Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lijepo za vidjet. Uskoro i Chong, Greenwood ce biti tu i dobijati sanse i u timu.

    Da ne ispade ona nesreca u Liga kupu pa da odigra vecina klinaca mec. Ovako postepeno po neki nek dobija sansu

    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ako se ne možete složiti najbolje ignore a ja ću vas jedini sve čitati
      Lijepa prilika da se za vikend ekipa primakne Arsenalu na 3 a plavcima na 5-6 bodova.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Ko je to uradio? Ja to ne vidim. Vidim da je Gagi pisao o ucinku njih dvojice sto i jeste tako.

        Matic teski odron kod onog narcisa, kod Olea ova 2 meca prekucao.

        Samo slijeoac ce da kaze drugacije.



        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Nisi razumeo. Poredjena je (nisam vidala ko je to uradio) ondasnja forma obojice, kao i njihov preporod sada i to u vise postova.
        E, a posto su kao ajd ok u losoj formi bila obojica, ali jedno je losa forma, zahtevi trenera, taktika, bla, bla, koja moze naravno da utice i na pojedinca i na tim, videli smo uostalom, a sasvim je druga kako se ponasao jedan, a kako drugi. Neuporedivo, odnosno, dodjemo do toga da ih poredimo kao ljude. Svi su bili u losoj formi, svi do poslednjeg, ekipno, svakako, ali samo je Pogba bio asshole.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Nisi razumeo. Poredjena je (nisam vidala ko je to uradio) ondasnja forma obojice, kao i njuhov preporod sada.
          E, a posto su kao ajd ok u losoj formi bila obojica, ali jedno je losa forma, zahtevi trenera, taktika, bla, bla, koja moze naravno da utice i na pojedinca i na tim, videli smo uostalom, a sasvim je druga kako se ponasao jedan, a kako drugi. Neuporedivo, odnosno, dodjemo do toga da ih poredimo kao ljude. Svi su bili u losoj formi, svi do poslednjeg, ekipno, ali samo je Pogba bio asshole.
          To je vec dublja tema, u to ne zalazim.

          Samo sam prokomentarisao vezano za formu obojice. Za Pogbu sam znao da ce da prekuca, za Matica nisam ocekivao.
          Matica je bivsi menadzer doveo na stub srama, bas su ga sikanirali po ostrvu, da je alibi fudbaler, zaboravio fudbal da igra itd itd a ono, gle Matica u prvih 15 minuta protiv Kardifa, 2 dijagonale pa onda peta itd itd.
          Imao je losih dodavanja protiv Hadersfilda ali ono kako je sacuvao loptu kad su ga trojica napali i dao pas unaprijed je bilo fenomenalno. Iz toga je pao gol za 2-0.

          Pricacemo kroz neko vrijeme kako kod Olea tako i kod novog menadzera i uporedit igru igraca ali evo za sada vec nekoliko igraca igra mnogo bolje nego kod bivseg.



          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Sa Bazbijem sam imao i taj konflikt, ali smo neki dan sasvim normalno pisali oko Mancestera, dotakli se mladih igarca, sta nam fali i sl, znaci moze se normalno, spusticu ja loptu nije problem, ali cvrsto ostajem pri svom, ko posle svega onoga sto je radio i kako se ponasao svrsava na Pogbu nije pravi navijac Mancester Junajteda. Isto tako, Martijal posle one ludacke serije je zapao u odredjenu igracku krizu, imao onu bas top utakmicu protiv Kardifa ali i kad je bio u toj losijoj seriji nije se vdijela kurcobolja, kad se ostavlja sve na terenu onda se nista ne moze zamjeriti. Jos ce on postati i krvavi radnik, to je put iskupljenja, ali niposto ne smije da se zaboravi sta je radio i kako se ponasao prema klubu u kojem igra. Naravno da se moze iskupiti, ali iskupljenje je teren i to se ne desava za dvije ili deset utakmica, vec nekoliko godina kontinuiteta i pisanja krvi za dres koji oblaci.

            A ove namjerne sabotaze da se opravdavaju, da se na terenu neko sprda, tu opravdanja nema.
            sigpic

            Comment


            • Pa nema dublje teme Miki, ne mogu da se porede, prosto.
              To da su odjednom proigrali svi, ima veze sa postavljanjem stari na svoja mesta.
              Jedan mali primer u moru razlicitih, stavis Rasa na cf, na njegovu prirodnu poziciju i dobijes preporod, pa kada i gomilu stvari uradis iza njega koje vuku jedna drugu i pomazu Rasu, onda je to to. Sigurno uz razlicitu retoriku, energiju, podrsku, poverenje u svlacionici, jer bas takav utisak ostavlja Ole, dobijes tek ovaj paket.
              Naravno, tek smo poceli, polako, i nadam se da se tek zahuktavamo.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Samopuzdanje je sve. Kad udjes u seriju pobjeda, golova pa ti gazis, dajes i vise nego sto mozes u tom trenutku.
                Mi smo upravo u takvom trenutku, igraci su zeljni i gladni kako dobre igre i napada, tako i golova.
                Bice i kikseva, protiv Totenhema npr ce da prsti od fudbala jer em ce oni biti tad u dobroj formi a u borbi za titulu em mi igramo stvarno dobar, napadacki fudbal. Jedino me strah da Ole ne prekombinuje previse, da se ne pogubi u tome.

                Ono sto ce me najvise zanimati jeste reakcija ekipe, igraca posle poraza, posle lose odigrane utakmice jer ce toga biti.

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Comment


                  • Kakav golman.

                    Novi ugovor i da ostane jos 10 godina u klubu.

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Toliko pričamo o njemu da je to preko svake mjere ali kontam, dosadno je bez utakmica svima. Uglavnom nema opravdanja za Pogbu, 2 godine je taj igrao pod Murinjom prije nego što se će se posvađati taj dvojac, dobijao šansu u sredini sa jednim, dva saigrača, kao 10ka, sve. I kad smo igrali baš dobro on je isto bio dobar ali opet ne u kontinuitetu, na preskoke i po principu 1 dobra 4 loše utakmice. Čak i sve što je odigrao za ove 2 i po godine nije loše ali to nije ono što svi očekuju.

                      Ova tema da ne piše na njoj Mančester Junajted neko bi pomislio da se radi o Arsenalu, to je taj hajp i uzdizanje, Robbie treba da napravi transfer na Manchester United Fan TV ako je pametan da iskoristi momentum. Tviter isto grmi, drka se na svaku Olevu izrečenu rečenicu, to ej meni neiskreno i glupo ali jbg. 'Arsenal 2.0' bi predlažem kao novi naziv za temu.

                      Ole od mene dobija neku ocjenu krajem februara/početkom marta. Ovo do sad je sjajno jer je osvježio kompletan klub, drago mi je da nije tu duže od maja jer ne želim da vidim i njega da provlače kroz blato, realan je rizik. Jbg, i Fergi je bio pijani starac zašto drugi ne bi bili meta.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by JC Denton View Post
                          Nema nista od toga, niko nije lud da mu da ovu platu, jedino da Utd ucestvuje u tome.
                          Dobar squad player, nista vise

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Dobar je da odjebe iz Junajteda sto pre, za to je jedino dobar.
                            sigpic

                            Comment


                            • Opusteno Borise, takticki samo se nas nekoliko dotaklo ove dvije utakmice, posebno nakon druge. Ti sto ti popuju postuju tvitove uglavnom, statistiku, tudja misljenja, jer ne poznaju materiju dovoljno dobro.

                              Boris je olicenje dobrog i normalnog momka, izuzetno vaspitanog i grijeh ga je napadata. Grijeh.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dajte bre ljudi ne zalazite u licne prepirke, imamo razlicita mislenja, nekad i malo se pretera sa obe strane, ali na kraju dana svi navijamo za isti klub i zbog tog kluba smo radosni ili tuzni. Nema potrebe za licnim prozivkama.

                                Comment

                                Working...
                                X