Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Kako mislis neargumentovano, covek je bacao loptu na krov da bi vezbao anticipaciju ili tako nesto, gleda kliove Ronalda i nosi crne kopacke zbog kodeksa nekog na ulicama Manchestera. I da, gleda Ronaldove klipove, sad kad razmislim najvise me i podseca na njega, sto je i sam Ronaldo izjavio.
    lame pokušaj da se envy prikrije nekom banalnošću

    Comment


    • Mene Martial više podseća na Ronalda nego Rashford.
      Last edited by OleGunar; 15-11-17, 14:15.

      Comment


      • U pravu si, preterao sam. Dva driblinga mesecno napravi (uspesna naravno inace ne bi ni bili driblinzi - sto je i logicno) i sigurno jednom u tri meseca nakon tog driblinga ispadne nesto korisno po njegovu ekipu. Gol (njegov ili asistencija pa gol saigracev). Znaci nije los.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Šilja View Post
          Mene Martial više podseća na Ronalda nego Rashford.
          I mene, njje Ronaldo nabijao loptu kao Rash pa se samo na brzinu oslanjao nego je imao sve, brzinu snagu brz rad nogu... perfekcija nogometna


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • “He’s got pace, he’s got everything to his game – he scores all kinds of goals.
            I think he’s very good, he’s got a huge future ahead of him,” Steven Gerrard said.

            It’s great that he’s English, not so good he’s a Man Utd player.
            Steven Gerrard objasnio taj envy : )))))))

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              Steven Gerrard objasnio taj envy : )))))))
              Izvini, ali ja stvarno ne mogu da dozivim taj rivalitet, tako da ti je diagnoza losa. Ne znam, mozda ti zivis u Engleskoj, pa blejis na Old Trafordu, pa i osecas to, inace ja nemam nikakav problem da pohvalim igraca iz UTD-a koji vredi. Ali pricali smo vec o Rashfordu pricu, lepo ti to spakujes uz par informacija (uglavnom besmislenih) sa twitera i ostalih foruma gde se uzdizu talenti iz engleske, koje bi toliko voleli da imaju, ali nazalost, ne umeju, iako ja, iz ne znam ni ja kog razloga, gotivim tu repku.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Šilja View Post
                Mene Martial više podseća na Ronalda nego Rashford.
                Martial podseca na Martiala, i mozda jedino da se simbolicki poveze sa Henry-em. Ali on je new Anthony Martial. Nije ni Henry ni Ronaldo.

                Kao sto je i Rashford new Marcus Rashford.

                To sto im je inspiracija Ronaldo, ne znaci da su oni nesto slicno njemu i da treba da se porede sa njim.
                Kao ni sa Mbappeom a on je postao neki kriterijum sto je totalno nefer..

                To sto nisi Mbappe ne znaci da nisi senzacionalan talenat. Mbappe je neka druga prica, potencijalno MJ ili barem LBJ fudbala.
                I mladi su, bitnije je da sada pokazuju talenat a ne da im se talenat osporava zbog nekonstantnosti. Wow, dete od 19, 20 godina nije konstantno.
                5 igraca u poslednjih 25 godina je bilo konstantno u tim godinama. Rooney, Messi, Ronaldo Zuba (ako se ne racunaju povrede) i to je mozda to.
                CR je bio itekako nekonstantan prve 2 i po sezone. Henry se epski raspadao u Juventusu, i kako sam kaze Martial je bolji igrac nego sto je bio u tim godinama.
                Last edited by Busby Babe; 15-11-17, 14:31.

                Comment


                • Originally posted by reddevil96 View Post
                  I mene, njje Ronaldo nabijao loptu kao Rash pa se samo na brzinu oslanjao nego je imao sve, brzinu snagu brz rad nogu... perfekcija nogometna


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Ma kakvi Ronaldo i Rasford to su dva razlicita pojma. Znaci nema tu slicnosti nikakve, necemo se sprdati. Rasford je brz - Ronaldo je bio brzi. Rasford ima dobro ubrzanje - Ronaldo je imao jos bolje, ovaj mali zabija glavu u zemlju kada krece u dribling i tako totalno sebi unisti ikakav pregled igre, nekada i samu orijetaciju u prostoru, dok je Ronaldo uvek znao gde se ko nalazi i sta zeli da uradi sa loptom koja mu je u nogama. Tehnika - slabija. Sam dribling daleko neuncinkovitiji mnogo cesce propadne, nema tu sta da se poredi. Eto jedino sut koji je Ronaldo imao odlican ovaj mali takodje moze da navezba i dalje je losiji od Rose i po tom pitanju ali u tom segmentu mogu da ga vidim kako ga dostize.
                  Rasford ima odlican work rate, vredan je, radan, zeljan da napreduje. Moze ispasti nesto od njega, ali greh je porediti ga sa Ronaldom.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ajd uporedi ga sa MJ-om u skillu za košarku

                    Mislim, ti si suptilno priznao sad da je Rashford fenomenalan igrač i talenat samim time što si dozvolio da u više od jedne rečenice porediš njegov talenat i njegove sposobnosti sa Luis Nazario da Lima Ronaldom.
                    Nebitno da li je inferiorniji od Zube, svi su inferiorniji u odnosu na njega što se tiče fudbalske fenomenalnosti (pa i Messi, CR, Ronaldinho itd itd), ali kad je neko totalno tele, onda ti ne pada na pamet ni da ga uporedis u bilo kojoj situaciji sa Ronaldom. Ne trosi ti se tastatura na to...

                    Da, Rashford nije Ronaldo, niti su mnogo slicni, niti je dobar kao Ronaldo. Bravo, super konstatacija. Znači da je tele i da nema ništa od njega?
                    Daj onda da se prekine fudbal i da niko ne pokušava u narednih 30 godina. Pošto kao Ronaldo se neće pojaviti niko za 30 godina. Evo pojavio se Mbappe, koji je možda taj nivo. Ali to je to, sad pa 20,30 godina ništa...

                    Comment


                    • Gregory Ioannidis‏
                      @LawTop20
                      Пратиш Пратиш корисника @LawTop20
                      Још
                      Do not be surprised if Arsenal move for Fellaini. Whether he will be sold to Arsenal, remains to be seen. #IKN
                      01.13 - 15. нов 2017.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Luis Nazario da Lima Ronaldo je rekao za njega da u njemu vidi sebe za to fudbalsko intuitivno razmišljanje. Inače debeli Ronaldo nešto nije aktivan poslednjih godina i ne izjavljuje svaki dan tako nešto za razne "talente".
                        Verovatno ga je uporedio jer si ti prvi poceo sa tim.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Ajd uporedi ga sa MJ-om u skillu za košarku

                          Mislim, ti si suptilno priznao sad da je Rashford fenomenalan igrač i talenat samim time što si dozvolio da u više od jedne rečenice porediš njegov talenat i njegove sposobnosti sa Luis Nazario da Lima Ronaldom.
                          Nebitno da li je inferiorniji od Zube, svi su inferiorniji u odnosu na njega što se tiče fudbalske fenomenalnosti (pa i Messi, CR, Ronaldinho itd itd), ali kad je neko totalno tele, onda ti ne pada na pamet ni da ga uporedis u bilo kojoj situaciji sa Ronaldom. Ne trosi ti se tastatura na to...

                          Da, Rashford nije Ronaldo, niti su mnogo slicni, niti je dobar kao Ronaldo. Bravo, super konstatacija. Znači da je tele i da nema ništa od njega?
                          Daj onda da se prekine fudbal i da niko ne pokušava u narednih 30 godina. Pošto kao Ronaldo se neće pojaviti niko za 30 godina. Evo pojavio se Mbappe, koji je možda taj nivo. Ali to je to, sad pa 20,30 godina ništa...
                          Rasford nije fenomenalan igrac. Rasford ima predispozicije da postane fenomenalan igrac. To je velika razlika. E sada sta ce na kraju ispasti od njega - videcemo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Izvini, ali ja stvarno ne mogu da dozivim taj rivalitet, tako da ti je diagnoza losa. Ne znam, mozda ti zivis u Engleskoj, pa blejis na Old Trafordu, pa i osecas to, inace ja nemam nikakav problem da pohvalim igraca iz UTD-a koji vredi. Ali pricali smo vec o Rashfordu pricu, lepo ti to spakujes uz par informacija (uglavnom besmislenih) sa twitera i ostalih foruma gde se uzdizu talenti iz engleske, koje bi toliko voleli da imaju, ali nazalost, ne umeju, iako ja, iz ne znam ni ja kog razloga, gotivim tu repku.
                            Manchester United, kao npr i Liverpool, su first thing first svetski klubovi i pripadaju Svetu a ne Manchesteru i Liverpool-u.

                            https://c1.staticflickr.com/3/2543/4...ab2_z.jpg?zz=1

                            (btw zasto nece da ubaci sliku?)

                            Comment


                            • Meni je ipak najjace sto je legenda i ambasador Liverpula, Majkl Oven, prizeljkivao dolazak Benzeme u Real da bi on mogao da dodje u Mancester Junajted. Preko toga nema, ne moze.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ima Brazil malog Gabrijela Isusa koji ce naslediti velikane, ne treba njima neki Englez kao naslednik Ronalda....
                                Zanimljivo kako o njemu niko ni rec ovde da prozbori kada god se prica o mladim perspektivnim fudbalerima (kada kazem ovde mislim na ovaj forum, ne konkretno na ovu temu), a evidentno je da je pa jedno pet puta veci potencijal od Rasforda.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X