Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Marsijal i Šou sigruno

    Za ovog "Menzu" ne mogu ništa da kažem zato što ga nisam dovoljno gledao

    Rašford(kako već) ne verujem,mnogo je to utakmica,doveo bi on sigurno neku špicu,po mom mišljenju Marsijal kod vas ide na krilo,to sam već napisao,klinca neće oterati,biće tu kao 3-4 napadač

    Ona ostala dečurlija,ne nadajte se mnogo
    Ne ocekujem ja da Rasford pocinje svaku utakmicu, niti moze niti treba, ali ocekujem da bude rotacija ako ne bude poslat na pozajmicu jednu sezohnu, mada je sad pitanje treba li mu? Mensa jede malu djecu, a tek mu je 18, nestvaran je fizicki, ali o njemu mi pricamo od kad je doveden, on prekucava sve kategorija inace, od Holandije, preko Ajaksa do Mancestera. Imas Antonija koji mu ne moze na snagu nista, pritom momak ima inteligenciju, bolesno pozicioniranje, gleda samo loptu, ima centarsut i pas, jer maltene sve pokriva na terenu, od stopera do desetke. Bukvalno ne znas dje da ga stavis. I Murinjo ako dodje dovodi Sancesa, jos jedan od 18 godina, garant ce i Memfis dobiti sansu barem kao rotacija, odma imas pet mladih igraca od kojih ce barem trojica biti starteri, zar je to malo i lose? Ako mene pitas nikako.
    sigpic

    Comment


    • Pa ne može praviti Lamparda od njega ali svakako bi trebalo da igra kod njega

      šta znam

      ........erera-šnajderlin
      Grizman...runi....Marsijal
      .......ibrahimović
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Mislim da Erera nema sanse da igra u prvom timu kod Murinja, Murinjovi igraci su Snajderlin i Svajni, a ima tu i dva BTBa eventualna, Sancesa i Timotija. Erera nije dovoljno dobar kao desetka, a Murinjo ne igra sa tri centralna vezna, tu bi Erera igrao. Snajderlin i Svajni su mi bas zakljucani kod Zozea, pravi njegovi igraci.
        sigpic

        Comment


        • Nema nista od Grizmana ali da mogu potpisao bih to Saburo.

          Pa kazem ti nesto kao Lamparda. Borben je, ima pas, ima njuh za gol. Neku slicnu ulogu moze dobiti. E sad, pas mu nije toliko jaca strana ali opet
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            I Murinjo ako dodje dovodi Sancesa, jos jedan od 18 godina, garant ce i Memfis dobiti sansu barem kao rotacija, odma imas pet mladih igraca od kojih ce barem trojica biti starteri, zar je to malo i lose? Ako mene pitas nikako.
            upravo to,ja ne vidim u čemu je problem za početak

            druga stvar,rekoh vam već,nije da on neće dati prliku mladi ,samo ne verujem da će imati vremena kad da ih gura u dužem periodu

            ako je ovaj mali stvarno takav kako ga hvalite onda bi sigurno imao prodju kod Murinja,podseća me to na Zumu,mogo bi onda i u vezu da uskoči lagano
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Veza i jeste za njega. Bar do 35 posle moze na stopera.

              Pa cekaj, jel realno da se ocekuje titula i razvijanje po 5 mladih igraca?!

              Dobijace sansu, realno da nije bilo ovoliko povreda ne bi mnogi od njih videli klupu a ne teren.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Nema nista od Grizmana ali da mogu potpisao bih to Saburo.

                Pa kazem ti nesto kao Lamparda. Borben je, ima pas, ima njuh za gol. Neku slicnu ulogu moze dobiti. E sad, pas mu nije toliko jaca strana ali opet
                Ne mora biti Grizman,njega sam lupio ovako,samo mi ne miriše to da će on juriti titulu sa Lingardom i Depajem u prvoj postavi,Matom na krilu...

                Ereru ne moraš da mi opisuješ,rekoh ti već da bi on trebalo da dobije prilike,problem je veći u tome što bi dovodjenje tog Sančeza tu malo zakomplikovalo stvari,pošto su sličnih karakteristika,neko bi tu proveo više vremena na klupu
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ako dodje Murinjo, ponavljam ako, mislim da je odzvonilo i Mati i Ereri, a da ce biti dovedeni Renato Sances i Andre Gomes. Imao bi Snajderlina, Svajnija, Sancesa i Gomesa, spoj mladosti i iskustva, a vjerovatno i produzio ugovor Keriku jer mislim da ce i Felaini biti prodat iako bi mogao da bude odlican Murinjov specijalac. Ali to moze i Valesija da bude.

                  Iako bih ja volio da Erera ostane. Pa i Mata, ali realno za njih tesko da ce biti mjesta u prvom timu, a previse su veliki da bi cekali sansu na kasicici.
                  sigpic

                  Comment


                  • Lingard moze ostati kao HG. I kao rotacija neka da krpi rupe. Mata tesko da ostaje.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Veza i jeste za njega. Bar do 35 posle moze na stopera.

                      Pa cekaj, jel realno da se ocekuje titula i razvijanje po 5 mladih igraca?!

                      Dobijace sansu, realno da nije bilo ovoliko povreda ne bi mnogi od njih videli klupu a ne teren.
                      Upravo ovo zadnje. Zato mrzim price da je LVG bas mnogo uradio za klince, on ih je morao koristiti. Zasto nije koristio Rashforda ili Timothija ( on ga je doveo cini mi se, svaka mu cast za to ) dok nisu bili povredjeni Runi i Valensija?

                      Kad smo kod Runija, svi su mislili da je on najveci problem, ali evo nije ocigledno

                      Sent from my G3 using Tapatalk

                      Comment


                      • Pogledah večeras prvo poluvreme i poslednjih 20-tak minuta. Neki čudan izraz lica sam napravio kad sam video da vodimo 2:0. Takvo vreme došlo.

                        Odličan gol Rašforda, ima mali bezobrazluka da krene na igrača, to mi se sviđa, ali često je preambiciozan i pokušava neke neinteligente poteze, to me kod njega nervira. Mora to pod hitno da popravi.

                        Ono što ja primetih je da su Mensah i Blind bili odlični. Šteta što je "gužva" na sredini pa ne može Fosu da dobije šnasu u sredini jer njegova energija i agresivnost bi morale da se iskoriste na sredini terena, tu bi najviše pravio razliku.

                        Herera se raspao, nije ni čudo, odavno nije igrao. I kad igra on je neprimetan u poslednje vreme. Ne može kao desetka, ne može u sredini sa još jednim, šteta. Ide on na leto najverovatnije, prodaće se za neku siću.

                        Comment


                        • Nije Runi problem. Sa njim treba samo ostro. Dokazati mu da nije veca zvezda od trenera, bez obzira koliko zaradjuje. I znati "spustati"ga kada treba. Ne bas kao Fergi ali slicno. I Runi ce opet biti zver.

                          Bas cu se smoriti ako Ander ode..
                          Last edited by l1m4r; 13-04-16, 23:39.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kad je Runi promijesao i pretrcao par igraca kao Rasford danas?

                            Runi vec od subote ako ce da pocne utakmicu neka je pocne kao desetka, em ce biti koristan u sredini, em ima dovoljno dobar pas i moze barem tu loptu da drzi, a sad napokon brzina postoji naprijed.
                            sigpic

                            Comment


                            • Haha Vlajko, pa da oslabi 3kg

                              Salu na stranu, kad je i genije Nevil pricao da igrac tipa Ibrahimovic nam donosi titulu ove sezone ja sam se smejao. Do pristupa i taktici je, nije bilo do debelog

                              Sent from my G3 using Tapatalk

                              Comment


                              • ja nemam snage više da pričam o Murinju večeras

                                taj Andre Gomez je meni predobar

                                neki dan da dodjete u temu za Čelzi da pričamo o Konteu,imam ovde osećaj,kao da sedimo ispred nekog dragstora i pijemo zidarsko pivo ,otišo sam
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X