Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Cinjenica je da je Klop za nesto malo boravka na ostrvu uspeo da uradi ono sto SAF nikada u karijeri nije.

    Ne zelim da umanjujem kvalitete Fergusona, ali jednostavno ovo sto Klop cini u borbi sa naftasima je maestralno.
    Šuketaš limune.
    Nemoj da te neko čuje smejaće ti se.
    Ako se vi zadovoljavate Klopovim "maestralnim" igrarijama a titula opet sanak pusti onda samo pokazuje koliko ste vi mali klub postali.

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Hahahahahahah komedija
      Tragedija ovako nešto izjaviti.
      Ajde da se zeza ali Limun očito misli tako.

      Comment




      • Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Gledajući iz perspektive Limuna Salah je veća bog i batina no što su bili Gigs i Skols.
          Ipak se on bori protiv naftnih aždaja.

          Comment


          • ...

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Šuketaš limune.
              Nemoj da te neko čuje smejaće ti se.
              Ako se vi zadovoljavate Klopovim "maestralnim" igrarijama a titula opet sanak pusti onda samo pokazuje koliko ste vi mali klub postali.
              Ja se zadovoljavam dobrim fudbalom i dobrim rezultatima. Ako se tako nastavi, titula mora nekad doci.

              Ne znam sto je smesno iznositi cinjenice, ako kazem da je nebo plavo nista tu nije smesno. Fergijev maksimum je 89 poena, Klopov je vise i to je to.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Ja se zadovoljavam dobrim fudbalom i dobrim rezultatima. Ako se tako nastavi, titula mora nekad doci.

                Ne znam sto je smesno iznositi cinjenice, ako kazem da je nebo plavo nista tu nije smesno. Fergijev maksimum je 89 poena, Klopov je vise i to je to.
                Dolazi titula već 30 godina na Enfild pa nikako da sleti.
                Uvek se ispreči nešto i svake sezone nova nadanja i tako u krug.
                A kada Klop upola napravi ko SAF možemo diskutovati, ovako, za Klopa je i Gvardiola nedodirljiv.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Nažalost postali smo tim koji se zadovoljava odlaskom u 4.
                  O tituli i trofejima više niko ni ne mašta.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  To jeste tuzno, mada se ne zadovoljavam ni sa ulaskom u top4.
                  Samo kazem da su i Arsenal i Chelsea bas u losoj situaciji. Chelsea je igracki jos u gorem stanju nego mi. A Roman je davno prestao da ulaze bas velike novce.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    To jeste tuzno, mada se ne zadovoljavam ni sa ulaskom u top4.
                    Samo kazem da su i Arsenal i Chelsea bas u losoj situaciji. Chelsea je igracki jos u gorem stanju nego mi. A Roman je davno prestao da ulaze bas velike novce.
                    Kod Čelsija možda dođe do promene vlasnika. Nešto se šuška kako će Roman prodati svoju igračku izvesnom Retkifu.
                    Kod Rusa došlo do zasićenja, nema više tih ulaganja zato rezultati trpe.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Kad im ode Hazard, ako ne budemo bolji od one bande, da se upucamo. I sad pa smo bolji tim, nego smo big time zasrali motku, a njih su sudije pogurale protiv Cardifa nebeski, tad su se malo digli.
                      Krs su tezak, i zato me boli ovo danas, nismo uspeli ovakav jadan Chelsea da dobijemo u mecu koji nam odlucuje LS.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Dolazi titula već 30 godina na Enfild pa nikako da sleti.
                        Uvek se ispreči nešto i svake sezone nova nadanja i tako u krug.
                        A kada Klop upola napravi ko SAF možemo diskutovati, ovako, za Klopa je i Gvardiola nedodirljiv.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        Nebitno sto pehar mozda fizicki nece biti u prostorijama Liverpula, za mene je ova sezona sampionska. Ovakav fudbal nikad nismo igrali, tako da ne sumnjam da ce zvanicna titula doci.

                        Comment


                        • Hvala Bogu i vaskršnjem ručku pa nisam gledao, džaba bi otišli živci. A bio sam ubijeđen da dobijamo, i to 1-0, onako na njihov manjak kvaliteta.

                          Rekao sam, čini mi se posle one greške protiv Arsenala u decembru, ima kredita za 10-20 grešaka, iako se u principu slažem da niko ne treba zarad starih zasluga da se trpi. Ali jbt, 2013-2018 najbolji pojedinac, nek nema neke osobine koju su poželjne za golmana (a o kojim smo pisali), on je izvlačio ovaj tim ogroman broj puta, nebrojeno puta. I nek mu ne valja distribucija, sve to stoji, mnogo njih treba prije da stane u red na izlazna vrata.

                          Što se mene tiče, De Hea mora da ima još jednu ovakvu sezonu pa da ga prodam. Pa on osim prve i donekle druge sezone nije pravio nikad greške u ovom klubu, jeste za Španiju ali kod nas ne, to mi je baš čudno ali šta da se radi, krenulo ga naopako i neće da stane.

                          Plus da napomenem njegovo ponašanje za sve ove godine, pa i kad je bio pred odlaskom u Real Madrid, besprijekorno.

                          Ajmo se riješiti Džonsa, Roha, Janga, Darmijana, Aleksisa i koga smo već planirali, pa onda Davida. I ako želi da ide ovog ljeta to uraditi kako treba, da se ne završi ružno.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Nebitno sto pehar mozda fizicki nece biti u prostorijama Liverpula, za mene je ova sezona sampionska. Ovakav fudbal nikad nismo igrali, tako da ne sumnjam da ce zvanicna titula doci.
                            Ja vam čestitam na partijama. Uživanje je gledati presing koji igrate, tempo koji namećete ali to je sve još mršavo dok trofeji ne stignu. Kada i oni dođu onda možete reći kako Klopu čini velike stvari.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Hvala Bogu i vaskršnjem ručku pa nisam gledao, džaba bi otišli živci. A bio sam ubijeđen da dobijamo, i to 1-0, onako na njihov manjak kvaliteta.

                              Rekao sam, čini mi se posle one greške protiv Arsenala u decembru, ima kredita za 10-20 grešaka, iako se u principu slažem da niko ne treba zarad starih zasluga da se trpi. Ali jbt, 2013-2018 najbolji pojedinac, nek nema neke osobine koju su poželjne za golmana (a o kojim smo pisali), on je izvlačio ovaj tim ogroman broj puta, nebrojeno puta. I nek mu ne valja distribucija, sve to stoji, mnogo njih treba prije da stane u red na izlazna vrata.

                              Što se mene tiče, De Hea mora da ima još jednu ovakvu sezonu pa da ga prodam. Pa on osim prve i donekle druge sezone nije pravio nikad greške u ovom klubu, jeste za Španiju ali kod nas ne, to mi je baš čudno ali šta da se radi, krenulo ga naopako i neće da stane.

                              Plus da napomenem njegovo ponašanje za sve ove godine, pa i kad je bio pred odlaskom u Real Madrid, besprijekorno.

                              Ajmo se riješiti Džonsa, Roha, Janga, Darmijana, Aleksisa i koga smo već planirali, pa onda Davida. I ako želi da ide ovog ljeta to uraditi kako treba, da se ne završi ružno.
                              Upravo tako.

                              Ima ih ohoho koji treba da odu prije DDG, igraci koji su simbol ovoga gdje smo sad
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ne mora da ode, za početak nek prepusti Romeru mesto.
                                Dok se ne sredi i vrati u normalu.

                                Comment

                                Working...
                                X