Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaže Stonara neko sa strane će doći da premosti do leta. Ništa od Mekene, Kerika i Bata.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Uzimajte Vengera ne pitajte za cijenu,unistice vas skroz

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Kaže Stonara neko sa strane će doći da premosti do leta. Ništa od Mekene, Kerika i Bata.
        To je reko i Ogden. Mozda Wenger, mozda Hiddink? Daj Zlatana

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Uzimajte Vengera ne pitajte za cijenu,unistice vas skroz
          Unisteni smo vec. Portuglaski virus se toliko rasirio, trebace mnogo vremena da se to rijesi

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ako dovedu Kontea, ja odustajem od ovo, jer to nema smisla vise.

            Vidi se da ne ide sa takvim menadzerima, mora doci progresivniji na leto. Nadam se da ce to biti, prvi izbor Zardim, drugi Poketino i treci Zidan. Niko drugi.

            Comment


            • Meni nesto onako... mucno.
              Zao mi je sto nije uspelo...
              Jbg...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zidan bi vas spasio,a i Vladan bi bio srecan,iako je sad sigurno tuzan.Pravo kompromisno rijesenje.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Ako dovedu Kontea, ja odustajem od ovo, jer to nema smisla vise.

                  Vidi se da ne ide sa takvim menadzerima, mora doci progresivniji na leto. Nadam se da ce to biti, prvi izbor Zardim, drugi Poketino i treci Zidan. Niko drugi.
                  I ja sam za to. Vidjecemo ko ce doci ali mnogo posla je pred njim.

                  Mnogo ostataka da se rascisti i da se dovedu kvalitetni igraci

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Daj Zardima kao caretakera do kraja sezona, ako se pokaze dobro i ima neke ideje onda mu produziti ugovor, dobra varijanta.

                    On je otisao kod Arape prosle nedelje, i odjednom se premislio. Mozda su ga zvali. Nadam se
                    Last edited by Ser Gagi; 18-12-18, 10:23.

                    Comment


                    • Al kad pocnete sa tim...mora ovaj, onaj je najbolji, samo nekog od ovih dolazi u obzir...i sl..a to tako nema veze ni sa cim, niti ko je sta bio i radio bilo gde drugde.
                      Mada Kontea ne bih ni ja volela

                      A bila bi bas fora...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Oljice znam da bi i ti voljela Zidana ali ga ne pominjes da ne izbaksuziras.

                        Comment


                        • Napokon.....ljudi danas ja castim [emoji16]

                          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Gudbaj Čarli.

                            Comment


                            • Sad se čeka Pogba da ispuzi iz neke rupe sa smeškom i verovatno nekim sarkastičnim komentarom.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Al kad pocnete sa tim...mora ovaj, onaj je najbolji, samo nekog od ovih dolazi u obzir...i sl..a to tako nema veze ni sa cim, niti ko je sta bio i radio bilo gde drugde.
                                Mada Kontea ne bih ni ja volela

                                A bila bi bas fora...
                                Nema veze ko ja sta osvojio, imamo iskustva znaci sa tim, ne pali to svuda. Treba nam neko da nas trgne, da pocnemo da igramo malo ofanzivniji fudbal za pocetak, graditi tim i imati neki sistem gde se zna ko sta radi. Poketino je za to idealan. Niko ne ocekuje trofeje i onako, prvo za promenu nam treba sve ovo navedjeno. Konte ce biti Murinjo vol.2, ja cu se ubiti ako njega imenuju

                                Comment

                                Working...
                                X