Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećno u sredu.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by psycho.ts View Post
      Setite se SAF ere,sa kojim igracima je on osvajao i harao.Covek je imao hrabrosti da ostavi jednog Vidica mesec dana na klupu iako se lomi prvenstvo.Mislite da on nije zeleo jednog Modrica umesto Flecera..
      Od prime Fletchera je trenutno samo KDB bolji veznjak u celoj ligi.
      Nema potrebe da obezvredjujemo momka koji je bio odlican igrac, nazalost mucna bolest creva, koja je mogla da ga kosta i zivota, mu je unistila dalju karijeru.

      Ja bih sad igraca kao sto je Fletcher bez preterivanja platio preko 100 milina. O Carricku da ne pricam, njega bih preko 300m.
      Ne zajebavam se.

      Comment


      • Kako su maske pale, iskreno uživam u ogoljivanju ovih igrača, prosjeka (čast izuzecima) i po kvalitetu i mentalno, odavno traje proces kojim postjaemo Arsenal 2.0, igrači su još najnapredniji u tom procesu. Naravno i Ed Vudvord, koji se bavi fudbalskim pitanjima 6 godina a otkad je jasno da mu to nije jača strana, najblaže rečeno.

        Valjda su toliko sposobni da ne useru u srijedu i valjda izgube rutinski.

        Comment


        • Je l ima Liverpool tog famoznog DoF-a?

          Nemoj da se suludo nadate da ce to sve da resi probleme.
          Najbitnije je kako se radi u Carringtonu, na treninzima i da li se dovode igraci na adekvatnim pozicijama.

          Da li ces nekog bivseg fudbalera da zaposlis da se u skupom odelu seta po kancelarijama, to nema nikakve veze.
          Da se ja pitam, bivsi fudbaleri ne bi nikad bili nista vise od skauta ili samih trenera/menadzera.
          Sta ce organizaciono da resava neko ko od pete godine sutira loptu svaki dan po 4,5 sati dnevno, nikad nije ni imao vremena da razvije kompetenciju za ozbiljan organizacioni posao.
          99 posto fudbalera je izuzetno ograniceno, cak i u evaluaciji samih fudbalera i njihovih talenata. Ljudi po forumima imaju visprenije zapazanje nego sami ostvareni bivsi fudbaler i sportski radnici, i to oni koji su vazili za nekakve pametnije igrace.
          Precesto su zaglavljeni u metodama u kojima su oni plivali, koji su prevazidjeni.
          Nemaju promil sposobnosti da razmisljaju out of box i da konceputalno nesto stvaraju skenirajuci moderne trendove, okruzenje i to kako ce da se razvija okruzenje, u kom pravcu ce fudbal otici.
          Last edited by Busby Babe; 21-04-19, 18:48.

          Comment


          • Kako je tuzno i ruzno kada sve zavisi od tebe, a ti ukakis. Kad god je direktan protivnik kiksnuo mi bi zeznuli takodje, i ovo vec godinama unazad. Sta bi bilo da ne zavisi od nas, kukali bi i kose cupali.

            Da ti navijaci imaju bar malo mozga tamo da ih sve ispljuju sutra redom kako se ko pojavi u Karington, bar to.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Lepo da se ovo reklo, odlaze neki na kraju sezone.. Ovo je verovatno upućeno Flopgbi..

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Od prime Fletchera je trenutno samo KDB bolji veznjak u celoj ligi.
                Nema potrebe da obezvredjujemo momka koji je bio odlican igrac, nazalost mucna bolest creva, koja je mogla da ga kosta i zivota, mu je unistila dalju karijeru.

                Ja bih sad igraca kao sto je Fletcher bez preterivanja platio preko 100 milina. O Carricku da ne pricam, njega bih preko 300m.
                Ne zajebavam se.
                Nisam mislio bukvalno nego figurativno.Samo dajem neko poredjenje.Znam da cu dosta ljudi da iznerviram sa ovom izjavom ali nije SAF bio budala kad je pustio Pogbu,gledam ga danas...razvlaci se po terenu
                Mnogo nam pozicija treba ali prvenstveno odbrana i napadac za dobrom zavrsnicom
                Last edited by psycho.ts; 21-04-19, 19:44.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by psycho.ts View Post
                  Mnogo nam pozicija treba ali prvenstveno odbrana i napadac za dobrom zavrsnicom
                  Zasto napadac? Koju smo sansu mi stvorili danas da bi se pricalo o zavrsnici? Pogba je stvorio 2 poluprilike, jednu Rashford nije realzivao, drugu Matic. Ta Rashfordova je bila i za one bas bas najbolje, ali ni oni ne daju to svaki dan.

                  Desno krilo, desni bek, veznjak, stoper.

                  Prioriteti, tim redosledom. Ako ne zakrpimo minimum 3 rupe (od kojih jedna mora da bude desno krilo) nema cemu da se nadamo ni sledece godine.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Zasto napadac? Koju smo sansu mi stvorili danas da bi se pricalo o zavrsnici? Pogba je stvorio 2 poluprilike, jednu Rashford nije realzivao, drugu Matic. Ta Rashfordova je bila i za one bas bas najbolje, ali ni oni ne daju to svaki dan.

                    Desno krilo, desni bek, veznjak, stoper.

                    Prioriteti, tim redosledom. Ako ne zakrpimo minimum 3 rupe (od kojih jedna mora da bude desno krilo) nema cemu da se nadamo ni sledece godine.
                    Veznjak-paker tipa Eriksen koji će distribuirati lopte ko na tacni. Takav nam fali, takvog nemamo.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ma ja sam stava da nam je neophodniji jedan dirigent, diktator tempa, jedan pravi smisleni deep lying veznjak. Mi to od Scholes-a i Carricka nismo imali. Zato smo ga i najebali koliko smo ga najebali...

                      Nama je sredina najbolje delovala u post-SAF eri kad je to igrao Carrick ili cak Blind u odredjenim momentima. Koji je imao svoje nedostatke, ali je generalno to je bilo preuvelicavano na racun ostatka tima, koji je bio nefukncionalno sastavljen, pun balasta, neugiran itd itd.
                      Ne znam koliko je realno da se dovede Pjanic, ali bih njega prvo jurio. Mali De Jong iz Ajaxa je vec uzet (Barca zna sta radi).

                      Dzaba ti imas tog amc pakera, to je igrac koji zavisi od funkcionisanja pravih veznjaka i od igre celog tima. Ako centralni veznjaci ne rade svoj posao, on nece ni doci u poziciji da u povoljnoj situaciji primi loptu i pospremi nesto.
                      S obzirom na to ce Herrera otici, da je Matic kvazi igrac za United, da je Fred teletabis koji maks moze da bude backup opcija, nama zapravo nedostaju 2 veznjaka. FM-ovski govoreci, jedan DM/MC, drugi MC.
                      A taj Fred i McTominay da budu rotacija za to.

                      U poslednjih 25 godina ne postoji uspesan tim u modernom fudbalu bez pjur veznjaka koji diktira tempo.
                      Kako cemo to da resimo, nisam pametan. I kad ih je bilo, koliko toliko, mi ih nismo dovodili, ili kad smo ih dovodili pravli smo od njih neke zujalice, trkace. Sad kad ih na trzistu nema, nisam ziv...

                      Desno krilo isto. Mi smo copav tim. Nase napadanje je toliko impotentno, protivnici bukvalno se samo nase leve strane se boje. Protivnicki stoper ne prilaze da pomazu svom levom beku, levi bek moze slobodno da ide napred.
                      Pa Digne danas, delovao je kao Roberto Carlos iz najboljih dana, samo zato sto nije bio ni cime opterecen u odbrani, i smeo je da stoji visoko.

                      Stoperi nam i nisu toliko krs. Svako ima svoje nedostatke, nisu to ocajni igraci, ali niko od njih nije lider, i nema tu neophodnu stalozenost.
                      Last edited by Busby Babe; 21-04-19, 20:46.

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Je l ima Liverpool tog famoznog DoF-a?
                        Ima, Michael Edwards se zove. Nisam preterano upucen u njegov rad, al eto znam da je Klop zeleo Branta a ovaj ga nagovorio da uzme Salaha, da ne zalazimo dublje.

                        DoF nam je sve i nista. Nije poenta uopste u dovodjenju DoF-a, nekog lika koji ce biti desno smetalo Oleu ili Vudvardu ili nekome trecem. Poena je da se dovede DoF i da mu se da moc da donosi sve fudbalske odluke. DoF bi trebao da bude neko ko ce spojiti sve fudbalske sektore u klubu, ko ce ih uciniti da rade zajedno, trenutno sve izgleda rastavljeno. Treba napraviti neki 10ogodisnji plan. Taj plan bi trebao DoF da izvrsava. Treneri i igraci mogu da dodju i odu, ali ako hocemo neke uspehe, taj DoF bi trebao da bude uvek tu i da nas gura ka izvrsavanju tog plana. Mi nemamo nikakav plan trenutno, nikakvu strategiju. DoF naravno nije sad tu bog i batina, vec je neko ko ce raditi sa Oleom, sa svima ostalima u klubu i voditi racuna da se svi drze istog kursa.

                        Ne mozes ti u roku od 5 godina da promenis 3 konceptualno potpuno razlicita trenera, sa potpuno razlicitim filozofijama fudbala. To ne sme da se desava. To je ludilo. Ako hocemo da igramo "Man Utd way", onda vodi ceo klub u tom smeru. Slobodni Konte, Alegri, Zidan, Simeone? Ne zanima te to. Ako si vec odlucio kako ces da igras, onda dovodis igrace i trenere u skladu sa tim planom. I nikad ne odstupas od tog plana. Nek je Zardim jedini slobodan pored iznad pomenutih, njega dovedes jer je on onaj fazon koji hoces da djiras. Tako ozbiljni klubovi funkcionisu. Zato nam treba DoF, da ne dozvoli da se skrene sa puta i sa plana, jer Vudvard ce ti prvi poleteti i izbalaviti za nekim fensi imenom, bilo trener ili igrac. Dovesce ti Aleksisa jer ga komsije zele i jer je top ime, iako si vec pretrpan na toj poziciji dok gori na 5 drugih mesta.

                        Ne mora uopste DoF da se dovede, ali je neophodno da se uspostavi neka struktura gore i da se Vudvard ukloni iz cele te price. Ozbiljno smo najebali ako se to ne desi, ili ako Vudvard dovede DoF-a i stavi ga na lanac, sto takodje nije nemoguce.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Comment


                          • I BB i bici su u pravu. Mnogo toga mora da se promijeni ovo ljeto.

                            Bolje da ga izvisimo za LS ali da se napravi neophodna sjeca i da se dovedu pravi ljudi koji ce vodit klub i pravi igraci koji ce vratit klub tamo gdje pripada.
                            Dosta je bilo ovo krpljenje rupa, ne ide. Remont totalni, da bude nezapamcena sjeca ovo ljeto.
                            Ole sve fino prica ali na ljeto se to mora sprovesti u djelo.

                            Previse skarta ima u ovom klubu.
                            Vidjecemo da li Ole moze da bude nemilosrdan jer je to sada potrebno.



                            Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Van Bisaka je must ovog ljeta, ne mozemo boljeg i jeftinijeg da nadjemo sanse nema.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X