Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jakvuk View Post
    Godin ipak u Interu, jeste da sam više voleo da dovedemo nekog drugog štopera ali sada mi malo žao.
    Cini mi se da nismo nikad ni bili u prici oko Godina, mada ko zna. Kulibali se najvise spominje vec par mjeseci. Valjda puknu 100 miliona na njega, bas sabija lik.

    Comment


    • AC Milan, Porto and Chinese side Guangzhou Evergrande have identified Marouane Fellaini as a transfer target. United want around £15m. #mufc [Mirror]
      32 godine puni u novembru, a ugovor mu istice u ljeto 2020. Fine pare mada bi neki drugi klub vece pare uzeo, pogotovo ovim Kinezima.

      Comment


      • Prodaj

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Prodaj

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          I otvaraj sampanjac.
          sigpic

          Comment


          • Kladionice bi mogle izbaciti svoje kvote oko novog štopera Uniteda.
            Koliko se igrača dovodi u red sa nama mislim da bi poezija bila pogoditi tog nekog.

            Comment


            • Igrati na sigurno, nikog.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • https://www.goal.com/en/news/ince-so...r1c8rwyvnvnd1k

                Hahahaha zipa ovog kretena...
                Last edited by ExEric; 15-01-19, 23:14.
                sigpic

                Comment


                • Malo ljubomore ti neki likovi, da igraci su sretni i dobijaju vec 6tu utakmicu za redom i to zadnjih 2 protiv ozbiljnih protivnika. Sve to srecom, nista takticki, nista man managmentom, samo su srecni eto igraci i sami igraju kako treba

                  Nista priprema meca protiv Totenhema, gde smo u prvom poluvremenu koristili njihove slabosti i na taj nacin i postigli gol, reakcija klupa govori sve, u fazonu uspelo je, ne i to nije, ipak su igraci srecni i sami su sve ovo odigrali

                  Comment


                  • Inače uspešan petoligaški trener.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Pol Ins je najpre kukao za Interom jer su mu ponudili lepe pare a bogami isprsili se i Junajtedu tako da je to palo kao 1 na 10 starom da ga se reši jer je Ins bio prilično rđavog karaktera.

                        E sad, 1997 lik se vraća na Ostrvo, u jbeni Liverpul, daje nam gol i divlja ispred kopa na Enfildu kao da je osvojio sve. Smrad i ulizica.

                        Naravno, nije osvojio ništa u Liverpulu i jedini vredni trofeji su mu PL i KPK sa Junajtedom.

                        Pol Ins je ološ i nema pravo da se javlja sa bilo čim u vezi Junajteda. Njegov klub je Liverpul a ne Junajted, pobrkao je lončiće.

                        Comment


                        • Ne mogu se složiti sa Insom, ko god da je došao svkakao bi digao ekipu i uzeo većinu utakmica, ali ne svih 6 i ne na način na koji je Ole. Ono što se slažem jeste da ovih 6 utakmica ne znači da je on pravi lik za trenera, mada tu se slažemo svi vjerovatno. Ne znam ni koliko je dobronamjerno mišljenje čovjeka koji je prešao u Liverpul, mada je skoro komentarisao Junajted i rekao 'Mi', kao da je Junajtedovac.

                          Meni primjer Emerija govori da, kog da bilo kad dođe za trenera, ne treba donositi preuranjene zaključke. Mislim jeste da je stanje u Arsenalu generalno katastrofalno i to zbog drugih ljudi a ne zbog Emerija, ali ni on sebi ne pomaže nekim odlukama i potezima koje donosi. Ole je super počeo ali neki konačan i kompletan utisak imaćemo tamo do marta. Mislim da je pozivanje Felana kao asistenta bio pun pogodak u svakom slučaju.

                          Inače Telegraf prenosi da je Poketino i dalje prvi kandidat za menadžera, s tim da Ole sve više oduševljava ljude u klubu

                          Comment


                          • Ja sam procitao da je uprava odusevljena kako je strucni stab radio u Dubaiju i spremio tekmu protiv Totenhema. Samo nek ovako nastave, ja jos sada bi ostavio istu ekipu da radi, ali sa jednim uslovom, da ta bude celosno ista ekipa, Ole, Phelan, Kerik i Mekena.

                            Comment


                            • Pogba didn't train with #mufc this morning (could be due to the birth of his child) #mulive [pa]
                              Nemanja Matić also did not train with the #mufc squad this morning (his partner gave birth on Monday) #mulive [pa]
                              Pravila su se dječica posle preokreta na Itihadu u aprilu

                              Comment


                              • Nek im je sa srecom

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X