Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok nisu, ali Varana je uveo, koliko mladih igraca je dobilo sansu u Realu kod Zozea iz Kastilje, a koliko kod trenera posle Zozea? Sve je tu, ljudi gledaju ono sto zele da vide. Odnosno ne zele. I Mensa je produkt neke druge skole ako cemo tako. Ajde da se ogranicimo onda samo na Mancester. U Interu su bili prezadovoljni kako je radila akademija dok je bio Zoze, sad cu da nadjem link.

    Rasford i Martijal igraju previse ove sezone i to je apsolutno neodrzivo. Ajde Martijal se rodi jednom u 20-30 godina pa i ok. Nije ovo FM dje ti sa talentima osvajas ligu, to ne prolazi u modernom fudbalu. Hut i Morgan, uvijek se na takve prije oslanjas nego na djecu od 18 godina. Vidimo sta znaci mladi stoper, Stouns je kostao ljetos 40 miliona funti, sad ne vrijedi ni 10-15 ako sudimo po ovoj sezoni. Zato sa mladim igracima pametno.
    sigpic

    Comment


    • Sve mi je nekako u roku sluzbe al` LVG je za mene ex. zbog izmisljanja pozicija igraca - to je nedopustivo. OK. jedan mec, imas povredjene ovo/ono
      ali da ti je stolar - frizer a frizer - meteorolog a taj - pilot... nema sta KRAJ jer Murinjo je available i to se ne propusta.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Slazem se sa ovim da ce eventualno dobiti sansu Mensa i Ras sledece sezone, i to ne preveliki broj utakmica, ali tim koji planira da napadne titulu se ne moze osloniti da mu okosnica odbrane bude Bortvik Dzekson ili onaj Donald Love, to i jesu igraci koji trebaju ici na pozajmicu da se razvijaju a ne da igraju znacajniju ulogu u Mancester Junajtedu, bar za sad. Mou ce poslati vecinu tih klinaca na pozajmice i tu ce se najverovatnije naci i januzaj i Pereira, za ovog drugog mi nikako nije jasno zasto nije dobio vise prilika da pokaze sta zna u ovoj sezoni.
        sigpic

        Comment


        • I ko se sada seca Velbeka ?
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nije ovo FM dje ti sa talentima osvajas ligu, to ne prolazi u modernom fudbalu. Hut i Morgan, uvijek se na takve prije oslanjas nego na djecu od 18 godina.
            Nemam muda ovo napisati, uvijek se sjetim Hansen effecta

            Ali definitivno uz mlađariju mora ići stara garda, bar u ovakvim uslovima. Rutiner. Ibrahimović. Savršeno.

            Comment


            • Najlakse je okriviti Murinja, a istina je ustvari toliko jednostavna. Oni koji dodju posle Murinja nisu na njegovom nivou i ne mogu da izvlace stvari koje Zoze moze.

              http://inbedwithmaradona.com/journal...ourinho-legacy
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                Stvarno problematicno kada te u 2 utakmice u nepunih mesec dana Blind stavi u dzep.
                Blindara je stavljao i mnogo veće magove u džep.

                Comment


                • AIRBORNE
                  I ko se sada seca Velbeka ?
                  Secam se ja, i uvek ce mi biti trn u oku sto nije dao sansu detetu kluba, nego ga je oterao cim je dosao, neoprostivo sto se mene tice. I apsolutno me nije briga sto Welbek nije neka svetska klasa, morao je dobiti sansu a i da se ne lazemo i vise nego zahvalan rotacioni igrac koji moze pokriti mnogo pozicija.
                  sigpic

                  Comment


                  • I ja sam all the way za Welbecka, uostalom trpimo Lingarda koji sigurno nije ništa bolji od njega, dapače, Welbeck je bolji igrač. Ogromna greška Van Gaala i kluba u cjelini.

                    Comment


                    • Uvijek sam bio na strani Velbeka i to svi ovdje znaju, ali je Van Gal bio u pravu. Prvo nije mu mogao obecati mjesto startera i spica, otisao je u Arsenal da bi igrao u prvom timu i u spicu napada, nista od toga nije dobio. Van Gal je zelio da ostane, Deni nije, i tu je kraj .I kad je igrao i kad igra u Arsenalu ustvari, igra na krilu, kao i u Junajtedu. Pokloni mu Valensija gol i on na sred Old Traforda se onako raduje, kao da mu je Mancester uradio ne znam sta. Ako imas problem sa Van Galom, onda imas s njim problem, ne sa klubom, ne sa navijacima koji su te podrzavali od kad si osnovac bio. Sramno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Erik prvi Junajtedovac ovde da napiše nešto objektivno o Murinju,evo naklon od mene od sad pa nadalje


                        Problem kod Oca je taj što on nije da neće da da priliku mladom igraču nego jednostavno neće da ga čeka,neće da radi sa njim,Loftusu je dao jednu priliku na jedvite jade,ovaj to nije iskoristio i to je završena priča

                        Recimo on je znao da će KDB da bude dobar ali da će to da se desi tek za koju godinu,pa ga je de viser ubedjivao da mu da odma priliko što je Murinjo odbio pod izgovorom da ovaj ne želi pod njima da trenira,sa jedne strane Otac je bio u pravu,trebali su mu u tom trenutku igrači koji će juriti titulu a KDB nije bio medju njima,na drugu stranu mi smo izgubili predobrog talenta,jbg

                        Jeste istina da je Zuma igrao pod njima,kao i gomila drugih,Azpikueta i šta ti ja znam ali ono što je zajedničko za sve te mlade igrače kojima je on dao priliku nije cena kao što neki smatraju da mora biti skupo plaćen,ne mora ali,mora jednostavno tog trenutka da igra kao top igrač ili ništa i to je problem sa njim,on jednostavno neće da razvija igrača


                        Onaj Murinjovac Duncan Custles samo je nabrojao igrača koji su pod Ocem igrali,znači to nema veze sa životom,pa neki su odigrali samo po jednu utakmicu,dal to znači da je on nekog igrača uveo,naravno da ne.

                        In 2014, the Portuguese claimed he would have failed if Lewis Baker, Izzy Brown and Dominic Solanke did not become Chelsea and England regulars. He also said the academy may as well be shut down if players did not make the step up. But, while he often invited groups of youth players to train with his first-team squad, Mourinho barely played any of the club’s youngsters and stopped the academy using the first-team swimming pool for recovery sessions, forcing them to travel to a public swimming baths near Chelsea’s Cobham training complex.
                        Ne znam dal su skupa imali 90 min za ovo vreme dok je bio u klubu po 2x
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Al` pazi tog Vebeka se sete Guneri kada salju CC e-mailove kada je neka proslava kluba.

                          Ljudi nije moguce da svaki igrac ostane zapazen, obradjen i prvotimac, zato se velikim klubovima to prasta i moze im se.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • I meni je bilo krivo za Welbecka, ali to je bio biznis kluba cini mi se. Donesen Falkao zbog marketinga, morao je da ode Welbeck (?).

                            Welbeck je bio jedan od najboljih u najbitnijih utakmica kod Fergusona, to dovoljno govori.

                            Comment


                            • Ni ja mu necu oprostiti ono radovanje u kupu, ali jasno je da je to bilo iskljucivo zbog LvG-a, a sad mi ne znamo pod kakvim je uslovima on trazio da ide, moguce je isto tako da mu je LvG rekao da mu nije u planovima, da ce igrati za mladi tim pa da on vidi sta ce,samim tim sasvim je logicno da trazi da ide. Svi znamo da Welbek veliki navijac Junajteda i da se trazilo od njega da igra beka on bi to i igrao, nije LvG bas uvek cvecka prema igracima, ima mnogo primera u njegovoj karijeri koji to potvrdjuju.
                              sigpic

                              Comment




                              • Tony martial came from France
                                The English press said he had no chance
                                50 million down the drain
                                As Tony martial scores again!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X