Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceniš da će da ode?
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Svakako se moze izvuci bar 20 miliona, Jones bi u bar 10 klubova PL bio prvi stoper..

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Nece taj nidje

        Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Inflated market, boljeg četvrtog ili petog štopera ne možemo naći za neku siću. Mada sam ja lično očekivao prodaju i da se šansa da Tuanzebeu ili da se za dzabana dovede neki 30+ lisac. No šta je tu je.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by jakvuk View Post
            Ceniš da će da ode?
            Zapravo ne, verujem da ce ostati kao clan rotacije, i za tu ulogu u timu je i vise nego ok. Svejedno poenta ostaje da ne poklanjas igraca te vrednosti i u tim godinama. Pogotovo sto bi u tom slucaju morao slicne pare da das za igraca da ti sedi na klupi dok za iste te pare mozes placati njegovu platu do kraja karijere, pa vi meni recite po kojoj logici je produzavanje njegovog ugovora losa stvar.
            sigpic

            Comment


            • Nije loša stvar da on bude igrač za rotaciju, međutim...
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Prva odluka pod Oleom koja me baš iziritirala, ne samo produžavanje ugovora već više ova pisanja da se Oleu sviđa Džons i da želi da ga zadrži, što je prilično moguće jer mu je prvi pik većinu ovih utakmica bio.

                Novi štoper, Baji , Lindelof, Džons - to će po svemu sudeći biti nova četvorka štopera od ljeta, Smoling je potpisao novi ugovor ali (navodno) otpada jer ne zna s loptom, mada je to meni suludo jer je uvijek racionalnije njega zadržati nego Džonsa, jedino što je na lopti bolji i mlađi 2 godine.

                Pozitivna stvar je što i Smoling i Džons imaju nove ugovore te ćemo za jednog uzeti dobre pare. Englezi su obojica tako da će većina ekipa osim prvih 6 biti zainteresovana uvjeren sam.

                Comment


                • Last edited by Lord Aleksoni; 08-02-19, 13:12.

                  Comment


                  • Napokon, bravo Ole, ni Fergi ovu nagradu nije često uzimao. Doduše on je vrlo bitnije stvari osvajao, valjda će i Ole

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment







                      • 2011 --> 2019

                        Comment


                        • Ako oteraju Smolinga zbog Dzonsa, stvarno su debili.

                          Mogli su da daju sansu Tuanzebeu ili da dovedu nekog drugog perspektivnog mladog stopera. Na Dzonsa ne mozes da se oslonis ni kao 3. ni 4. opciju. Bolnica je njegov prirodni habitat.

                          Gde je Vladan sad kad nam je najlepse i kad nam ide? [emoji2]

                          I ako nas Tom čita nek se javi )

                          Comment


                          • Džons je bio pik jer nije bilo Krisa u opticaju zbog povrede.


                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ole mozda previse sanjari o toj renesansi igraca koji su id tinejdzerskih dana Unitedu, a Jones je to.
                              Plus je Jones bio Fergijev pik, u kojeg je polagao nade. Pretpostavljam da je to povuklo Olea.

                              Jones for real nije netalentovan defanzivac, ima on momente pokida, ali cak iako sam it’s all about science, not supernatural, Jones fakat ima neku jebenu auru hodajuce tragedije.
                              Cak i kad on ogra dobro, njegov stoperaki partner brainfartuje, ili neko treci.
                              Da li je to do njegove neharizmaticne, neautoritativne pojave, jbmlg.
                              Ok čita igru, dobro se postavlja, hrabar je, jak je, nije spor, odlican u duela, sa loptom nije ocajan (iako je kao mlad, bio mnogo bolji)
                              Samo jednostavno to ne ide, ili on unesreci tim, ili neko kad on igra, ili se povredi.
                              Frustrirajuće je, a opet nije igrac bez kvaliteta.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X