Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hari Kejn odavno moja tiha patnja.
    Originally posted by Crni View Post
    Pretanka završnica za moj ukus iskreno.

    @Ruzni Prljavi Zli, ne kažem da su to sto posto igrači koji bi došli kod nas govorim samo u kontekstu šta nama treba i šta onom Mančesteru ne bi bio problem da završi. A i nekako mi logičnije dati 200 miliona na njih dvojicu nego na Mbapea recimo a dobićeš možda i više. Prodali su već jednog beka Sitiju oko kog je bio i veći hajp.
    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Ja mislim da ste malo nerealni.Ocekujete da Mbape dodje u MU,on je trenutno top 3 spic u svijetu,i pored Barselone,Reala,Sitija,pa i PSG-a on ce da dodje u klub koji je u jako losoj situaciji.
      Nema sanse.
      Novčano United može sa svima. Pustite priče i dalje smo finansijski moćni da završimo bilo koga.
      Sada kakav je cilj Glejzera i kakva pregovaračka moć Eda Vudvorda u taj aspekt ne zalazim.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Solšer izgleda sve izvesnije... Čovek koji je i završio karijeru a ja i dalje ne razumem kako sam uvek mislio da je 10 santima viši.
        sigpic
        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

        Comment


        • Ovo smeće od teksta Nevena Cvijanovića nije sportski tekst, ovo je tipična lična frustracija i brzinsko liječenje dugoročno dobijanih kompleksa. Teška dijagnoza za ovu neznalicu i bivšeg Dinamovog potrčka. Sraman članak, ovo ozbiljan sportski portal ne smije objavljivati.

          Comment


          • Čovek nema osnovnu kulturu izražavanja a kamoli objektivnost.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment




            • To je to vrv, epa nek ti je sa srecom Ole

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Novčano United može sa svima. Pustite priče i dalje smo finansijski moćni da završimo bilo koga.
                Sada kakav je cilj Glejzera i kakva pregovaračka moć Eda Vudvorda u taj aspekt ne zalazim.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Nije to pitanje samo novca,ali ako gledamo i po tome Realu niko ne moze da konkurise,a Perez ce ovo ljeto da trosi i trosi koliko god bude potrebno da se vadi iz govana.

                Comment


                • Ajde nek je sa srecom Ole.

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Nek je sa srecom Ole sve ti cvjetalo.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Pa nece biti permanent menadzer, nego caretaker. Ne vidim sta moze da se desi da bude gore od ovoga, bukvalno su 0 ocekivanja, moze samo na dobro da ide. Ustvari naravno da ce na dobro da ide, OT ce ga precekati sjajno, igraci ce imati postovanje, generalno je likeable guy. Gore atmosfera ne moze da bude. A ako je istina sto se pise da ce zajedno sa Mike Phelanom i Rene Meuleenstenom kao pomosnike voditi, onda je to jos bolje, pomogli bi mu svakako
                      Jasno ali ova sezona nije izgubljena. Žoze nas uveo u osminu finala, u ligi smo na -8 od top 4, to je puno ali daleko od nedostižnog. Dodaj FA kup gdje se treba probati dogurati što dalje. Mislim sad smo svi otpisali sezonu kao da je Murinjo otkaz dobio u februaru a ne na pola decembra.

                      Mišljenja sam da će Čelzi i Arsenal tek da kiksaju te je daleko od nemogućeg upasti u top 4. Još na proljeće kad se jedna od te dvije ekipe (ili obje) usresrede na LE možemo uraditi što je Liverpul 2017. kad smo se mi pozabavili ligom Evrope.

                      Vezano za ovaj tekst lika sa SportKluba, šta reći nego jadnički, Murinjova treća sezona u Junajtedu je nešto što ovaj ne bi za 3 života dostigao a ove prve 2 ili o svemu ranije da ne govorimo. Razumijem kritičke tekstove i takvih je na račun Murinja mali milion, nekih dobrih nekih loših, ali ovaj je očajan. Ovo neko da prevede na engleski i izreklamira ovu budalu šta piše.


                      Uglavnom, dobrodošao OLE, valjda ćemo igrati bar lijep fudbal, rezultate ne očekujem iskreno.
                      Last edited by BorisUnited99; 18-12-18, 23:17.

                      Comment


                      • 8 boda smo od 5tog mesta, 11 smo od TOP4. Odprilike bi trebalo da osvojimo oko 45 poena od 57 poena, kako sto se dvizi tabela, da bi konkurirali za TOP4, sto mislim da je nerealno. Svakako se moralo nesto promeniti, mozda krene na bolje, svakako ce, gore nije moglo ove sezone. A u LS realno nemamo sanse, mozemo da se nadamo nekom cudu, previse je kvalitetan i uigran ovaj PSG, a mi smo daleko od uigranog sastava.

                        Drago mi je, sve izvesnije da ce sa Phelanom raditi, to je jos bolje, ne moze lose ispasti, zna Phelan mnogo.

                        Comment


                        • Ajde vidićemo, samo da ne bude još 6 mjeseci nerviranja dok ne dođe novi trener.


                          Inače koga biste za stalnog menadžera? Poznato je već, pominju se prije svega Poketino, Žardim, Blan, Zidan. Manje i Konte, Alegri. Mislim da je Alegri nerealan (osim ako Zidan ne ode u Juve), Kontea ne želi niko jer je on Murinjo bez Posebnosti (i većine trofeja), Žardim mene ne privlači mada gaji dobar fudbal, radije bih njega dovodio kao v.d. menadžera. Blan je ok opcija, Zidan mi nerealan nešto.

                          Vrti se dosta imena ali neki osjećaj, a i objektivno najveća realnost je Poketino. Sve je do njega a nisam siguran da je spreman odbiti takav izazov, jedino zbog Reala. Meni je on želja praktično otkad je Van Galov odlazak postao izvjestan, jedino zbog mogućnosti dovođenja Murinja sam odustao od njega u glavi. Uklapa se u svakom smislu, jedino što mu fali su trofeji koje nije ni bilo realno da uzme sa klubovima koje je vodio.

                          Comment


                          • Više bih voleo da je Zidan došao sada nego da dođe na leto. Ovako ako dođe na leto a ne uradi ništa ostaćemo zauvek bez Poćetina.
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Ja bih voleo, Poketina, Zardima ili Zidana, i to ovim redosledom.

                              A kako pisu ovi pouzdani novinari, sve je verovatnije da je dogovren Poketino na ljeto i da cemo platiti klauzulu, jer Levy ne zeli da ga pusti sad. Poketino je pravi covek za ovakav Junajted. Trofeje necemo ni sa kim osvojiti naredne godine, a i malo mi je smesno da se trener gleda na osnovu toga dali je osvojio neki trofej, naravno da je 100 puta teze da osvojis u Totenhemu nego u Junajtedu. On je stvorio veoma dobar i konkurentan tim fakticki bez para. U Junajtedu ce ih imati. Ali mora i DoF da se dovede, a kao sto vidimo i to ce da se desi. Idu neka bolja vremena, nadamo se.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X