Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skrenuta ti je paznja pa ti jos jednom spusti pricu na licni nivo i vrijedjanje.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Nego, sta mislite Bertrand da se dovede? Ne vjerujem da ce ostati u Sotonu a meni je bas zahvalan igrac. Ne bi trebalo mnogo da kosta, Englez.

      Meni je on bolja opcija nego Rose.



      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nemoj igrača Sautemptona, nemamo baš sreće sa njima

        Ja sam za vrhunske bekove, pa makar na njih trošili koliko i Siti, bar ćemo riješiti to pitanje na duže vrijeme.

        Comment


        • Ne vjerujem da se moze Sandro dovesti, jos posebno ako bude tog nekog dila Marsijal-Dibala sto se spominjao odje


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Nije ok. Ali momak hoce vise minuta, a nije ih zasluzio nista vise od npr. Rasforda. Ako hoce sve na tacni onda svakako nema sta da trazi ovde. Ocekivao sam zero progresa svih nasih ofanzivnih igraca pod Murinjom, pisao sam to ovde. I grdno sam se prevario. Lukaku je mnogo napredovao, Rasford je napredovao, Lingard je nenormalno napredovao, Marsijal nije. Sva trojica mu nisu ni do zglobova po talentu. Ne mozes biti ozbiljan i reci mi da je u Murinju problem. Zoze je no bullshit tip kada je rec o igracima. Trazi ozbiljnost i bezuslovno poverenje. Vrlo skakljiv tip licnosti, nekome to nije u redu i ja to razumem, nema tu fleksibilnosti, ali mislim da je to pravilna strategija ako hoces da sagradis nesto i da izbegnes neke vece probleme u buducnosti. Prisetimo se i sta je Murinjo rekao pre pola godine, a cak i sada deluje relevantno:
            Postoji nesto sto se zove (s)trpljenje mladog igraca sa nenormalnim potencijalom.

            Kazes Lingard igra bolje. A koliko godina ima taj Lingard a koliko Marsijal? Da li oni treba da sazre u istom trenutku. Da li imaju isti status u timu? Marsijal je vodja, Lingard rotacioni igrac at best.

            Ne znam zasto mistifikujete, nije on igrac po njegovom ukusu, taj prska na 30ogodisnja krila (Perisa, Vilijan, Sancez), ne pada mu napamet da ga ceka i to je to. Utrpace ga nekom za nekog igraca ako uspe, prosipace svoju demagogiju u stampi o nezalaganju na treninzima i eto. A posle kada Entoni postane zmaj, bice nam djavo kriv
            sigpic

            Comment


            • Fora s kim god da zamijeni Martijala od: Grizmana, Dibale, Azara, Vilijana, Nejmara, Bejla, Sandra, Veratija, Dembelea, Alkantare, Kejna, Sona, Kantea, Iska, Kovacica, Modrica, Krosa Junajted zestoko profitira u ovom trenutku. ALi posto je Martijal moj ljubimo nikako ne bih volio da ode.
              sigpic

              Comment


              • Fora je sto ja njemu ne vidim ulogu i timu ako Mo ne prebavi Aleksisa desno, a nece.
                sigpic

                Comment


                • Da to jeste problematicno, ali mozda ovo vrijeme trenira da on bude taj koji je desno. Mislim Martijal kod nas ne igra dobro desno, dok je u Monako cesto bio na desnoj strani i bas je gazio. Mada kod nas ko je god desno vise vremena provodi na utakmici lijevo i u sredini svakako, Mata je najbolji primjer.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma on je biser, ali jbg, moras ga trpeti. Nije on jos takticki dorastao igrac u oba pravca, ali ima nenormalan potencijal/talenat. Mo je otprilike najgore sto je moglo da mu se desi. Nego jedino ako smo pametni pa da ga ne prodamo nikom u PL.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Fora s kim god da zamijeni Martijala od: Grizmana, Dibale, Azara, Vilijana, Nejmara, Bejla, Sandra, Veratija, Dembelea, Alkantare, Kejna, Sona, Kantea, Iska, Kovacica, Modrica, Krosa Junajted zestoko profitira u ovom trenutku. ALi posto je Martijal moj ljubimo nikako ne bih volio da ode.
                      Modric ima 33 g i mi bi bili u dobitku ako damo za njega igrača od 22
                      Willian od 30 isto tako
                      Bale koji ne igra 20 utakmica po sezoni
                      Neymar nije realan
                      Ostale necu ni komentirat


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Mislim da jasno pise u ovom trenutku, taj Modric sa Maticem u paru bi pravio nenormalnu razliku, razliku koju trenutno Martijal ne moze da pravi. ALi da je biser jeste i da ga treba cekati treba.

                        Vilijan je na znatno vecem nivou od Martijala ove sezone, u karijeri takodje, Bejl ima problem sa povredama ali nema ni 30 godina jos i svi znamo kakvu je razliku pravio dok je igrao u PL. Moramo da se pomirimo prvo da Martijal ne pravi preveliku razliku jos uvijek i da je nekonstantan. On je najbolji bio kad udje s klupe, ali je u formi tada i ako ga Murinjo onda ne pusti od pocetka pljuje se Murinjo, a to sto Entoni onda nista ne uradi kad je starter je nebitno. Sve je bitno i sve igra. ja sam Martijala branio i kad mu je oduzet broj i kad nije igrao i kad se ne trpi. Ali nakon i ove sezone mislim da je dosta i do njega. Jer je dobio sansu, tacnije 82 od kad je Murinjo ovdje i zaista nije ispurucio. Ali nadam se da jednog dana hoce i ne u redovima nekog drugog kluba.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije ni Murinjo isporucio.

                          Igraca u najboljoj formi ne cuskas po terenu i ubijas mu samopouzdanje a posebno ne tip igraca kakav je Marsijal koji je osetljiv na te stvari.
                          Man managment 0

                          Mladom igracu treba da das vremena da sazri, da ima svoje dobre i lose momente. Pravi igraci uce na svojim greskama i postaju bolji i bolji.
                          To Marsijalu nije omoguceno kod Portugalca

                          Onaj ko kaze da jeste, laze sam sebe. Covjek ima pik na njega i to je jasno. Dobre partije prodju nezapazeno, losa partija se momentalno komentarise.
                          To se tako ne radi.

                          Nadam se samo da ce biti mentalno jak i da ce odluciti da ostane jer se doticni nece zadrzati jos dugo a da se napravi anketa top 5 omiljenih igraca kod navijaca garantujem da je Marsijal velikoj vecini top 5 a mozda i najomiljeniji.


                          Poraz kluba bi bio odlazak Marsijala, to se ne smije dopustiti pa makar dosli Dibale, Bejlovi itd itd.

                          Vec sam pisao, prvi sam bio za Sanceza jer sam vjerovao da ce biti dodatak na tim a ne da cemo izgubit Marsijala zbog toga, to mi je nedopustivo.

                          Sas sam vec misljenja da smo pogrijesili sa Sancezom, Bejl je realna opcija na ljeto i on bi bio pun pogodak koji ne bi sputavao Marsijala/Rasforda. Sancez to radi jer ocigledno nece on ili doticni da ga igra kroz sredinu/desno


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ma gde je Bejl bolja opcija. I ovakav Sancez je 15 puta bolja opcija nego Bejl.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bolja u smislu da bi konacno imali igraca koji bi igrao RW i igraca koji ne bi koristio svaku priliku da ode na lijevu stranu i da pravi guzvu tamo.

                              Sad je Sancez tu tako da je taj brod otplovio.
                              Daj Boze da Marsijal moze igrati desno i pruzati sjajne partije tamo ali ne vjerujem u tu pricu.


                              Pojavila se neka prica oko FFP i PSG i da bi se mogao ponistit transfer Mbapea. Ako se to ispostavi tacnim, mada mi je to nezamislivo, onda ne treba zaliti para da se dovede Kilijan.




                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Iskreno pre bih Vilijana gledao nego Bejla.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X