Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Ferguson mogao jednog Bekama da sutne iz kluba mogu i ovi sad Pogbu i Marsijala,ljudi hoce da idu iz kluba,pa pusti ih,sto ih drze protiv njihove volje da igraju,ima budala koji ce da ih kupe.

    Comment


    • Trpeo bi i Fergi Bekama da nije bilo Real Madrida, kao što ni Murinjo ne bi trpeo ovog da je Barselona platila 100miliona.
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Da li je moguce da se igraci klade oko trenerovog otkaza I to pazi... igraci koji muzu klub a koji na terenu nista dobro uradili nisu.

        Tumor je uklonjen, sad jos ovu bagru rastjerati...
        Ma to su strasne stvari. Milione zaradjujes, nema te nigde na mapi cak ni neke forme ili nekog ucinka, i umesto da cutis, radis i zasluzis svaki peni, ti kakis po zlatnoj koki, jer ti se ne svidja sef. Ali sta ocekivati od njih... nit mozga, nit pameti, nit kulture. Svaka cast izuzecima, hvala bogu ima ih.
        Mogu da razumem kada sukob predje na nesto licno, jbg desava se, tesko tu sad filozofirati i izdici se ne znam iz situacije, ali da sabotiras trenera jer mislis drugacije da treba ili zato sto si na klupi...pa radi ti onda taj posao p. ti m.
        Uvek bih se u ovim situacijama setila Mate. Gospodin, po svemu.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Na sta smo spali kad ce jedan Poketino, najveci luzer ikad, da vaga je li Mancester Juinajted dovoljno dobar za njega, najveceg luzera ikad. Zivio Vudvord.
          Nejasan mi je taj hajp oko njegovog dolaska potpuno. Prvo što mislim da bi ga novinari slomili kao grančicu i da bi pukao pod pritiskom. Drugo, taj argument "imaće ovde novac koji nije imao u sparsima" nikako, ali nikako ne pije vodu. Šta treba Junajtedu da bi imao u timu kvalitet Kejna, Eriksena, Tripijea, Vanjame, Vertongena i Aldervila? Pa treba nam minimum 350 miliona. Znači Poch bi trebao da potroši te silne novce da bi doveo ovaj tim na nivo Totenhema. Ljudi guraju neku priču kao da će da nasledi tim sa kvalitetom Totenhema i onda u njega ulozi bogoca i šesto.

          Ja sa njim nemam problem da dodje. Bilo bi mi bolje i Ole da ostane. Ustvari jedini kriterijumi koje imam su da novi trener forsira klince i igra atraktivan fudbal. Jer iskreno pod ovom upravom ne očekujem ništa, prilično sam pesimističan. Tako da ako već ne osvajamo trofeje, ajde bar dobro da se zajebavamo.
          Last edited by bici; 21-12-18, 11:54.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ja sam za Poketina ali ne isključujem mogućnost da i on fejluje. Zapravo dobre su šanse za to. S tim da se u klubu radi nešto, postaviće se DoF, valjda se kreće sve u boljem pravcu. U svakom slučaju prvi koji vrati Junajted u vrh biće kultna ličnost. Jedan Murinjo nije uspio, idemo dalje.

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni [emoji2400
              ;1929319]Jel ti stvarno misliš da će da se reše stvari ako dodje DoF?

              Jel stvarno misliš da ako i dalje budu tu P, M, A, da neće izvoljevati? Nećeš moći da ih se otarasis.

              Ja samo čekam Mikija koji je obećao javno izvinjenje za Murinja ako isto bude i sa sledećim menadžerom.

              Nije Murinjo kriv nego govna, Ed, P i M. Naravno i najveće debelo govno koje je uplelo prste u klub Mino.
              Moraces cekat bar jos 2-3 godine na to mada svakako da nece biti tog javnog izvinjenja. Kad jedan Portugalac nije isporucio ono za sta se doveo a on je mozda uz Pepa jedina sigurica da uzimas titulu sa njim onda sta ima da se nadam od sledeceg menadzera? Prvo da Ole napravi pozitivnu atmosferu, da igra lici na nesto, da igraju fudbal a ne onu grozotu sto igramo zadnjih godinu i nesto.

              DOF, novi menazer, sut karta za skart i dovodjenje novih, kvalitetnih igraca i onda cemo pricati na tu temu kroz 2-3 godine.

              Isto tako, vidjecemo vasu pricu kad taj novi odradi dobar posao, da vidimo koja ce se tad guslati

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

              Jedva se ceka sutrasnja utakmica, posle duzeg vremena da se covjek poraduje sto Utd igra.

              Ubio je zelju za gledanjem, nije se mogao vise gledati onaj antifudbal. Grozota

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Last edited by srdjan_sl; 21-12-18, 12:29.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Miki28 prestani sa duplim postovima, suptilno ih spajam vec par dana u nadi da ces videti da ne trebas to raditi ali izgleda nista bez upozorenja..


                Inace bas me zanima u kojoj formaciji ce izaci Ole sutra, sve nesto naginjem prema tome da bi mogli igrati sa dvojicom napred.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Miki28 prestani sa duplim postovima, suptilno ih spajam vec par dana u nadi da ces videti da ne trebas to raditi ali izgleda nista bez upozorenja..


                  Inace bas me zanima u kojoj formaciji ce izaci Ole sutra, sve nesto naginjem prema tome da bi mogli igrati sa dvojicom napred.
                  Iz priče par Norvežana na redditu, vrti dosta 4-2-3-1 i 4-4-2, voli uvek jednog Big guy-a napred i bekovi su mu krucijalni u postavci, jako ofanzivni i prodorni. Voli od pozadi da gradi igru, što se ne vidi u statistici jer mu ekipa uglavnom ima egal posed, što je proizvod prilično direktnog fudbala i mnoštva vertikalnih pasova.

                  Da ne ulazim dublje u priču + nisam sejvovao komentare pa da vam bacim link, videćemo u sledećih mesec dana, nema poente sad preterano diskutovali o tome.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ne verujem, jako retko je igrao van sistema 4-3-3
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Bici slicno razmisljamo, ja bih isto volio da Ole ostane, ali opet ne bih volio da bude ukaljan, da ga djubrad sazvacu i ispljunu i predstave krivcem za losa desavanja u klubu. Zato je mozda najbolje da je on tu do kraja sezone, ako bas klikne apsolutno sam za to da mu se da sansa, ali ako postane menadzer bice veliki pritisak, zato se nadam do kraja sezone da ga nece provlaciti kroz blato, a za kasnije sta bude bice.

                      Sto se tice formacije iskreno se nadam da cemo igrati sa dva napadaca neke utakmice i da ce Sancez kad se vrati biti napadac ili barem ss.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Moraces cekat bar jos 2-3 godine na to mada svakako da nece biti tog javnog izvinjenja. Kad jedan Portugalac nije isporucio ono za sta se doveo a on je mozda uz Pepa jedina sigurica da uzimas titulu sa njim onda sta ima da se nadam od sledeceg menadzera? Prvo da Ole napravi pozitivnu atmosferu, da igra lici na nesto, da igraju fudbal a ne onu grozotu sto igramo zadnjih godinu i nesto.

                        DOF, novi menazer, sut karta za skart i dovodjenje novih, kvalitetnih igraca i onda cemo pricati na tu temu kroz 2-3 godine.

                        Isto tako, vidjecemo vasu pricu kad taj novi odradi dobar posao, da vidimo koja ce se tad guslati

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

                        Jedva se ceka sutrasnja utakmica, posle duzeg vremena da se covjek poraduje sto Utd igra.

                        Ubio je zelju za gledanjem, nije se mogao vise gledati onaj antifudbal. Grozota

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Mi smo se dogovorili ako bude loše i isto sa sledećim menadžerom da ti priznas da nije do Murinja bilo, a ako bude bolje onda ću ja priznati.

                        Ali ako kažeš da svakako neće biti izvinjenja, znači da si pip kao i Pogba i Ekipa, jaki na rečima, miševi na terenu.

                        Comment


                        • Naravno da ga nece biti jer gore od ovog sto je Portugalac uradio ove godine nema trika da bude.

                          Ipak ako vec dodje do toga, onda najmanji problem priznat da sam pogrijesio.

                          Vidjecemo, otom potom

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Nejasan mi je taj hajp oko njegovog dolaska potpuno. Prvo što mislim da bi ga novinari slomili kao grančicu i da bi pukao pod pritiskom. Drugo, taj argument "imaće ovde novac koji nije imao u sparsima" nikako, ali nikako ne pije vodu. Šta treba Junajtedu da bi imao u timu kvalitet Kejna, Eriksena, Tripijea, Vanjame, Vertongena i Aldervila? Pa treba nam minimum 350 miliona. Znači Poch bi trebao da potroši te silne novce da bi doveo ovaj tim na nivo Totenhema. Ljudi guraju neku priču kao da će da nasledi tim sa kvalitetom Totenhema i onda u njega ulozi bogoca i šesto.

                            Ja sa njim nemam problem da dodje. Bilo bi mi bolje i Ole da ostane. Ustvari jedini kriterijumi koje imam su da novi trener forsira klince i igra atraktivan fudbal. Jer iskreno pod ovom upravom ne očekujem ništa, prilično sam pesimističan. Tako da ako već ne osvajamo trofeje, ajde bar dobro da se zajebavamo.
                            A cek cek Pok je potrosio 350 mil na sve te igrace?

                            I cek cek oni su vec dosli u Tot sa reputacijom/kvalitetom kakvi su danas?

                            Ono sto kultisti zaboravljaju da spomenu jeste da je sve te igrace koje si nabrojao do tog bolesnog nivoa doveo upravo Poketino. Da je od jednog Totenhema napravio konstantu top3 ekipu sa daleko manjim budzetom od ostalih konkurenata. Da mu skoro svaki igrac napreduje do boelsnih razmera, da proda Vokera dovede nekog Tripijea iz Barnslija i dovede ga na isti nivo. Kakav je bio Eriksen pre njega a kakav je sada?

                            Toliko lazi i neistina samo da se Ikona kulta odbrani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              A cek cek Pok je potrosio 350 mil na sve te igrace?

                              I cek cek oni su vec dosli u Tot sa reputacijom/kvalitetom kakvi su danas?

                              Ono sto kultisti zaboravljaju da spomenu jeste da je sve te igrace koje si nabrojao do tog bolesnog nivoa doveo upravo Poketino. Da je od jednog Totenhema napravio konstantu top3 ekipu sa daleko manjim budzetom od ostalih konkurenata. Da mu skoro svaki igrac napreduje do boelsnih razmera, da proda Vokera dovede nekog Tripijea iz Barnslija i dovede ga na isti nivo. Kakav je bio Eriksen pre njega a kakav je sada?

                              Toliko lazi i neistina samo da se Ikona kulta odbrani.
                              Odakle ti snaga da se raspravljas sa bicijem?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X