Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Mislim da ovim što je Headburne stavio gore, da Ole ostaje naš trener za stalno..
    Ja bih sacekao da vidim kako ce da se pokaze do kraja sezone. Polako sa stalnim poslom, lepo je krenulo, ali ovo je tek pocetak ) Ipak je i dalje pocetnik.

    Comment


    • Pa dobro, i nije bas pocetnik Mozda na velikoj sceni

      Comment


      • Originally posted by John Dies at the End View Post
        Pa dobro, i nije bas pocetnik Mozda na velikoj sceni
        Nije sto se tice zanata, ali moras priznat da postoji razlika izmedju Moldea i Mancestera
        Ovo je nesto drugo, morace da pokaze kontinuitet, da se nosi sa medijima, da pokaze harizmu. Vidi se napredak i sasvim solidno mu ide za sad, ali ne mora puno ovih 5 pobeda da znaci. Taman ce mu biti jedna polusezona da pokaze je li materijal za Junajted. Nema srecnijeg od mene ako bude. Zato bih ja sacekao sa ugovorm, znamo kako se to zavrsilo sa prethodna 3 trenera.

        Comment


        • Ode Pavar u Bajern za smijesne pare, 30 miliona funti. Samo 22 godine, moze da igra i kao stoper i kao desni bek, i njega je trebalo juriti. Na Mundijalu je zgazio.
          sigpic

          Comment


          • Fiorentina to block Manchester United’s transfer move for Nikola Milenkovic

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ode Pavar u Bajern za smijesne pare, 30 miliona funti. Samo 22 godine, moze da igra i kao stoper i kao desni bek, i njega je trebalo juriti. Na Mundijalu je zgazio.
                Jbg tako smo i Fabinja propustili, zadnji vezni i desni bek i mi ne probamo ništa, još navodno htio baš u Junajted. Bitno je da uzimamo Di Mariju i sl. kojim smo rezervna opcija...

                Comment


                • Koliko nas Murinjo unazadio u svim statističkim kategorijama kada npr Lester i Njukasl imaju više clean-sheetova nego naš DDG.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Jbg tako smo i Fabinja propustili, zadnji vezni i desni bek i mi ne probamo ništa, još navodno htio baš u Junajted. Bitno je da uzimamo Di Mariju i sl. kojim smo rezervna opcija...
                    Fabinjo je 2-3 prelazna roka dovođen u vezu sa nama. Ja sam mislio da je samo pitanje trenutka kad ćemo potpisati univerzalca Monako ono cvrc-milojka završi Brazilac kod omraženih komšija.
                    Leg'o bi nam Fabinjo ki budali šamar. Može pokrivati više pozicija, bio bi koristan kako okreneš .

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Cuti kad ne dovedosmo njega, poor Matic...

                      Te univerzalce ne podnosim, vise pozicija znaju da igraju a nijednu kako valja.

                      Comment


                      • Nemac je još na svetskom povezivan sa Bajernom a i nerealno mi da neko na koga Bajern iz Bundes lige baci oko da pređe bilo gde drugo.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Originally posted by jakvuk View Post
                          Nemac je još na svetskom povezivan sa Bajernom a i nerealno mi da neko na koga Bajern iz Bundes lige baci oko da pređe bilo gde drugo.
                          Koji Nemac?

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Francuz, puko sam.
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Igra u Štutgartu tako da može proći ko Nemac [emoji6]

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Šta očekujete protiv Totnama? Ja bih isto kao protiv Njuke, ali Dalo umesto Tonija i Lingard umesto Mate.

                                Samo da Džons ne zasere opet. Jebote, ko bi rekao da je čoveku 26 godina. Tužna priča skroz, on može da pruži sasvim pristojne partije u kontinuitetu, sve dok inevitably ne zasere ceo meč kiksevima ili se ne povredi. Najtužnije je što je on na ovom nivou bio pre 6-7 godina, sa 19. I ni trunku nije napredovao.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X