Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo poluvrijeme Mate i Martiala, iz udžbenika. Vrhunski odigrano.

    Bilo bi lijepo da se Jose oprosti od kluba jednom ovakvom pobjedom, u stilu najvećih, sjajan preokret. No sasvim je jasno da dalje nema smisla ići zajedno.

    Comment


    • Odbrane nema, ovo sto je danas Erik igrao u tih 15 minuta je sramota za profesionalnog fudbalera, ma i za poluprofesionalnog. On ne prati kretnje, on nema poziciniranje, Jang koji je defanzivna truba mora da prati njegove igrace, to su strasne stvari.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Mata, koliko je prostora otvorio, koliko je puta promijenio poziciju, doktorsko poluvrijeme odigrao.
        Mata je uneo red u ovaj nered. Uneo je mirnoću u tim. Nije bilo onih glupih konfuznih napada kad se ne zna gde se bije.

        Ostaje samo da se vidi da li je ovo pod utiskom preokreta ceo tim grizao, ili je došlo iz dupeta u glavu. Ali Junajted je bar ovih 45 minuta što sam ja gledao igrao prelepo. A to se nije moglo reći u skorije vreme.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Izvizdan Vudvord na Teatru, fala kurcu
          sigpic

          Comment


          • Jbg kao da je vrijeme stalo, mrzim sebe sto ovo pisem, ali Dzons mora da igra pored Krisa
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Dje ce ovaj spanski debeli konobar na Murinja
              Hahahaha genijalno

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Jbg kao da je vrijeme stalo, mrzim sebe sto ovo pisem, ali Dzons mora da igra pored Krisa

                Ne zaboga, ne. Ne mogu više gledati ni njega ni Younga. Zatvoriti ta poglavlja u životu kluba i to je to.

                Comment


                • “It's the mentality. It's the desire, it's the commitment. This is not about me, this is not about the players, this is about the club and in the second half the players they gave absolutely everything.” – Jose Mourinho. #MUFC

                  Comment


                  • Today's win means that Jose Mourinho now has the best win% of any @ManUtd Manager.

                    Jose Mourinho 60.3%
                    Sir Alex Ferguson 60.1%
                    Ernest Mangnall 54.1%
                    Je li ovo moguće?

                    Comment


                    • To je toliko nevalidna statistika da nemam reci.

                      SAF je preuzeo Junajted kad je Junajted bio daleko od sampionskog tima, preuzeo je Junajted u vreme kada je cela liga bila konkurentnija u svakom smislu. Timovi su bili finansijski mnogo ravnopravniji.

                      Meriti procenat SAF-a koji je proveo silne godine vracajuci klub na svoje mesto i gradeci nesto vise.
                      On je ogroman deo toga sto se izgradilo da ovi sad posle njega mogu da trose po 300 miliona.


                      Svako poredjenje sa SAF-om sa nekim brojkama je nonsense.

                      Comment


                      • Podatak sam po sebi je nevjerovatan, naravno da se niko ne može porediti sa SAF-om, a najmanje ovakav Mourinho. Doduše, dobar head to head skor je imao protiv najvećeg.

                        Comment


                        • E sad zamislite da imamo menadzera koji nece da drka Pogbu/Marsijala nego ce da ih iskoristi do punog kapaciteta... Nadam se da su igraci u svlacionici culi da Murinjo odlazi, rekli jebi se ti i tvoj gejmplan idemo da razvalimo da ti pokazemo da znamo da igramo i da otkaz stize sledece nedelje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            E sad zamislite da imamo menadzera koji nece da drka Pogbu/Marsijala nego ce da ih iskoristi do punog kapaciteta... Nadam se da su igraci u svlacionici culi da Murinjo odlazi, rekli jebi se ti i tvoj gejmplan idemo da razvalimo da ti pokazemo da znamo da igramo i da otkaz stize sledece nedelje.
                            A cekaj sad ti, stvarno ti nije odvratno ovo sto Pogba radi?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              A cekaj sad ti, stvarno ti nije odvratno ovo sto Pogba radi?
                              Sta radi?

                              Ja koliko sam gledao utakmicu Pogba i Marsijal su okrenuli u II poluvremenu, najbolji by mile od svih. Pogba igrao nekog hibrida CB/CM i otkinuo, Marsijl svaki napad vodio. Pokazali su da itekako znaju da igraju fudbal ali da ih koci ovaj na klupi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Sta radi?

                                Ja koliko sam gledao utakmicu Pogba i Marsijal
                                Krivu si utakmicu gledao, njih uopće nije briga za ovaj klub za razliku od velikih boraca lingarda matica i lukakua
                                Salu na stranu, ovo drugo poluvreme martiala je najbolja pojedinačna partija nekog igrača Uniteda ove sezone


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X