Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo i ljudi pretjeruju sa tom demonizacijom Mourinhovog odnosa prema mlađim igračima. Pa nije slijep čovjek, vidi šta mogu Mensah i Rashford, uostalom ako ima išta u glavi, a svi smo svjesni da ima, naučio je valjda nešto iz dosadašnjih grešaka po tom pitanju.

    Comment


    • Pa ako su na Zozeovoj listi zelja u samom vrhu Sances i Gomes onda je tu sve jasno. Spoj mladosti i iskustva, jer sam ubijedjen da ce svaku poceti Martijal i Sou, a da ce Rasford, Fosu Mensa, Lingard i Memfis biti rotacija.

      Od prekaljenih Svajni, Runi, Kerik i Ibru ako dovede.
      sigpic

      Comment


      • Murinja vuce glad, nenormalan motiv ima da se dokazuje, voli izazove i prosto uziva u naboju. A naboja ce itekako biti jer je tu Pep u istom gradu, a tu su i Klop, Konte i Venger. To je njegova teritorija, on to voli. I sto je najvaznije san mu je da sjedi na Mancesterovoj klupi, a mi jos nismo vidjeli Murinja koji ima toliko zelje da vodi jedan klub, koji je pritom nikad bogatiji u istoriji, bukvalno moze da poslozi stvari kako pozeli. I vrlo dobro zna sta za Mancester znaci skola. Ako Murinjo ne donese titulu onda spasa nema. Ja to vec sad kazem.
        sigpic

        Comment


        • Ma mogu Kerik i Bastijan da razvaljuju - prirodu ne mogu... al` kada dodju utakmice 2-3 puta nedeljno i ova deca polete...
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Upravo je to i poenta, cak i bez LS, ali igrace se LE, ritam u Engleskoj je brutalan i toliko je utakmica da ce svakako svi koji zasluzuju dobiti sansu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Murinja vuce glad, nenormalan motiv ima da se dokazuje, voli izazove i prosto uziva u naboju. A naboja ce itekako biti jer je tu Pep u istom gradu, a tu su i Klop, Konte i Venger. To je njegova teritorija, on to voli. I sto je najvaznije san mu je da sjedi na Mancesterovoj klupi, a mi jos nismo vidjeli Murinja koji ima toliko zelje da vodi jedan klub, koji je pritom nikad bogatiji u istoriji, bukvalno moze da poslozi stvari kako pozeli. I vrlo dobro zna sta za Mancester znaci skola. Ako Murinjo ne donese titulu onda spasa nema. Ja to vec sad kazem.
              Imam neki filing da ce on kod nas biti isti al` opet nekako drugaciji, znas ono kada dobijes neki vredan poklon... pa ga gledas dva dana, pa ga treci dan pipnes, pa prvo proucis uputstvo kao Bibliju, pa...
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • To sto zeli da da 60+ mil na Sanceza ne znaci da njega zanima mnogo Akademija. Evo dobio je uvedljivo najbolju Akademiju u Engleskoj, koga je izbacio? Loftus Cika i to na extremnu silu.

                Da je Murinjo poceo sezonu, mi Rasforda ne bi gledali uopste, a da ne pricam o ostalima. Znaci covek je performance based menadzer. Pravi rezultat, kupuje gotove, formirane igrace, sve je to ok/legitimno.

                Ali da mari za mlade igrace, da im se posvecuje, da ih razvija...ne. Znaci ne kupljene mlade igrace, vec zvezde, ili toliko talentovane da znas da je vec spreman za ozb fudbal (Marsijal).
                sigpic

                Comment


                • Malo vinjak/vodka govori iz mene ali...
                  Jebi mi ženu Marsijal kapitenu!!!

                  :vinjaksmajli:

                  Nemoj sadašnjeg kapitena da dirate.. Samo neka igra.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Imam neki osecaj da ce Murinjo bas da se trudi u LE, otprilike koliko i u onom Karling kupu.

                    Erice zar mislis da bi mi ove sezone gledali Rasforda da nije bilo onoliko povredjenih igraca u istom periodu?
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakv zagrljaj

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Fora je sto ni Van Gal ne bi dao sansu Rasfordu da nije prodao Cicarita, poslao na pozajmicu Vilsona, a povrijedili se Runi i Martijal. I Kin cini mi se taman pred utakmicu ili tako nesto. On je ostao bez opcija maltene. Treba uvijek imati malo srece. Ali praviti od Murinja bauka koji ne daje sansu igracima koji su mladi je nonsens. Murinjo igrace dijeli na radnike i neradnike. Tako je uvijek bilo i bice.

                        http://www.oneworldsports.com/storie...rinhos-critics

                        http://www.telegraph.co.uk/football/...develop-young/

                        Ako si mala placipicka kao De Brujne neces igrati dok se ne budes trudio, ako ne ispunjavas ono sto se trazi od tebe opet neces igrati, i to s godinama nema veze. Murinjo je znao da sutne Kasiljasa i Matu, a oni mladi nisu. I danas smo se uvjerili, odnosno ove godine da Lukaku nije top spic, Murinjo je otac generalno. Taj gotovo uvijek zna stab radi. A ovo za Celsi, pa evo ga sad Hidink pa opet mladi ne igraju. A ne znam ko je dao sansu Zumi, Kenediju, Loftus Ciku, svi su oni mladi. Ako si dovoljno dobar i ispunjavas zamisli igraces. Toliko je jednostavno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post

                          Erice zar mislis da bi mi ove sezone gledali Rasforda da nije bilo onoliko povredjenih igraca u istom periodu?
                          Ovo.

                          A Van Gaal slovi kao stručnjak koji zna s mladima, pa kada je Wilsona poslao na pozajmnicu, umalo se nisam šlagirao.


                          I još nešto, već sada se po meni previše koristi Rashford, potreban je tu još neko, stariji, rutiniraniji, koji će završavati i kad mali ne može - a sa 18 godina sigurno ne može odigrati 60 utakmica na top nivou. Ibra će biti savršen
                          Last edited by Momir Peh; 23-04-16, 22:02.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            To sto zeli da da 60+ mil na Sanceza ne znaci da njega zanima mnogo Akademija. Evo dobio je uvedljivo najbolju Akademiju u Engleskoj, koga je izbacio? Loftus Cika i to na extremnu silu.

                            Da je Murinjo poceo sezonu, mi Rasforda ne bi gledali uopste, a da ne pricam o ostalima. Znaci covek je performance based menadzer. Pravi rezultat, kupuje gotove, formirane igrace, sve je to ok/legitimno.

                            Ali da mari za mlade igrace, da im se posvecuje, da ih razvija...ne. Znaci ne kupljene mlade igrace, vec zvezde, ili toliko talentovane da znas da je vec spreman za ozb fudbal (Marsijal).
                            Apsolutno te kapiram i ja imam "taj strah" al` nekako ne zelim da me to vodi. A opet uzmimo i ovo. Da se ne uvrede navijaci iz Londona. Jedno je kada ti svaki mec izlazis na teren i imas Chelsea legende na tribinama za koje pola Britanije ne zna a posve je drugo kada izadjes na OT. Sine gace ti se tresu, kako imati obraza pa raditi nesto mimo proverene logike. Opet kazem moze on da zeli nkog igraca al` klub ne da lovu i tacka. Mislim to moze da se dogovori i sada jos dok nije dosao ... pa ako Mou to ne odgovara, molim lepo. Hvala al` ne mozemo da saradjujemo. NPR.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Erice zar mislis da bi mi ove sezone gledali Rasforda da nije bilo onoliko povredjenih igraca u istom periodu?
                              Slazem se da ne bi. O cemu pricamo kada su VGu Felaini i Vil Kin bili ispred u pecking orderu na mestu spica. Ali da se isto desilo Murinju, on bi prvom sledecom prilikom vratio u rezerve.

                              Naci cu vam sta je Ake rekao za Murinja. Nisam ja anti Murinjo, donece on dosta dobrih stvari, vratice buzz oko kluba, mozda donese neku/e titulu, trebalo bi da dovede odlicna pojacanja. Ali da se ne pravimo kako ce ve biti bajno i sjajno sa klincima, kada nece. Rash i Mensa mozda i ostanu u timu, zbog VGa i ovih par meseci, ovo ostalo...tesko da ce uopste dobiti priliku.
                              Last edited by ExEric; 23-04-16, 22:06.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa nisu Zuma i Kenedi igraci iz Akademije, oni su dovedeni da igraju I tim. Zuma, najveci stoperski talenat od Varana u svojoj zemlji i Kenedi, jedan od top Brazilskih talenata, koga je htelo pola Evrope. Wow, bas mi je pokazao Mo
                                Last edited by ExEric; 23-04-16, 22:06.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X