Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    I dok su ovi igrači. Toliko amaterskih poteza da čisto sumnjam da je sve do trenera.
    +1

    Kao da im Murinjo govori nemojte da radite ništa, promaši gol itd.

    Sve bi ih raspustio, De Heu isto, očajan je ove sezone. Ako mu se ne brani nek ide.

    Comment


    • Mica mala, nista nije kriv. Jadan on

      Igraci losi, ne slusaju napadackog maga koji crce objasnjavajuci sta da se radi i kako da se igra.

      Mukica, 3 godine ga mucimo. Bas smo bezobrazni


      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Last edited by Miki28; 24-11-18, 18:27.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Mislim da ce ga otpustiti kada ispadne iz LS jer je jasno da je sezona u ligi gotova.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Mislim da ce ga otpustiti kada ispadne iz LS jer je jasno da je sezona u ligi gotova.
          Ono čudo u Torinu ga je spasilo, inače bi ispao u grupnoj fazi.

          Ono danas je bilo strašno. Od većine pojedinaca do kolektiva. Mora da ide pod hitno.

          Comment


          • A sta ako i sa sledećim trenerom bude isto? Hoćete onda reći nije Murinjo bio kriv ili ćete ćutati?

            Comment


            • Koja je prevara da se Matic bolje postavlja od Pogbe u odbrani, danas sam maltene samo to gledao.
              Pogba stoji vise, Matic plice, pa je tu veca guzva i teze prolazi lopta, mada njemu i tad prolazi.

              Da on igra na poziciji Pogbe bio bi jos gori u postavljanju.
              Toliko los tajming za otpocinjanje trka ima, toliko cesto nista ne pokriva. Nalazi se na nicijoj zemlji.
              Anticipiranje i pozicioniranje su mu mediokritet, i to u najboljem slucaju. Mada bih pre reko da je ispodprosecan u tome.

              U Chelsea-u je i to moglo da sljaka u nekoj meri praveshodno zbog dimenzija terena(SB ima manji travnjak), a i zbog toga sto je bio pokretniji.
              Sve je to u nekoj meri anulirao tim dimenzijama tela i solidnom pokretljivoscu za tu visinu.

              Sad bi nam Blind hiljadu puta defanzivno bolje radio posao, nemam ni trunku dileme.

              Za napad pa tek da na pricam, ako okrene telo malo na levo, nema teorijska sansa da vidi nesto desno.
              On je bukvalno popunjavac mesta u XI, nista ne donosi. Uvek sam smatrao da je precenjen igrac, ali nisam mislio da je u ovoj meri.
              Dodjem u situaciju da pomislim da je Xhaka bolji igrac od njega, a i njega bas ne cenim.
              Hendersona kojeg isto ne cenim, pa mislim da je na kraju dana korisniji zbog motoricnosti.

              Igra odbrane i poslednje veznog ne zavisi od igre ostataka ekipe pa njih i mozes da komentarises ako nema nekog smisla u igri.

              Ovo ostalo, bili su krs, ali mislim da si danas stavio Messi-a na desno krilo, da bi bio isto krs. Imao bi momente briljantnosti, ali bi u 95 posto meca bio totalno ugusen.

              Comment


              • Originally posted by Ser Deni [emoji2400
                ;1920877]A sta ako i sa sledećim trenerom bude isto? Hoćete onda reći nije Murinjo bio kriv ili ćete ćutati?
                A sta ako sa sledecim trenerom bude bolje? Hocete li onda reci da je Portugalac kriv ili cete cutati?

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni [emoji2400
                  ;1920877]A sta ako i sa sledećim trenerom bude isto? Hoćete onda reći nije Murinjo bio kriv ili ćete ćutati?
                  Mozda i bude isto sa sledecim, ali to ne umanjuje cinjenicu da je Murinjo najveci krivac za ovakvu igru Junajteda. Moguce da je uprava ovakva ili onakva, moguce da nije dobio sta je hteo. Ali nije moguce da mu ekipa ovako izgleda.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Sad se moraju dobiti YB
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • https://streamable.com/jwfph

                      Ja ovo nisam video na kraju... Vidi Matica

                      Comment


                      • Romelu Lukaku has gone over 14 hours of football since his last goal at Old Trafford... 238 days ago

                        Tri najveća pojačanja Mourinha pogba lukaku i Alexis umjesto da budu glavni igraci ekipe oni su postali glavni utezi ekipe
                        A Matić i young su zreli za penziju
                        Nevjerojatno da je tom younga produžen ugovor


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Odgledah samo zadnijih pola sata ali dovoljno. Očaj živi, Palas je solidna ekipa i dobro smo još prošli sa remijem. Ni na šta ovo ne liči, a kad već ne ide pošteno bi bilo da da šansu Pereiri, Fredu ali to se ne dešava. Jednostavno za ovakvu igru ne mogu nikog kriviti drugog sem Murinja.

                          Baš smo pali na niske grane ali baš niske, ništa ne funkcioniše kako treba. Nezdrav klub.

                          I Murinjo koji izvodi sredinu Matić-Pogba ponovo, stavlja Lukakua ponovo u prvih 11.

                          Comment


                          • Ja ću priznati, ali da li ces ti priznati. Živi bili, pa videli.
                            Originally posted by Miki28 View Post
                            A sta ako sa sledecim trenerom bude bolje? Hocete li onda reci da je Portugalac kriv ili cete cutati?

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Jel i dalje ima ljudi ovde koji su protiv Mauricija Poketina na klupi Junajteda?




                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Ma luzer je on. Murinjo nije vidis,.sve osvojio kod nas.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X