Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali Young, koji mozak... pa sve i da ti Univerzum sapne "primate gol iz ove kontre", ne pravi jebeni crveni.
    Postoji samo jedan nacin da se dobije crveni a da to nije tragicno, a to je u poslednjih 5,10 minuta, i to kad vodis...

    Comment


    • U pravu je Vladan, sto pre Labilnom vidimo ledja bolje ce nam biti. Jos ako bi u tom procesu nekako ugrabili Varana i Krosa bilo bi idealno.
      sigpic

      Comment






      • Pobednik svega

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Meni je problem losa igra, pa i prilican raspad, sto pojedinacano, sto kolektivno.
          Nema vise ono kao izgubis tesan mec, da je bila borba zestoka i jbg, ne sada ili... ili
          Danas dobro spremena tekma, dali rani gol, pikali dobar fudbal, trebali smo bar jos 1-2 da damo, i onda Fred se oklizne i ode sve upm...

          Psihicki su pali nakon tog gola, izgubili sigurnost u pasu, a i Vulvsi su dobili krila, a oni su veoma jaka ekipa, odmah iza ovih sa TOP6. Opet pozitivan start u drugom, bolja smo ekipa bili, i onda Jang uradi to sto uradi i to je kraj.

          Opet cu reci, pravo je cudo kako smo jos uvek u borbi za TOP4, onaj run od utakmica je bio nerealan, moralo je to stati. Sada mora reakcija opet. Pocevsi od Barse nadam se

          Comment


          • Nedovljno smo dobri, da ne bi izgubili od dobrog, odlicnog, tima kad se prave ovakve retardirane greske.
            Greske kod primljenih golova, greske kod ne datih golova, greska kod crvenog kartona.

            Sa takvim greskama, Man Utd iz 2008. tesko bi se izvuko veceras...

            Comment


            • Meni je Pogba los na nekoliko poslednjih meceva, opet se nesto povukao [emoji849]

              A Fred bio odlican protiv PSG, ali kriv danas za gol, no i onda sa Arsenalom, pustio igraca da sutira (prvi gol) i kriv za penal

              One zicere koje ne koriste je posebna prica.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Šo ubjedljivo najbolji. MekTominej skroz pristojno. De Hea ima najlošiju sezonu, odbrana klasično, komičari stari.

                Da vidimo šta će da bude u nastavku sezone, protiv Barse im ne uzimam za zlo, onda Vest Hem i Everton kao prilika za popravni.

                Stari obrazac u partijama se izgleda vratio, uzdržaću se od daljeg komentarisanja, imaju mjesec i kusur da se demantuju.

                Comment


                • Ebem ti ti ja napadace koji moraju da promase po 2-3 zicera po utaimici da bi onda ugurali jedan. Prijatelju ako za 10+ godina treniranja nemas zavrsnicu onda nema sta da trazis u klubu.Izgleda da idemo na to da udjemo u istoriju kao najstarija ekipa sledece sezone. Menjao bi Roma,Lingarda i Rashforda za napadaca kao sto je Vardi

                  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Naravno da nisu mogli u onoj histeriji, poletu i tempu da nastave, malo je nenormalno ocekivati tako nesto, ali kada krene nesto lose, kao one domine... kad pocne jedna da pada pa lancano povuce ostale i ode sve... prosto kao da nema plana B
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nije mi jasno sto se nije dala šansa nekim mladim igračima tipa Gomes i Tahith... korisniji bi bili od jednog Lingarda vcrs sigurno.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Naravno da nisu mogli u onoj histeriji, poletu i tempu da nastave, malo je nenormalno ocekivati tako nesto, ali kada krene nesto lose, kao one domine... kad pocne jedna da pada pa lancano povuce ostale i ode sve... prosto kao da nema plana B
                        To je slučaj evo dobrano 5 godina. Patimo za liderima na terenu više nego za bilo čim čini mi se

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          To je slučaj evo dobrano 5 godina. Patimo za liderima na terenu više nego za bilo čim čini mi se
                          Uzas kako nemamo vodju, bar jednog, a placemo i za nekim besnim kreatorom, ili za nekim ko moze da poveze konce kada pocnu da se gube... Ranije smo imali i dzokere sa klupe, sada ni to

                          Bice bolje valjda ;)
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Uz 2-3 kvalitetna igrača , sledeće sezone sledi borba za titulu. Ne kažem da će biti osvojena , ali sam siguran da će Junajted biti konkurentan.

                            Comment


                            • Erera

                              Comment


                              • Je l to definitivno, mislim provereno???
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X