Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Meni je razocarenje vidjeti Schneiderlina sa onakvim manjkom samopouzdanja.To je igrac koji u oba smjera ima svoj doprinos,a u ovom Unitedu djeluje toliko pogubljeno i izolovano da ne mogu to da shvatim...steta jer je strasan veznjak na sve nacine
    Ne znam gde si ga ti video, ali ja danas Morgana nisam video.

    Koliko samo ova pobeda moze da preokrene situaciju u klubu, -7 od prvog mesta. Ako se krene polako mec po mec, i podigne malo forma, sve je moguce u ovakvom PLu.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Pa danas isto u par navrata cim je van sigurne zone ima onaj isprepadani pogled kao prije kad mu das loptu...gubio je poziciju u nekim situacijama,ali hajde igra covjek ove sezone dosta bolje moram da priznam

        Meni je razocarenje vidjeti Schneiderlina sa onakvim manjkom samopouzdanja.To je igrac koji u oba smjera ima svoj doprinos,a u ovom Unitedu djeluje toliko pogubljeno i izolovano da ne mogu to da shvatim...steta jer je strasan veznjak na sve nacine
        To je taj problem koji ima, paničar veliki u pojedinim situacijama i nema tu ni grama elegancije. Par puta ove sezone mu se dešavalo pri dodavanju lopte da je zakači nenamerno levom dok se namešta da je šutne desnom i tako je izgubi. Nešto ala Anri, samo što je ovaj to radio s namerom.

        https://youtu.be/0NvCrLkLnno

        Ali odličan je on ove sezone, obavlja onaj teži i grublji deo posla. Mora mu se to odati.

        Vidiš da je Šnajderlinu ukinuo i one dijagonale zbog čega ga je Zidan hvalio, šta da ti pričam dalje...
        Last edited by HeadBurn3r; 18-01-16, 00:38.

        Comment






        • sigpic

          Comment


          • Da ne zaboravimo i ovog što "liči na Depaja, ali nije on" (ko nije čuo, to je Viško rekao u prenosu kada su prikazali Roha među navijačima, naravno nije imao pojma ko je)

            Last edited by miloolja; 18-01-16, 01:54.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Cekaj, da li je tacno da je Visko u prenosu pricao o megapolisu Liverpula i Mancestera? Livcester ili nesto tako? Ili su me lozili ortaci?

              Namerno kazem megapolis a ne megalopolis.

              Inace nejasna mi nasa fan baza ponekad. Dobijemo Liver na Enfildu ali zato 3 strane se pise o Blindu . Mislim ljudi WTF je wrong sa vama?
              sigpic

              Comment


              • https://pbs.twimg.com/media/CY6CJYTWUAASnMw.png

                Ako Times piše o tome, valjda bi trebalo biti istina.

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Cekaj, da li je tacno da je Visko u prenosu pricao o megapolisu Liverpula i Mancestera? Livcester ili nesto tako? Ili su me lozili ortaci?

                  Namerno kazem megapolis a ne megalopolis.
                  Ma samo spomenuo onako usput, iz ko zna kojeg razloga, i ko zna odakle je video to (verovatno mu to zanimljiva pomisao pa kao ajd' da lupi), ali nije naveo taj naziv koliko se dobro secam. Stari dobri Visko.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ok, moguce da je preuvelicano, jer su ljudi koji su mi preneli sve samo ne njegovi fanovi. Tj ne podnose ga .

                    I to za Roha sam cuo, nisam verovao.

                    Juce Zona sumkara utakmica, jedna u 100. Umesto da bude 3-0 za domacine, 0-1 za nas...
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam to čula, ali naučila sam da se isključim tokom većeg dela prenosa kod komentatora koji me nerviraju, pa i pored toga čujem svakakve gluposti.
                      Dva puta je pominjao (ono što sam čula naravno) gradove Mančester i Junajted, koliko je igrača rođeno u jednom ili drugom gradu, jer ovi koji nisu ne mogu da shvate suštinu rivaliteta i da su ne znam u kom meču sve su bili "stranci", kao i da su ta dva grada udaljeni 50ak km te se brzo stigne kolima (tada su naši baš dominirali na tribinama).
                      Lupeta svašta, barata nekim nenormalnim statistikama, misli to mu tenis. I ne voli Junajted, ne može da sakrije i to mu je naravno plus minus

                      Paradoksalno je da koliko god sam ga tražila po kanalima, da li radi negde, kada je svojevremeno dobio otkaz na RTSu, zbog tenisa ofc, sada ne mogu da ga smislim kada prenosi fudbal, Manču pogotovu.


                      A happy coach
                      Manchester United can win Premier League, says Louis van Gaal – video
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Dva puta je pominjao (ono što sam čula naravno) gradove Mančester i Junajted


                        Da je realnost ono sto je u Viskovoj glavi, bio bih u ozbiljnom problemu onda za koga da navijam. Mancester ili Junajted...

                        A ko je gradski rival Junajtedu?

                        Mnogo tema Visko otvoreno, 0 odgovora dato.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Goals

                          Rooney 12
                          Martial 8
                          Memphis 5
                          Mata 5
                          Herrera 3
                          Own goals 3
                          Lingard 2
                          Fellaini 2
                          Schweinsteiger 1
                          Schneiderlin 1
                          Smalling 1
                          Perriera 1
                          Blind 1
                          Adnan 1

                          Assists

                          Mata 7
                          Memphis 6
                          Blind 4
                          Young 4
                          Herrera 4
                          Martial 3
                          Rooney 2
                          Schweinsteiger 2
                          Fellaini 1
                          Lingard 1
                          Valencia 1
                          Rojo 1
                          Smalling 1
                          Shaw 1
                          Carrick 1
                          Memfis "imam ocajnu sezonu, ali kakvu cu tek brojke da imam kada se skroz adaptiram + malo sazrim" Depaj.
                          sigpic

                          Comment


                          • Own goals

                            Comment


                            • Cuo sam to za megalopis, kakav bi to megapolis bio od 950 000 stanovnika. Najveci grad na svijetu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Posto je Kasls u pitanju, a on viri iz Murinjovog dupeta, odnosno samo mu stopala vire, sigurno ima prave informacije.

                                Murinjo zeli u Mancester i odbio je Pereza da se vrati u Real, Vudvord zeli Murinja, Vudvord ne zeli da da otkaz Van Galu tokom sezone, Murinjo je spreman da saceka ljeto. To bi bilo otprilike to.

                                http://www.oneworldsports.com/storie...premier-league
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X