Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti sutevi jesu bili sa distance ali ih je ipak bilo...sto mi nismo radili tako? Nismo mogli ....u tome je razlika

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Ja bih voleo da čujem izjavu samo jednog čoveka, sto se cele ove situacije tiče. Danasnjeg derbija i generalno ove polusezone...

      A taj čovek je Sir Aleks Ferguson. Iako znam da ne bih izjavio ništa epohalno, jer ne bi zeleo da blati Murinja niti klub.

      Ali sve bih dao za jednu njegovu izjavu, onako off the records.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      Eh da...
      Nego pre 10ak dana naisla sam na vest da mu je zabranjeno vise da posecuje tekme iz zdravstvenih razloga...doduse ono zuta stampa bila... al opet, kada se ja nerviram..
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Ja bih voleo da čujem izjavu samo jednog čoveka, sto se cele ove situacije tiče. Danasnjeg derbija i generalno ove polusezone...

        A taj čovek je Sir Aleks Ferguson. Iako znam da ne bih izjavio ništa epohalno, jer ne bi zeleo da blati Murinja niti klub.

        Ali sve bih dao za jednu njegovu izjavu, onako off the records.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Tuga sve ti jebem, ako je imalo covek otici ce sam jos veceras

          Murinjo je rekao da mu se svidja kako je Lukaku odigrao, ovaj je puko skroz
          Last edited by Ser Gagi; 16-12-18, 18:36.

          Comment


          • Većina ovih igrača nije ni dostojna njegovog prisustva...
            Jbt SAF vas gleda a vi kao da pišate i gazite po njegovom životnom delu.

            Vazi za igrače kao i za sve ostale koji su zaslužni za ovo stanje, od Murinja pa do Vudvorda.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • Brane se i Atletico, i Juve kad čuva rezultat, ali oni imaju s čim da se brane, ima ko da iznese loptu, imaju napadače, fudbalere. Ovo je prva ekipa koju vodi Mourinho koja se ne zna braniti, biće da je zbog igrača i njegovih pogrešnih procjena zbog kojih mora ići. Dovoljan je onaj video koji opisuje Lukakua koji ne zna primiti loptu. Svi vidimo šta zadnja linija radi iz utakmice u utakmicu. Danas oni nisu imali šanse, ali odbrana ne može da izdrži bilo kakav pritisak, pa i ovaj današnji stihijski.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Koga briga za 36 suteva sa 25+ metara, pa to je i Real radio u osmini onomad, a sansu iz igre stvorili nisu. Liverpul je igrao mnogo bolje u prvom poluvremenu, ali u drugom sto su nabijali suteve za statistiku, to veze sa zivotom nema. To nisu sanse, to nikad ne moze da udje. Ustvari njima moze jer ih nevidjeno sere trenutno.
                Ovo mi je kao da čitam izjavu Murinja...

                Daj bre Vladane, budimo realni, uništili su nas.
                Delovalo mi je sve vreme kao da smo imali igrača manje na terenu.

                Dakle, malo realnosti nije na odmet.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Koga briga za 36 suteva sa 25+ metara, pa to je i Real radio u osmini onomad, a sansu iz igre stvorili nisu. Liverpul je igrao mnogo bolje u prvom poluvremenu, ali u drugom sto su nabijali suteve za statistiku, to veze sa zivotom nema. To nisu sanse, to nikad ne moze da udje. Ustvari njima moze jer ih nevidjeno sere trenutno.
                    Onda smo mi imali srece u prvom, zamisli da su tada dali sva tri komada
                    A u prvom je bilo ponizavajuce i po tim i po navijace. I nemam satisfakciju nikakvu sto su bili losiji u drugom, nabijali statistiku ili smo primili dva gola iz odbitaka. Big deal posle svega.
                    Uostalom koliko smo samo takvih golova primili do sada? Gomilu, ali ima i do onog da nam je odbrana raspad i niko ne ume sa loptom, ne umeju da je izbace, a tek o onom povlacenju unazad, o pustanju i pustanju protivnika koji ti trci u susret da udje u 16 je posebna prica. Idiotizam od fudbala. Posle oni nabijali statistiku ...

                    Znas nije problem da izgubis, ni u derbiju, niti od boljeg rivala, niti od Livera, problem je kako izgubis i kako igras od pocetka, u trecoj fakin sezoni. Meni je to veliki problem.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Liverpul trenutno za 2-3 koplja iznad nas. U svakom jbn smislu.
                      Ovo danas bilo čemer i jad što se nas samih tiče. Ne pamtim toliku inferiornost na svakom centimetru enfildske trave. Bolji su, brži su, tehničko taktički potkovaniji te ne čudi finalnih 1:3 opet, teško se pomiriti sa sadašnjim stanjem jer smo mi United a ne tamo neki Brajton ili Exeter.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Koga briga za 36 suteva sa 25+ metara, pa to je i Real radio u osmini onomad, a sansu iz igre stvorili nisu. Liverpul je igrao mnogo bolje u prvom poluvremenu, ali u drugom sto su nabijali suteve za statistiku, to veze sa zivotom nema. To nisu sanse, to nikad ne moze da udje. Ustvari njima moze jer ih nevidjeno sere trenutno.
                        I u prvom su svoju jedinu pravu šansu iskoristili. Ušlo im je sve što je trebalo i više od toga, jedino nisu ti šutevi za statistiku, samo su još oni trebali.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Daj nekog Arapa da se ispravim

                            Comment


                            • U pitanju valjda i jesu Saudijci, sto mi se sa jedne strane nikako ne svidja dok sa druge opet zelim da se resim ovih bas bas dugo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako nas uzmu Arapi to je super vest, oni ce pljuvati pare boliti ih k nece, FFP da jede govna

                                Comment

                                Working...
                                X