Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Lozano mada bih ja uvek pre Sanca uzeo.

    Ndombelea ne smemo pustiti da ode u Siti nikako. Ovo ostalo mislim da se na stoperu crta Tobi, mislim da necemo da puknemo 100 mil na Kulibalija.
    sigpic

    Comment


    • Ako uzmemo Tobija, koliko god mi je gotivan, zajebacemo se kao sa Sancezom. U declineu je ove sezone, i samo ce da bude losiji kako vreme prolazi.

      Za Kulibalija bi lupio i 150 miliona, on je na prajmu i bice bar jos 3 sezona, tako uradis kao Pul sa VVD i to je to.

      Slazem se oko Ndombelea, prejak igrac, dobro bi bilo dovesti ga. Lozano ce nas manje kostati jer je Sancho Englez a i vec je marketingski jaci igrac, a i Lozano cini mi se vise vuce na levo.
      Sancho ce nam resiti probleme jer je on upravo to sto nam fali 5 godina i sto drugi menadzeri nisu resili, nadam se da ce Ole i ekipa resiti tu poziciju, ako ne Sanchom nekim drugim.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • U Holandiji trenutno ne postoji igrač za nas. De Liht eventualno ali od toga nema ništa, ovo ostalo možda neko u rotaciji bi i mogao da igra ali toga imamo i za mnogo manje para od Lozana i sličnih.
        sigpic
        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

        Comment


        • Ole definitivno novi menadzer. 3godine ugovor

          Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Sa srecom legendo

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Rekli su da ce cekati do kraja sezone, mada vrv zbog planiranja za narednu sezonu je najbolje da se odmah to resi. Sada da se pripremi dobro prelazni rok, da svi budu uz Olea i da se nadamo najboljem.

                Srecno majstore, uz tebe sam.
                sigpic

                Comment


                • Tell me how good does it feel
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Idemoooooo
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Ajde pa neka je sa srećom

                        Comment


                        • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Mmm zanimljivo, pogotovu ako je ta crvena i u prirodi. Odlicna, ona najlepsa, prava.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Mata u 11, iza napadaca bar, nije na krilu. Nema Lindelofa. Dijamant verovatno. Rasko i Marsijal u napadu.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X