Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećom pa imate pare al' šta to vredi kad i dalje nemate mozak na klupi koji će da stvori hemiju i dobru atmosferu među tim (skupo plaćenim) igračima, ono zimus je radio samo inat i neko dokazivanje Portugalcu kog inače ne gotivim i koji nosi najveće zasluge za raspad sistema. Ni Ole nema taj ključ, ispostavilo se da umesto ključa nosi kalauz pa tako ni on nije dugoročno rešenje a to znači još jedan bolan rez po klub u nekom budućem periodu (ne dajem Norvežaninu više od godinu dana) sa nepredvidivim posledicama.
    Last edited by Bitlđus; 13-05-19, 07:50.

    Comment


    • Makar da pametno odradimo jedan prelazni rok, da dovedemo fukncionalne igrace koji ce biti dobri za uklopiti kada Ole eventualno ode.
      sigpic

      Comment


      • Comment


        • Tilemans, Bruno Fernandes, KHO, stopper, bek i potancijalna Lukaku-Ikardi swap i ovaj klinac iz Svonsija. Probati Nevesa i nek se podmladi tim i sve u 3 lepe...
          sigpic

          Comment


          • Jeste glupo gledati likove sa tribine koji pljuju onako igrača, seljački.

            Svejedno nemam baš neku empatiju prema njemu. Čekajte, pa Felaini je zviždan više puta, sjećam se prijateljska protiv Valensije 2014. kad je došao Van Gal, ulazi Felaini zadnjih 20 minuta, konstantno zviždi Old Traford. Onda on daje gol u nadoknadi. I inače, koliko je taj Felaini dao krucijalnih golova? Ukupno dao 20, a gotovo nijedan nije bio nebitan a odlučujućih je bilo masu. Po tom paramteru daleko bolji od Pogbe. Pa ga opet mnogi nisu podnosili, ponajviše zbog vizuelnog izgleda.

            I to za Felainija razumijem, on je kod ljudi oličavao sve što nije valjalo u ekipu 2013-2018 (pogrešno, jer je po stavu i karakteru je taman dobar ali po nekim drugim karakteristikama nije najidealniji). Ali upravo zato su ovako navijači reagovali i prema Pogbi. On generalno nije imao toliko lošu sezonu, ne znam parametre ali čini mi se da mu je ova bolja nego prethodne 2. Ali danas Pogba oličava ono što ne valja u Junajtedu a sam se kandidovao za takav status kroz ovih par godina, koliko puta se šetkao i šlag na tortu početak ove sezone i sukob sa Murinjom, činjenica da mu ovaj daje i kapitensku traku a ovaj nastavlja da gusla po svom. U konačnici onaj tvit par sati nakon objave o Murinjovom otkazu 'Caption this'. Možda je stvarno morao zbog marketinga i sponzora, ne znam..

            Uglavnom, nije Pogba žrtveni jarac. On danas pored pljuvačine u isto vrijeme dobija i jaku podršku. Felaini je od većine bio stjeran u ćošak, i ja sam htio da ide prošlo ljeto. Murinjo je okrivljen za sve, isto slabo ko se trznuo da ga brani, pogotovo ne 90% vrsnih engleskih novinara.

            Pogbi lično je vjerovatno najpametnije da se preseli na ljeto u Real Madrid i vjerujem da hoće, kotira se on dobro, dobar je brend, prodaće se Realu i to za velike pare, jer kažem nije ni imao tako lošu sezonu. I što se mene tiče želim mu da ostvari sav potencijal sa sve 2 zadnja vezna iza sebe, Zidanom kao zemljakom. Ali neće pobjeći nikad od tog da je pokazao loš dio karaktera jesenas, posebno prema treneru koji ga je prošle sezone forsirao bukvalno non-stop i kad su svi molili Žozea da ga ostavi na klupu.
            Last edited by BorisUnited99; 13-05-19, 16:28.

            Comment


            • Originally posted by Erik MK II View Post
              Tilemans, Bruno Fernandes, KHO, stopper, bek i potancijalna Lukaku-Ikardi swap i ovaj klinac iz Svonsija. Probati Nevesa i nek se podmladi tim i sve u 3 lepe...
              Tilemans bi bio pravi bingo. Očekujem tek narednih sezona ekspanziju njegovog kvaliteta. Ono što je igrao u Anderlehtu, na stranu mnogo slabija liga, bilo fantazija gledati. Za koplje bolji od ostalih u celoj Župiler ligi. Tehnički besprekorno potkovan i nada sve inteligentan momak.
              Brže nego što se pretpostavljalo adaptirao se na engleski fudbal i zadnje vreme bio jedan od boljih, ako ne i najboljih fudbalera Lisica sa King Pauera.
              Slično njemu Bruno Fernandeš prešao portugalsku ligu i sjajnom sezonom navukao masu poslodavaca na sebe. Za vredan potpis dobili smo jaku konkurenciju u Cityju, verovatno još nekim klubovima, sad na njemu, da prelomi, razmisli, kom jatu da pritegne.
              Mnogi nisu za potencijalnu trampu Lukaku-Ikardi. Ja bi bez trunke razmišljanja pristao na 'vakav epilog i izvršio menjažu.
              Štoper pod hitno da pravi društvo Lindelofu u srcu odbrane. Po mogućnosti jedan mlad ulov ne bi li stvorili par centarhalfova za naredni period.
              Desni bek pod moranjem. Ne može Dalo pogotovo Jang vući klub na vrlo osetljivom položaju.
              To je ono gde gori. Ima još dosta prostora za nova lica. Treba dobro odraditi letnju pijacu. Prevashodno rešiti se mnogobrojnog škarta. Već je toliko Ole u klubu da je mog'o zaključiti i uvideti kome je teško breme nositi opremu Uniteda.
              Al strah me da klub nema pravu strategiju i smernicu gde da krene.


              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 13-05-19, 18:00.

              Comment


              • Dakle ako banuju Siti iz LS idemo mi, ukoliko Arsenal osvoji LE. Idealno, iako Vukovi zasluzuju vise
                sigpic

                Comment


                • Pre će Srbija u EU nego banovanje Građana [emoji6]
                  Protivnik sam našeg učešća u najeminentnijem takmičenju. Ničim zaslužili nismo da bi bili u odabranoj skupini.
                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Šta ćemo mi u LŠ, da ispadnemo u grupi? Što se mene tiče, da se prodrma klub treba da budemo van LŠ i da, ako zatreba, navijači bojkotuju utakmice. Po meni, to je za klub ispravnije na određeno vrijeme. Jer mi smo se dobrih pola decenije lagali i lažno nadali.

                    Igranje LŠ bi bila nagrada igračima koji je nisu zaslužili apsolutno ni po čemu.

                    Comment


                    • Što se mene tiče i van Evrope skroz, da se dovedu neke stvari u vinklu..

                      Comment


                      • Romano kaze da je Conte pretty much zavrseni posao za Inter, sto povecava sansu da Lukaku ode tamo, jer ga Conte zeli.

                        Ja bih uzeo pare, a culi smo i o trampi Lukaku-Ikardi, mislim da nam nije potrebno to... Sta mislite ?

                        Comment


                        • Ja se nadam samo da cemo se prvenstveno rjesiti ove skart robe ovog prelaznog roka. Sto se tice pojacanja bilo bi okej da barem znatno pojacamo zadnju liniju. Ipak nije master liga da se preko ljeta moze dovesti 7 klasnih igraca.
                          Zao mi je samo sto smo olako pustili Herreru, jedan od drazih igraca u zadnjih par sezona, ako nista, opasno je ginuo na terenu i jedan od rijetkih sto se nije provlacio po novinama oko ovih afera. Imao je puno pravo da trazi platu koju je trazio koja bi svakako bila mizerna u odnosu na pojedine u klubu.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Evra brani Pogbu i podržava ga u odluci da ide.

                              Zanimljivo.

                              Comment


                              • O kakvoj igrackoj rekonstrukciji uopste diskutovati, kad su nas idioti iz kluba osudili da gledamo jos jednu sezonu Eslija Janga u timu. Covjeka koji nije vise ni za Kinesku ligu, covjeka od kojeg bi mene da stave jednu na beka korisniji bio, pravi cirkus. O cemu dalje diskutovati i nadati se necemu.

                                Moja puna podrska Ole-u pa sto uradi, trebace mu znanja i iskustva dosta ali i mnogo srece.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X