Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad ce na klupi biti gospoda i dobri ljudi poput Olea i Felana, mogu sa zadovoljstvom da se vratim redovnom gledanju utakmica. Nema vise one odvratne portugalske njuske

    Bas tesko cemo zavrsiti cetvrti a kamo li proci PSZ, ali ce iti interesantno gledati sta pojedini igraci mogu na terenu kad nema kukavice da ih gusi.

    Comment


    • Gušiće njih neko drugi, Labilnost je stalna karakteristika nezavisno od trenera. Meni je jezivo da takve hinje postoje u ekipi i da bukvalno čim krene naopako takvi se aktiviraju i potkopavaju. Murinju hvala što je na direktne i indirektne načine ogolio to, da ne bude nikakvih iluzija među nama.

      Comment


      • Bilo je toksično, morao je otići.
        Uvek je barem malo tužno kad te napusti harizmatična osoba. Mourinho koliko god da je kod nas uglavnom bio senka te svoje harizme, uvek je ta percepcija njega kao velike harizme bila tu, barem kao nada.

        Želim mu sve najbolje, nikad ga nisam mrzeo kao lika(štaviše bio mi je faca) sve što sam imao protiv njega je bilo zbog delanja u Unitedu.
        Poprilično sam ubedjen da neće olajavati navijače, ono što predstavlja klub itd, olajavaće upravu, neke igrače, ali to je to. To može i da nam učini uslugu.

        Jbg, nije išlo, bilo je dosadno, bezidejno, neproduktivno....

        Polarizovani stavovi me ne interesuju, oni su za naivne, neosvešćene i ignorant ljude.
        Niti je Murinjo apsolutno kriv za sve, niti je Murinjo totalno nedužan.
        Mada je more ignorant ovo drugo, zbog toga što Murinjo jeste najodgovorniji, i to poprlično. IAKO nije jedini.
        Za ovakav raspad ne može da bude samo jedan čovek odgovoran.

        To što Woodward nije uradio sve savršeno kako treba, i to što igrači nisu pokazali više, ne pravda Murinja. Jednostavno mnogo manje su odgovorniji, jer su imali mnogo manju delegirajuću odgovornost za dešavanja na terenu, koji jeste najveći problem. Ed Woodward mu ne minira trening i taktiku, manite se takvih gluposti.


        Tužno je šta radi na SK-u, prvo ova isfrustrirana mediokritetčina koja pokušava da bude novinar, a samo je smešan u toj jadnoj, mediokritetnoj pompeznosti sa pokušajem neke poetičnosti.
        Vlada sa ovim pričama oko plata je sebe lišio bilo kakvog kredibiliteta da se ikad pojavi kao komenator bilo čega.. Ili samo želi da spinuje i suludo brani svoju agendu, ili jednostavno ne kapira stvari. Ne znaš šta je pogrešnije.
        I da, kao novinar bi trebalo da zna šta znači biti koncizan. Priča 40 minuta, i vrti jednu te istu stvar, vrti sinonime. Čak i da se ne slažem sa njegovom agendom, budi slojevitiji u njoj, daj neku širinu. Pregršt paušalnih narativa, neobjašnjenih opštih mesta, poluistina... Ovaj njegov govor se mogao svesti na 5,6 minuta bez da ama baš ništa ne izgubi.



        Ajmo Ole, baš mi je drago što je on dobio priliku. Ne bih mi smetalo da ostane tu i posle ove sezone.
        Užasno me nervira želja samih navijača Uniteda, i ovde, i po internetu, da se traži neko sa odredjenom reputacijom.
        Takva rabota nas je i dovela do toga, i što se tiče trenera i kupovine igrača.

        Taj kome je bolje da ti neko oformljen, sa proverenom reputacijom NEVELIKOG trenera/igrača, sa NENAJVEĆIM kapacitetom bude u Unitedu od nekog mladog/neproverenog (neproverenog da li je dokazan "very good but never excelent") ne zna šta je Manchester United.

        Ne želim 4, 4 minus, 3, 3 na 4. Bolje neko ko je 0, ali još nije ni pokazao da li je 1,2,3,4,5. Samo ne nekog ko je dokazao da je 3, 4 na 3, 4, i da ne može više od toga.
        Last edited by Busby Babe; 19-12-18, 00:24.

        Comment


        • I da, Poch nije baš za Man Utd.

          Niti je dovoljno čvrst, niti je avangardan.

          Comment


          • Ole odlazi sa mesta trenera kluba u kom se bori obično za titulu, sigurno mu nije cilj samo da prođe kroz Junajted jer tako bi sebi zatvorio vrata da dođe ponovo nekad.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Po prvi put ove sezone sam onako bas uzbudjen za tekmu Junajteda, jedva cekam subotu

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Šta je sa onim iz Dortmunda? On djuska fin fudbal?

                Comment


                • Neka frustrirani Neven nauči nešto iz ovog teksta

                  https://www.klix.ba/sport/nogomet/tr...jose/181218074

                  Comment


                  • WOKE UP THIS MORNING FEELING FINE, GOT MAN UNITED ON MY MIND.

                    Lijepo jutro[emoji123]

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Neka frustrirani Neven nauči nešto iz ovog teksta

                      https://www.klix.ba/sport/nogomet/tr...jose/181218074
                      Fantastican tekst, uzivanje je bilo procitati ovako nesto na domacim portalima.

                      Sa druge strane sta reci za onaj tekst na SK portalu sem da je ono sramota i to ne samo za ozbiljan sajt nego generalno za bilo koji oblik oglasavanja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bas sam sad krenuo da okacim ovaj clanak. [emoji2]

                        Dobar tekst.

                        Hvala ti Mou, pogresan covek u pogresno vreme.

                        Comment


                        • Definitivno stižu Ole i Felan. Sjajno.

                          Bilo bi dobro da mu se stvarno da šansa a ne samo da odradi do kraja sezone.

                          Ole-Kerik-Mekena-Felan :bacagaunesvest:

                          Vratite nam i Renea.

                          Inače pričao je Žoze na poslednjoj presici da imamo previše igrača sklonih povredama, te je zbog toga nemoguće za njih da dostignu neki vrhunac fizičke spreme pa nas lako fizički dominiraju mnoge ekipe. Naravno ta situacija vuče i druge probleme, kad nemaš snage nemaš ni koncentracije, kad nju nemaš, nemaš ni 50% svojih sposobnosti. Baš mnogo mora na tome da se radi, ceo taj fizio tim izmeniti jer ovo za sada ne sljaka. Rapeti je dobio otkaz zajedno sa Murinjom, čovek za koga sam rekao da nam je najveće pojačanje letos

                          Koliko god bio besan zbog svega što se desilo, i koliko god bio pesimističan, ne mogu a da se ne nahajpujem kad Baby Faced assassin dodje.
                          Last edited by bici; 19-12-18, 08:47.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Potvrdjeno

                            https://www.manutd.com/en/news/detai...etaker-manager



                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Dobrodošao majstore!
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X