Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U kurac.

    Centar necemo da predjemo. Nama se lako otima posed, ima da nas nabiju u misiju rupu, nasa odbrana nema sile da izdrzi to, najbolji u odbrani od veznjaka su nam McTominay i Herrera, prvi nece ni da igra. Igrace Matic, koji ce biti pogubljen u svemiru naravno.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Izbacate nas lagano,ono go.no od Solskjera je rodjeno da mi zivot uzima
      Ja postujem MU ali koliko vas mrzim to nije normalno,nisam poznavao osjecaj mrznje dok nisam ugledao te crvene dresove,taj stadion,taj tim iz sezone 2002/3,i od tad ne jenjava nego se samo razbuktava ta emocija prema vama.
      Ovo je fan tema i ne bih trebao ovo da pisem ali makar sam iskren.
      Postujem kad neko mrzi United, mrzim kad neko ne postuje United.

      Comment


      • Nama vise odgovara igra iz kontranapada, a Barsa i Siti su bili jedini protivnici gde cemo 90% igrati tako. To je neka jedina mala prednost

        Prva tekma na OT ce biti kljuc. Bolji smo u gostima, imaju neku barijeru kad igraju na OT, izgubili i od Juvea i od PSGa kuci. Mora da bude rezultat dobar na OT, za da imamo nekakvu sansu za prolazak na Camp Nou. Camp Nou je tvrdjava jbg, najvise utakmica za redom u nokaut fazi bez poraza na Camp Nou ima Barsa, drzi raj rekord

        Comment


        • Bice tesko ali ne i nemoguce.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Predosjecam slican dvomec kao Barsa-Celsi 2012te.

            Comment


            • Erera je klucan za taj dvomec, mora da bude 100% fit

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Nama vise odgovara igra iz kontranapada, a Barsa i Siti su bili jedini protivnici gde cemo 90% igrati tako. To je neka jedina mala prednost

                Prva tekma na OT ce biti kljuc. Bolji smo u gostima, imaju neku barijeru kad igraju na OT, izgubili i od Juvea i od PSGa kuci. Mora da bude rezultat dobar na OT, za da imamo nekakvu sansu za prolazak na Camp Nou. Camp Nou je tvrdjava jbg, najvise utakmica za redom u nokaut fazi bez poraza na Camp Nou ima Barsa, drzi raj rekord
                Ma sa 11 igraca iza lopte nema kontre. A tako ce da bude 177 od 180 minuta dvomeca

                Mislim da bi protiv City-a imali vece sanse.

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Ma sa 11 igraca iza lopte nema kontre. A tako ce da bude 177 od 180 minuta dvomeca

                  Mislim da bi protiv City-a imali vece sanse.
                  Ma brate nije ova Pepova Barsa, jeste prejaka ali sve je moguce. Lion je drzao 160 minuta neizvesnost u dvomecu, mogli bi i mi nesto uraditi...

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Izbacate nas lagano,ono go.no od Solskjera je rodjeno da mi zivot uzima
                    Ja postujem MU ali koliko vas mrzim to nije normalno,nisam poznavao osjecaj mrznje dok nisam ugledao te crvene dresove,taj stadion,taj tim iz sezone 2002/3,i od tad ne jenjava nego se samo razbuktava ta emocija prema vama.
                    Ovo je fan tema i ne bih trebao ovo da pisem ali makar sam iskren.
                    Ajde ne seri više sa ovim trolovanjem, ima li neki klub za koji ne navijaš.. Odjednom sada za Barsu navijaš..

                    Comment


                    • Manchester United in April:

                      Wolves (a)
                      Barcelona (h)
                      West Ham (h)
                      Barcelona (a)
                      Everton (a)
                      Man City (h)
                      Chelsea (h)

                      Ole’s at the wheel

                      Bice veselooo
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Ajde ne seri više sa ovim trolovanjem, ima li neki klub za koji ne navijaš.. Odjednom sada za Barsu navijaš..
                        Barsa,Juventus,Siti i Liverpul su moje velike ljubavi.
                        Kao da me pitas koje dijete vise volim.

                        Comment


                        • Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Barsa,Juventus,Siti i Liverpul su moje velike ljubavi.
                            Kao da me pitas koje dijete vise volim.
                            Cudi me da nisu i Wolves-i...


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Cudi me da nisu i Wolves-i...


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                              Watford,Valensija,Roma,Milan i Minhen 1860 su mi takodje dragi.
                              Ja ne ogranicavam sebe samo na jedan klub.Ne znam zasto bi to moralo da bude tako.
                              Minhen 1860 zato sto mi je donio 1000 eura na tiket prosle godine,a i Mugosa je tamo igrao,cisto da ne bude zabune.
                              Last edited by E1_PG; 15-03-19, 13:53.

                              Comment


                              • Ovaj dvomec ce igracima mnogo znaciti, a posebno i Oleu i ekipi, nevezano za rezultat. Lepo iskustvo kojim ce se nadogradjivati.

                                Comment

                                Working...
                                X