Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obavezno da se dovedu dva kvalitetna stopera, jer ovi sa kojima trenutno klub raspolaze nisu za bolje bez da budu rotacija. Jedino Smolingu i eto Lindelofu da se da sansa da se bore za startnu poziciju(ukoliko se dovedu dvojica novih), ovi ostali nikako ne smiju biti nista vise od rotacije. Desni bek obavezno... ko je da je, samo da je dobar defanzivno... sto se dalje nadovezuje na desno krilo koje mora da se dovede. Daj majka mu stara dovedite krsteno desno krilo. Nekoga ko pravi razliku u napadu i kome ce to biti jedini zadatak(naravno, ako dovedu defanzivnog desnog beka.. svakako bi bonus bio ako bi isti bio sposoban da uputi krsten centarsut kad se ukaze prilika). Po mogucnosti i jedan solidan zadnji vezni, a sve ostalo makar za ovo ljeto moze a i ne mora.

    Ja nisam za to da se dovode preskupa tj top shelf pojacanja na ofanzivnim pozicijama jer jednostavno nema poente kad je iza njih rasulo. Da dovedu solidne igrace koji su voljni da igraju iz nedelje u nedelju i koji nece biti tu samo da muzu klub eto cisto zato sto su nekakve zvijezde.

    Pod obavezno se rijestiti cileanske ljige i Pogbe... Sto se ovih ostalih tice, ako moze i Lukaku(on mi ne smeta toliko jer je dobar lik samo sto mi se cini da on u ovakvom cirkusu od tima jednostavno ne moze da doprinese dovoljno da bio bio prvi spic... a boljega nemamo tako da jbg)

    Matic mora da ide... O Jangu, Dzonsu i Rohou ne znam vise ni sta da kazem osim mars iz kluba, bago beskorisna(mada ih je cileanska ljiga sve nadmasila... da bog da se lijecio od para koje su mu oni maloumnici iz uprave dali).

    ...samo igraci od po 30-40 miliona da se dovode i bez velikih imena jer smo svi vidjeli kako nam se svako skupo pojacanje u poslednjih pet godina posralo po klubu na ovaj ili na onaj nacin. Daj neke normalne ljude da dovedemo i lijepo brate da se u sledecu sezonu udje sa zdravim, normalnim momcima koji ce se redovno boriti, pa i nece biti kraj svijeta ako opet izvisimo za top 4 dokle god se ne igra preko kurca. Ako klub krene tim pravcem, kroz 2-3 godine bi sve sjelo na svoje mjesto i siguran sam da bi se vratili u vrh.

    ...e sad.. jbg ipak ce Vudi i ekipa ponovo sve da useru i urade sve kontra jer im se jebe za klub.

    Samo trosi i dovodi potrosene, izvikane i nabijedjene propalice koje boli ona stvar. Bitno je da se profit od marketinga uvecava... za ostalo cemo lako.

    Comment


    • Čitam kako su kamen razdora svlačionice dva najskuplja igrača Pogba i Alexis. Još na početku sezone sukobili su se ko će izvesti kazneni protiv Lestera. Imaju bonuse za svaki pogodak u svojim klauzulama pa zinulo dupe za ličnu statistiku i promociju. Ko jebe klub i saigrače.
      Ne vidim ja neku svetlost na kraju tunela. Previše se ljiga i trulih jabuka nakupilo u klubu koje ako ne eliminišemo neće vredeti sve zvezde ovog sveta da dođu u naše redove.
      I klub luta bez većeg plana za letnju kupovinu. Ne verujem da iko tačno zna koji profili nam fale i na koga treba potrošiti pozamašnu sumu.
      Trebaće OGS i Majku Filanu dosta živaca i znanja ne bi li klub usmerili u luku koju svi Đavoli žele.
      Meni je nekako najbolnije što sa ove tačke mi podosta zaostajemo za Cityjem i Liverpulom. Izgubili smo klupski integritet i sada treba zasući rukave ne bi li vratili staro stanje i sjaj Uniteda.


      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-05-19, 11:05.

      Comment


      • Sad da se krene raditi kako treba, za 4-5godina smo gdje treba. Ali ako se krene.

        Kroz 2 ljeta ne riješimo li se škarta onda jbg.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Obavezno da se dovedu dva kvalitetna stopera, jer ovi sa kojima trenutno klub raspolaze nisu za bolje bez da budu rotacija. Jedino Smolingu i eto Lindelofu da se da sansa da se bore za startnu poziciju(ukoliko se dovedu dvojica novih), ovi ostali nikako ne smiju biti nista vise od rotacije. Desni bek obavezno... ko je da je, samo da je dobar defanzivno... sto se dalje nadovezuje na desno krilo koje mora da se dovede. Daj majka mu stara dovedite krsteno desno krilo. Nekoga ko pravi razliku u napadu i kome ce to biti jedini zadatak(naravno, ako dovedu defanzivnog desnog beka.. svakako bi bonus bio ako bi isti bio sposoban da uputi krsten centarsut kad se ukaze prilika). Po mogucnosti i jedan solidan zadnji vezni, a sve ostalo makar za ovo ljeto moze a i ne mora.

          Ja nisam za to da se dovode preskupa tj top shelf pojacanja na ofanzivnim pozicijama jer jednostavno nema poente kad je iza njih rasulo. Da dovedu solidne igrace koji su voljni da igraju iz nedelje u nedelju i koji nece biti tu samo da muzu klub eto cisto zato sto su nekakve zvijezde.

          Pod obavezno se rijestiti cileanske ljige i Pogbe... Sto se ovih ostalih tice, ako moze i Lukaku(on mi ne smeta toliko jer je dobar lik samo sto mi se cini da on u ovakvom cirkusu od tima jednostavno ne moze da doprinese dovoljno da bio bio prvi spic... a boljega nemamo tako da jbg)

          Matic mora da ide... O Jangu, Dzonsu i Rohou ne znam vise ni sta da kazem osim mars iz kluba, bago beskorisna(mada ih je cileanska ljiga sve nadmasila... da bog da se lijecio od para koje su mu oni maloumnici iz uprave dali).

          ...samo igraci od po 30-40 miliona da se dovode i bez velikih imena jer smo svi vidjeli kako nam se svako skupo pojacanje u poslednjih pet godina posralo po klubu na ovaj ili na onaj nacin. Daj neke normalne ljude da dovedemo i lijepo brate da se u sledecu sezonu udje sa zdravim, normalnim momcima koji ce se redovno boriti, pa i nece biti kraj svijeta ako opet izvisimo za top 4 dokle god se ne igra preko kurca. Ako klub krene tim pravcem, kroz 2-3 godine bi sve sjelo na svoje mjesto i siguran sam da bi se vratili u vrh.

          ...e sad.. jbg ipak ce Vudi i ekipa ponovo sve da useru i urade sve kontra jer im se jebe za klub.

          Samo trosi i dovodi potrosene, izvikane i nabijedjene propalice koje boli ona stvar. Bitno je da se profit od marketinga uvecava... za ostalo cemo lako.
          Sve bre iz kluba iscerat, prekipjelo nam je vise.

          Prvo Ole da makne taj skart od Janga, Alexisa, Roha, Dzonsa, Darmijana, Matica, Pogbu, Lukakua itd itd pa onda da dovede neke kojima nece biti samo pare bitne.

          Ako udjemo u novu sezonu bez desnog krila, desnog beka, stopera i veznjaka mozemo odmah da je otpisemo.

          Bice Ed da dovede Bejla i Raketu, to je njemu samo bitno. Je.. mu se sto su istroseni a sto nama trebaju mladi, sto ce da grizu...
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Sto mislite o Van Bissaka?

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Valjda da sansu klincima, da ne gledam Janga i ostalu kompaniju vise

              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • To je to. Problem ovog kluba, nije ovo vise 2012/13. Dosta je bilo te 3 u odbrani.

                Greenwood, ajmo mali. Pokazi sta znas. Kasnije da udju Garner i Gomes

                Last edited by Miki28; 12-05-19, 14:03.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Tuzno i jadno ovo mnogo.
                  I sramotno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Tuzno i jadno ovo mnogo.
                    I sramotno.
                    upravo tako
                    sigpic

                    Comment


                    • Veoma neprijatno.

                      Comment


                      • Kuci ne mozes Kardifu zabit gol. Nemaju igraci postovanja prema klubu...

                        Comment


                        • Dosta je pricao. Sad je vrijeme za akciju
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ole ispustio volan.

                            Comment


                            • Jbg uspiju da sjebu i dan kad Liverpul osvoji 97 bodova, a ne uzme titulu, kad zaokruzi post na 30 godina.
                              Liverpul je najbolja ekipa u Evropi u ovom trenutku, neka uzmu LS, zasluzili su igrama i formom u poslednje dvije sezone, ali dok god PL ne osvoje ja sam zadovoljan. Long may continue

                              Ovo je bio uzas, jos jedan dokaz da nema tog trenera koji ovdje moze bilo sta da uradi, jer ovim igracima jednostavno nije stalo. I sad naravno zesca pljuvacina po Oleu, kao da je tu on nesto kriv. Kriv je samo sto voli ovaj klub i sto mu zeli najbolje, a otici ce iz njega bez svog prepoznatljivog osmjeha.

                              Vudvord i Glejzeri su problem, onda igraci i njihov profesionalizam, zalaganje, pa tek onda trener.
                              sigpic

                              Comment


                              • Tridesetdva poena manje od Sitija. Dovoljno.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X