Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1465296

    Comment


    • Tipican tragikomican sablonski naslov, za autora teksta mislim da je bot.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Znaci covek(u ovom slucaju Englez) nema pravo na misljenje zbog istorije njegove nacije? Tom logikom niko ni za sta ne treba da se oglasava, jer je njegov narod vec diskreditovan zbog istorije.

        Sa druge strane smatram da je Matic ispravno postupio.
        Imaju pravo na šta hoće, oni nemaju obraza ionako, ali nemaju pravo nikoga da razapinju zbog ličnog izbora.

        Ne može se to tako Mariću gledati. To je istorija to je bilo sada je druga generacija i ne treba osudjivati. Isti je to narod. Naravno da treba osudjivati. Zbog njih je milijarde ljudi patilo i etiketu trebaju da imaju svaka generacija.

        Mogu da ubiraju ekonomske plodove od takvog imperijalizma a ne smemo da ih etiketiramo jer nisu oni, ma pazi molim te. Njihov deda je.

        Kao kada bih ja rekao ne važi se šta je moj pradeda radio ili moj narod. Sve se važi i sve se gleda. Vidim ja da je popularno da se zaboravlja istorija, kao nisu to ti Nemci ili Hrvati za Jasenovac... To su ti ljudi, i mi smo ti ljudi koji su uradili Srebrenicu.

        Kakve su to ljudske žrtve ako ćemo svakih 20 godina kolektivnu amneziju imati i svaka nacija da se ogradi od zločina tako što se pozove na prethodnu generaciju? Svi treba da budu etiketirani bez izuzetka ko je kakve grehe počinio, bolje bi bilo tako nego ovo kolektivno zaboravljanje.

        Nema Englez šta da misli o tome što Srbin ne nosi simbol stradanja njegove nacije ili Irac. Licemeri su to.

        Englezu svakom na čelu to treba da piše ako ćemo da pričamo o pravednosti i pravičnosti. Krivo ti zbog mišljenja jednog Engleza a nije ti žao Afrikanaca i Azijata koje su ti krvoločnici ugnjetavali? Je l njima bilo do njihovog mišlienja?

        Šta je jedan 16ogodišnji crnac uradio da se nadje u brodu jednog zlobnika iz Engleske za USA?

        Neka drže mišljenje za sebe. Ne interesuje nas njihova tradicija, ne moraju uvek nametati svoju kulturu.
        Last edited by Cassius Clay; 05-11-18, 12:29.

        Comment


        • Ja bih samo ispravio Uroša u jednom delu, nije kod nas brend kolektivnog zaboravljanja istorije, već kolektivnog uzdizanja zapada i njihovih vrednosti, ko da tamo pišaju kolonjsku vodu, a ne mokraću.

          Jbt puna Skadarlija homoseksualaca kao da smo u Amsterdamu, a ne u Beogradu. Nije to došlo iz Šumadije sigurno.

          Comment


          • Najjaci komentar za Matica

            He loves war and killing and especially war killing so it would have been hypocritical.
            sigpic

            Comment


            • Još juče je okačen na red cafe. Redovno čitam, rekoh ja da sam latentni navijač Junajteda postao samo neću sebi da priznam. Haha šalim se nisam baš ali jbg ima tamo kul sadržaja odmah sam otišao da vidim šta pišu.

              Comment


              • Comment


                • Podrzavam stav Matica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Imaju pravo na šta hoće, oni nemaju obraza ionako, ali nemaju pravo nikoga da razapinju zbog ličnog izbora.

                    Ne može se to tako Mariću gledati. To je istorija to je bilo sada je druga generacija i ne treba osudjivati. Isti je to narod. Naravno da treba osudjivati. Zbog njih je milijarde ljudi patilo i etiketu trebaju da imaju svaka generacija.

                    Mogu da ubiraju ekonomske plodove od takvog imperijalizma a ne smemo da ih etiketiramo jer nisu oni, ma pazi molim te. Njihov deda je.

                    Kao kada bih ja rekao ne važi se šta je moj pradeda radio ili moj narod. Sve se važi i sve se gleda. Vidim ja da je popularno da se zaboravlja istorija, kao nisu to ti Nemci ili Hrvati za Jasenovac... To su ti ljudi, i mi smo ti ljudi koji su uradili Srebrenicu.

                    Kakve su to ljudske žrtve ako ćemo svakih 20 godina kolektivnu amneziju imati i svaka nacija da se ogradi od zločina tako što se pozove na prethodnu generaciju? Svi treba da budu etiketirani bez izuzetka ko je kakve grehe počinio, bolje bi bilo tako nego ovo kolektivno zaboravljanje.

                    Nema Englez šta da misli o tome što Srbin ne nosi simbol stradanja njegove nacije ili Irac. Licemeri su to.

                    Englezu svakom na čelu to treba da piše ako ćemo da pričamo o pravednosti i pravičnosti. Krivo ti zbog mišljenja jednog Engleza a nije ti žao Afrikanaca i Azijata koje su ti krvoločnici ugnjetavali? Je l njima bilo do njihovog mišlienja?

                    Šta je jedan 16ogodišnji crnac uradio da se nadje u brodu jednog zlobnika iz Engleske za USA?

                    Neka drže mišljenje za sebe. Ne interesuje nas njihova tradicija, ne moraju uvek nametati svoju kulturu.
                    Šta pričas bre ti? Kakvi dedovi i prenosenje kolektivne odgovornost na naredne generacije???
                    Čovek se ne radja sa genetskom predodredjenoscu za nemoral. Je l moguce da imas takve anticivilizacijske stavove?

                    Matic ima pravo da ne nosi taj cvet, i ja ga ne bih nosio, ali to nema veze ni sa Britanijim, a ni sa Srbijom.
                    U pitanje je rat i glorifikovanje ratnih subjekata. Svaka ratna glorifikacija posle sjebavanja nacista 1945. je besmislena.

                    Comment


                    • Milan zeli Baija a na leto smo nudili 70-75 za Skrinijara a Inter ga ceni na 80-100. Mozda nekako srediti Romanjolija za Baija, platiti sve sto zeli Inter, odjebati Dzonsa/Smolinga i ubaciti Tuanzebea u rotaciju sledece sezone.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da su svi navijaci Mancestera videli kako je Forsell pravio Vidica na budalu, dok je Vidara bio mlad, jurili bi sa govnjivom motkom cim je stigo.
                        Polako sa Bajiem, mlad je on, pogotovo za stopera.
                        Krize su normalna stvar.

                        E kako je Ramos izgledao u Realu, maltene vise od godinu dana, mogli su da ga najure na neki Tenerife.
                        Onomad kad ih je Barsa natovarila sa petardom cini mi se, za 4 gola je reagovao kao low iq bot.

                        Comment


                        • Sve je to ok samo sto dok je Murinjo tu za njega nema "zivota". Prosto koji ce nam stoper koga menadzer ne zeli

                          P.S. A svakako smattam Slovaka jacim igracem od Baija u bilo kom trenutku. Jaci trenutno, jaci potencijal, stabilniji...
                          Last edited by ExEric; 05-11-18, 13:42.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zasto bi prodavali Smolinga koji nam je najbolji stoper pet godina, ffs

                            Smoling je tu bio kod SAFa, Mojesa, van Gala i Murinja, kod svakog od njih imao zapazenu ulogu ili bionajvazniji igrac odbrane i sigurno nece otici, momak je defanzivno top nivo.

                            Mi treba da idemo po Skrinijara i Kulibalija, a od mladjih po De Lita ili Pongrancica.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Najbolji strijelac u istoriji Engleske i Mancester Junajteda se vraca u reprezentaciju. Vejn Runi NAJVECI

                                Matic je velikan, to je covjek sa stavom, sa karakterom, a ne kao vecina fudbalera danas, bezumne pizde. Takav je prvi Pogba npr.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X