Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ole, pokazi muda ili ces i ti brzo sa te klupe.

    Ajko da vidimo koja ce placipicka prva da se izvinjava po drustvenim mrezama
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Nek pokaže muda i znanja da napravi remont kvalitetan i za mene je uspio u klubu pa makar imao posle loše rezultate i dobio otkaz. A mislim da će imati slobodu za takav remont sada kada je do kraja pokazano koliki je prosjek ova ekipa.

      Klop i Liverpul su maestralno kroz par godina od prosjek ekipe napravili konkurentnu.
      Muda ima, siguran sam. Da li ima dozvolu i podršku za čistku, to je već drugo pitanje.

      Sad kad Vudi maestro uvali Kinezima Aleksisa i dovede jednog Bejla.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Zločin prema klubu bi bio da mu se ne dopusti remont, posle pola decenije u kojoj igrači stlano pokazuju iste simptome, isti bol u kurcu, pa ovo gledamo pod svakim trenerom, samo povremeno imaju motiv da igraju, drugi put se samo isključe. Meni oni nisu ni kvalitetom toliko loši koliko su retardi u glavi, pa kad hoće vidjelo se kako grizu.

        Držaću ja još dugo Murinja i trofej lige Evrope na avataru izgleda, volio bih da me Ole demantuje bar liga kupom.

        Comment


        • Dok god su tu Glejzeri i Vudvord mi ćemo čupati kose i tek ponekim bljeskom pomisliti "evo vratili smo se". Brzo će uslediti žestok pad i vraćanje u normalu.
          Ne znam koliko ni budžet od pola milijarde može ugasiti požare koje već uzimaju popriličan mah.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ovo je kapiten. Jebem li ti seme.

            Mars iz kluba odvratna njusko.

            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • De Hea dvije dobre odbrane, valjda vrati samopouzdanje. Sad kad odu Erera i Valensija, David ostaje jedan od par igrača prema kojem imam simpatije.

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                De Hea dvije dobre odbrane, valjda vrati samopouzdanje. Sad kad odu Erera i Valensija, David ostaje jedan od par igrača prema kojem imam simpatije.
                Krv da propisaju naredne sezone svi do jednog koji budu tu da bi dobili neke simpatije od navijaca.

                Ovo je banda, preplacena banda.

                Ko sto rekoh, treba da ih navijaci docekaju sa zvizducima, da se bojkotuje.

                Vise su dopizdili.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Znaju da kad krene naopako trener će popiti otkaz, a oni tako prosječni u svakom smislu te riječi će ostati.

                  Imaš jednog Šoa, koji je možda i najbolji pojedinac u sezoni ( a imao je slabe periode) koji je na osnovu mjesec i po dobrog fudbala dobio 200k funti platu, alo. Ja cijenim što održava standard i zarađuje platu ali kako 200 hiljada. Roho se vuče po klubu, povrijeđen 2 godine. Baji je šablon, odigra dobro onda sam sebe povrijedi na 2 mjeseca.

                  Svi oni mogu biti pristojni da ih ne razmaze visokom platom i da postoji autoritet koji im ne dozvoljava opuštanje, ovako znaju da ne moraju.

                  Comment


                  • Koliko god se nervirao i pizdeo ipak moram da gledam svaku utakmicu.Sreca pa je ostala jos jedna do kraja ali se plasim da ce biti nesto slicno i sledece sezone.Tom je vise pokazao na par utakmica sto je igrao nego ceo vezni red zajedno
                    sigpic

                    Comment


                    • United je puko i prekinuo momentum sezone porazom od Arsenala u Londonu.
                      Posle toga ništa isto nije bilo.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Ole izjavio da je LE Unitedova realnost i da smo neke igrače poslednji put gledali u crvenoj opremi.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Manje price a vise akcije. Proslo je vrijeme za pricu, sad je vrijeme za akciju pa da vidimo da li ima ono sto treba da presijece ili je yes man
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Bruno Fernandeš, trenutno tražena roba, vaga između Uniteda o Cityja danas tri puta pogodio u metu i stigao do 31 pogotka u sezoni.
                            Dobro bi nam legao jedan ovakav znalac u ofanzivnom delu.
                            Sigurno će Lavovi iz Lisabona papreno zacepiti obeštećenje za njihovu prvu zvezdu.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Last night, The Daily Mirror posted an article entitled 'Man Utd's Juan Mata eyed for Athletic Bilbao transfer' which was edited this morning to Brighton and Hove Albion.

                              This morning, The Daily Mail also posted the headline 'Athletic Bilbao 'offer Juan Mata two-year contract' as Manchester United star nears return to homeland' which has also since been changed to Brighton.

                              Naturally this rumour has been picked up by dodgy transfer rumour sites and twitter pages such as @TransferSite.

                              Mata was born in Burgos and raised in Oviedo, he has no Basque family or roots. He is not eligible to play for Bilbao. Don't let Silly Season consume you, and don't let tabloid newspapers who can shamelessly edit their articles inform your opinions.
                              Meni ovo vredja inteligenciju. Najbolja stvar koju sam u životu uradio je što sam odlučio da naučim koji novinari su vreće govana, koji su pouzdani a koji su izmedju. Jer ovo je stvarno otišlo u tri lepe.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Zanimljivo mi je sto niko nije napao Olea danas za "kosarkasku sredinu terena" a ranije su Murinju dupe pomerali zbog toga ovde na forumu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X