Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogbi svaka čast za danas ali on je sada samo dokazao koliki je neprofesionalac.
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Originally posted by jakvuk View Post
      Pogbi svaka čast za danas ali on je sada samo dokazao koliki je neprofesionalac.
      Apsolutno. Ne razumem ovo likovanje, pa to govori samo kakav je i ja licno takve ne volim uopste, a na kraju ne znam da ga je neko fudbalski omalovazavao.
      No, polako, da vidimo koliko ce i ovo da potraje, posto deluje prilicno nestabilno.
      Dansanja partija odlicna, kao i vecine, osim Freda.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ma cimajte se na ove koji svrsavaju na njega, nece taj biti na ljeto u klubu, ako bude katanac i to je to. Super sto je dokazao kakav je profesionalac i sto je iznad kluba. Ali nije on kriv zaista. On je malouman i to je to, neko mu je to dozvolio da bude. Ole je pametan covjek, ne trebaju mu prevrati pola godine, da je tu za stalno pa da se cima oko budale.

          Taj obraza nema, on se zahvaljuje Murinju posle svega, to je klasicno govno koje koristi sve u svoju promociju, zato nikad nece ni biti zapamcen kao fudbalki velikan. Da je on barem radnik kao Bekam pa da moze marketinski da se kurci, ostavi sve sto ima na terenu pa svaka cast, a ovo sto se sad desilo desice se ponovo, ako ostane onda ce se ponovo desiti Junajtedu, ako ode nedje drugo onda njih ceka ta muka.

          Sto se mene tice da bi se iskupio mora da uradi ono sto je Runi uradio nakon sramote sa Sitijem, da pisa jebenu krv na svakoj utakmici dvije godine. Ali to se naravno nikad nece niti moze desiti.

          Mora djelovati nestabilno kad se zove Pol Labilni Pogba.
          sigpic

          Comment


          • I ja mislim da on na leto ide sigurno.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nema od toga nista naravno.
              Zašto?

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Zašto?
                Zato sto Juve juri LS, zasto bi gubili top napadacku opciju koju ne mogu da zamijene u januaru?
                sigpic

                Comment


                • Dalo i Fred su bili slabi defanzivno, Fred je imao neke dobre momente ali mu treba kontinuitet i minute, a mene je iznenadilo sto je nas coaching tim reagovao tako brzo i odma je resio te probleme. Ja sam optimistican i verujem da sa malo srece ovaj tim moze ostati na klupi.

                  Marsijal, Lukaku i Sanchez svi ce da budu u timu protiv Bornmuta

                  Zelim da vidim Marsijal-Rasko-Lingard trojka u napadu, a u drugom Lukakua i Sancheza
                  Last edited by Ser Gagi; 26-12-18, 18:37.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Dalo i Fred su bili slabi defanzivno, Fred je imao neke dobre momente ali mu treba kontinuitet i minute, a mene je iznenadilo sto je nas coaching tim reagovao tako brzo i odma je resio te probleme. Ja sam optimistican i verujem da sa malo srece ovaj tim moze ostati na klupi.

                    Marsijal, Lukaku i Sanchez svi ce da budu u timu protiv Bornmuta

                    Zelim da vidim Marsijal-Rasko-Lingard trojka u napadu, a u drugom Lukakua i Sancheza
                    Moze bez Lukakua, na klupi ga neka a i kad udje on bi mi igrao desno.

                    Alexisa cekam da vidim na mjestu napadaca. Ubijedjen sam da bi bio ubitacan.

                    Matic i Pogba prva imena u timu kad ovako igraju. Prekucali su zadnje 2 utakmice.

                    Mata je prepametan ali bas brzina problem, kakav bi to bio igrac bio da je malo brzi.



                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Last edited by Miki28; 26-12-18, 18:46.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Na ljeto prodati lukakua, stvarno nije potreban takav napadač ovoj ekipi
                      Sigurno se mogu dobri novci uzeti za njega i te novce utrošiti na desno krilo

                      Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

                      Comment


                      • Stizemo Arsenala pjeske.
                        sigpic

                        Comment



                        • sigpic

                          Comment


                          • Pogboom Dominiraj!

                            Comment


                            • Preach brother, preach!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X