno za novi pocetak. Prvi i osnovni cekor za narednu sezonu je imati 11 igraca na terenu koji ce davati 120% sebe za klub, nakon toga polako. Verujem da cemo tako poceti, mozda sam naivan ali eto...

                              Comment


                              • Ne znaci nista 120% ako blage veze nema. I mene da dovedu, dao bih 300% ali sta vredi kad nemam pojma

                                Comment

                                Working...
                                X