Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni su Barselona i Real na vrhu antipatičnih, ja ne volim u principu nacionalno i režimski favorizovane ekipe tipa Beogradski blizanci, Dinamo Zg, Bajern, Juventus i tako te......

    Zato i volim i pratim najviše Engleze, jer tamo nema takvih timova, do pre pojave interneta i navijača na istom, MUN mi nije bio mrzak ni malo...., '99-te sam protiv Bajerna za njih navijao kao za rođene
    A oni koji uspoređuju suđenje u korist Reala i Barse, naka se sete samo Čelzija i nek pitaju njihove navijače šta misle o tome.....
    Last edited by somborac; 16-03-19, 10:59.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Cinjenica je da navijaci mogu da ti omrznu neki klub, po pravilu oni koji su ti bliskiji, evo recimo kao ovde na ovom forumu

      Sve je to normalno, ne valja da se ode u drugu krajnost, cuj da mrzim nekog. Ubice nas ta ostrascenost.
      Ok ne volim ga, i ne treba na kraju, ali bas da mrzim..nope, iako ne zelim da osvoji nikad nista naravno

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Liverpul je najveci rival, i sa tog rival podbadanja, oni su prvi koji nam smetaju. Aki to su subjektivni razlozi prouzrokovani pristrasnoscu sa obe strane.

        Ali nikad necu reci za LFC, da mi je humanisticki gledamo odbojan kao Barsa i Real. I Barsa je ćerka politički-institucionalne logistike, zajedno sapozadinom ko zna kakvog jevrejskog novca u davnlj istoriji.
        No, Real je zlo. Ništa ne može da se poredi sa tim. Klub drzavnog diktatora, fašizste, koji je osvojio sve te trofeje tada prisilom, pretnjom itd itd.

        Meni je licno to “kraljevski klub” izuzetno odvratno. Pompezno, pretenciozno potenciranje na trulu privilegovanost.
        Jebeno “kraljevi”,simbol anticivilazcijske zaostavstine.

        Comment




        • Najjaci tim se vratio

          Comment


          • Kakva je ovo pičkasta igra, šta je ovo.. Sada će neko da kaže, pa to je kup.

            Jel se ovo vratio Murinjo, šta koji kurac igraju jbt bez šuta na gol

            Comment


            • Ide pauza dve nedelje, taman da se presaberu i dovedu u red.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Kakva je ovo pičkasta igra, šta je ovo.. Sada će neko da kaže, pa to je kup.

                Jel se ovo vratio Murinjo, šta koji kurac igraju jbt bez šuta na gol
                Upravo htedoh da napisem.Pravi "Morinjo" fudbal.Imace sad pauzu da se ohlade
                sigpic

                Comment


                • Najgora utakmica do sada, prerano baceni mozda Erera i Lingard, ocajni obojica, doduse ocajan ceo tim ukupno. Shaw je bio najbolji, ali je sjebao drugi gol, pa napravio asistenciju na kraju. Jedina svetla tacka danas Shaw. Utakmica za zaboraviti, jbg znalo se da ce biti tesko i bilo je. Nisu u ritmu jos Marsijal, Lingard, Erera. Rasko je umoran. Pogba i Matic veoma slabo.

                  Comment


                  • I da, pokazalo se danas najbolje koliko nam fali desno krilo.

                    Comment


                    • Bez stopera, desmog beka, veznjaka i desnog krila u novu sezonu se ne smije
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • RW I RB je prioritet, stoper je na zadnje mesto prioriteta. 5 godina nemamo krilo, sramota da ih bude svi osim sada Olea naravno, sto nisu resili taj problem a dovodili su igrace ko iz sale...

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Bez stopera, desmog beka, veznjaka i desnog krila u novu sezonu se ne smije
                          Tobi/Kulibali, Rabio/Ndombele, Munie, Sanco(mada mislim da cemo tesko do njega u ovom roku)
                          sigpic

                          Comment


                          • Važno da je Pogba bio danas kapiten a što je odigrap za kurac kao i ceo tim to se neće ni spominjati

                            Comment


                            • Odličan poraz.
                              Preveliki luksuz bi nam bio da smo prosli dalje.

                              Ovako, koncentracija na stvarno bitne stvari.

                              Comment


                              • Hvala Bogu na pauzi, idealan momenat, idealan.

                                Comment

                                Working...
                                X