Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije se ni malo jednostavno resiti takvih igraca koji imaju jake ugovore, nisu ni oni ludi da pristanu na losije uslove.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Ovo je bas sokantna vest za mene, ocekivao sam ga do kraja sezone svakako ali mozda je ovako i najbolje.

        U svakom slucaju hvala mu na svemu sto je uradio za klub ali jednostavno razlaz je najbolja stvar za obe strane. Zelim mu puno srece u nastavku karijere i da se vrati na stare staze slave, rodjeni pobednik svakako tako nesto i zasluzuje.

        Zao mi je sto nije uspeo ostaviti veci trag u Junajtedu i sto je negde izgubio onu svoju drskost i odlucnost, svakako da je taj stari Murinjo idealan za onaj stari Mancester Junajted, na zalost ovo sad su neka sasvim nova vremena gde se izgubio indetitet kako Murinja tako i Junajteda.
        Potpisujem svaku. Ja ću za života ostati skenjan što ovo nije uspelo sa Zozeom i što su ga izjebali tako kako su ga izjebali.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • A htela sam malo pre da se nadovezem sigurno da pise u Fergijevoj knjizi, ali je nisam jos uvek citala. Ok, nekome je odgovaralo da ovako predstavi.

          Nemoj da se Erice mnogo cudis, jer stvarno ne znam koga je slao matori u pregovore.

          Ali, sve to nema veze sa ovim. Covek koji je igrao malte ne non-stop, da truje svlacionicu jer mu ne odgovara sef iz kojih tacno razloga? Moze li neko konkretno da kaze sta mu je Zoze radio? Jbt dao mu je kapitensku traku. Jbn kapiten jednog Junajteda!
          Ali ok, vrv i vi to radite na vasim poslovima, doduse za sice neke.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Inače vi što branite Pogbu, kapiram da vas ima, samo nastavite. Pokažite svima koliko je Pol Pogba veći od Mančester Junajteda.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Otjerajte Pogbu molim vasss

                Comment


                • Kad navijači skontaju da nije do trenera
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Bici poduvas ga Pogbi

                      sigpic

                      Comment


                      • Govnar odvratni Pol Pogba. Smradina.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Cekam odgovore.
                          Neka sam Kostunica i dalje, ali pitala sam vas... sta je Zoze radio Pogbi da bi se ovaj tako ponasao?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nije mu dao da glumi budalu pa se ovaj uvredio
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              A zasto ga se SAF onda resio?
                              Jer je i SAF obicno smece i kreten. Labilni je neshvacen, dusica jedna

                              Comment


                              • Evo javljaju iz smrdinog kampa da je post bio unapred planiran, ima li stvarno debila koji će u to poverovati
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X