Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam...videćemo.

    Nisam pratio PSG. Gledao sam ih možda 3 puta ove sezone. Zavisi kako će i oni da izađu.

    Jang je u odbrani katastrofa. Shaw zna da se isključi povremeno. Nekad je u odbrani top igrač, a nekad mu igrači prolaze iza leđa lagano.

    Njemar & Kavani out su baš dobre vesti za vas. Ne znam ni ko im ostaje da igra napad? Čupo Moting? Draksler?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Oni i dalje mogu da izvedu trojku napred Draksler-Embape-Di Maria, sto je opet prilicno ozbiljan napad.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Mrtvi su bez Matadora. Treba sutra zategnuti na Ole-a.

        Choupo-Moting, malo bolji igrac od mene.

        Comment


        • Chupo Moting zadnji put nam 2 dao kad je igrao za Stouk

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Mbape sa svojom završnicom gol nam neće dati ni iz pet stopostotnih šansi.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Young je bez premca najgori igrač Uniteda posljednje dvije godine, no i kao takav je znao par puta kada bi se orijentisao isključivo na funkciju flastera, odigrati odličnu utakmicu. Tako je dva puta ugasio Salaha

              Comment


              • Originally posted by jakvuk View Post
                Mbape sa svojom završnicom gol nam neće dati ni iz pet stopostotnih šansi.
                Pricas o Morati?

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Pricas o Morati?
                  Morata nije fudbaler.

                  Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Oni i dalje mogu da izvedu trojku napred Draksler-Embape-Di Maria, sto je opet prilicno ozbiljan napad.
                    Totalno sam zaboravio na Di Mariu. To jeste ozbiljan napad.

                    A sredina, jel se oporavio Veratti? Koga još ima na sredini...Paredes?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Vjerovatno ce Alves morati da igra u veznom redu. Verratti je spreman, to je jedina svjetla tacka.
                      Last edited by Rossonero; 11-02-19, 13:41.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Vjerovatno ce Alves morati da igra u veznom redu. Verratti je spreman, to je jedina svjetla tacka.
                        Ček, koji Alves? Dani Alves?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ček, koji Alves? Dani Alves?
                          Da, otkad su u problemima sa povredama redovno igra u veznom redu, ali to moze da prolazi u Francuskoj ligi.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Da, otkad su u problemima sa povredama redovno igra u veznom redu, ali to moze da prolazi u Francuskoj ligi.
                            Nisam imao pojma. Ne sme na Pogbu, Ereri i Matića da izađe sa Alvesom, to bi bila komedija.

                            Protiv nas je igrao Markinjos ako se dobro sećam. I to je odigrao sasvim solidno.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Prica se da ce ici sa Alves-Markinjos-Verati sredinom, Paredes na klupi vrv jer neki dan mu je bila prva utakmica i to nije odigrao celu ako se ne varam, Tuchel smeta da je rano da ga ubaci jer ne razume ekipu.

                              Ocekujem zanimljivu utakmicu, jedno znam i sam siguran i jedino to ocekujem, necemo sa autobusom na OT!!!

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Može da stavi i 4-4-2 sa Di Mariom i Drakslerom po bokovima, a u špicu da budu Mbape i Čupo. Sredina bi onda bila Veratti-Markinjos. Ima tu nekoliko opcija.

                                Pričali smo već Gagi, ali odluka da se pošalje Lo Celso u Betis je bila baš loša. I pogotovo ovo neigranje Rabiota.

                                Ja čekujem da će biti 3-4 gola u utakmici.

                                I baš bih voleo da ih izbacite iz LŠ-a. Navijaću za vas.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X