Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nine33 View Post
    Mourinho: "Before the draw we knew it would be a fight with Valencia for the second place and that's what we're going to try." #mulive
    Ukljucio je self-destruction mod. Evo izjavljuje da je teško da budemo na nivou Sitija. Mojes je zbog toga razapet.

    Lindelof je dosta solidno odigrao. Imao je ponovo par pomracenja, ali generalno iznenadjujuce solidno. Pogba i Matic jako dobro. Pogba ponovo jedini izvor kreacije, jedini zna da proigra krila i da nadje slobodan prostor kad ima loptu u nogama, ali dzaba kad su napred bili ocajni. Marsijal ocajan, Lukaku i Raso standardno ocajni. Pod hitno mora Rasford na klupu, bas mi je nejasno zasto ga forsira.

    Comment


    • E ovo sto je pokazao Juventus to mi treba da pokazemo. Surovo organizovana igra i odbrana,sa dosta kratkih pasova i smisljenih akcija. Ovo sto mi igramo je daleko miljamo od njih,igramo na trenutke a to ne rade velike ekipe. Trebas da igras u kontinuitetu ovako,da imas dobar tim kako bi dosli rezultati. Imam utisak,da smo igrali jos tri utakmice sa njima,ne bi ih dobili. Dosta su organizovaniji tim od nas a to jedino daje uspeh.

      Vise se i ne nerviram. Ovo je do Murinja,nije niko drugi problem,logicno.
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Originally posted by Marco View Post
        E ovo sto je pokazao Juventus to mi treba da pokazemo. Surovo organizovana igra i odbrana,sa dosta kratkih pasova i smisljenih akcija. Ovo sto mi igramo je daleko miljamo od njih,igramo na trenutke a to ne rade velike ekipe. Trebas da igras u kontinuitetu ovako,da imas dobar tim kako bi dosli rezultati. Imam utisak,da smo igrali jos tri utakmice sa njima,ne bi ih dobili. Dosta su organizovaniji tim od nas a to jedino daje uspeh.

        Vise se i ne nerviram. Ovo je do Murinja,nije niko drugi problem,logicno.
        Mourinho: "No Fellaini to change the direction of the game, like we do so many times."

        Trener Barce ako ne dobije Real za vikend će se žaliti da nije igrao Messi pa je to utjecalo na rezultat a ovaj naš klaun se žali da nije bilo Felle
        Klube moj svakom novom utakmicom pod tim klaunom padaš sve vise
        Najviše mi je tužno bilo gledat lukakua pored Chiellinia, ne mogu vjerovat da igrač s takvom gradom svakom duel izgubi a lopta se odbije od njega kao od stijene


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Lukaku treba da dobije hladjenje. Ovo sto on igra ove sezone je bas lose.

          Portugalcu ostalo da se dici proslim uspjesima pa tako 3 prsta dize po automatizmu, mukica.
          Wenger II

          Ali dobro, tek je 3 sezona, nije to dovoljno vremena da igra bude dobra. Jos 400 miliona za gospodina da gledamo novog Lindelofa, Pogbu, Lukakua.
          Bacis 50 miliona na veznjaka i kad ti igra izgleda ko go ku... nemoj ga ni slucajno ubaciti, koji bi ku... probao da razdrmas ekipu.

          Egomanijak, potrosena roba

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Last edited by Miki28; 24-10-18, 07:41.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Lukaku treba da dobije hladjenje. Ovo sto on igra ove sezone je bas lose.

            Portugalcu ostalo da se dici proslim uspjesima pa tako 3 prsta dize po automatizmu, mukica.
            Wenger II

            Ali dobro, tek je 3 sezona, nije to dovoljno vremena da igra bude dobra. Jos 400 miliona za gospodina da gledamo novog Lindelofa, Pogbu, Lukakua.
            Bacis 50 miliona na veznjaka i kad ti igra izgleda ko go ku... nemoj ga ni slucajno ubaciti, koji bi ku... probao da razdrmas ekipu.

            Egomanijak, potrosena roba

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Da ga trampimo za Ikardija ?
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Ma ko ce lud da uzme od nas Lukakua, Pigbu i tako te. Mogu ispod cijene a da mi platimo papreno tog drugog igraca

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Kao da igraju muškarci protiv dječaka - najbolje je ocijenio viđeno Rio Ferdinand komentirajući za BT Sport.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Mou nije doveo nijedno pravo pojačanje koje se pokazalo da moze konstatno da igra. Unistio je Mikija sad to radi sa Aleksisom. Bajli od potencijalnog najboljeg stopera se srozao na klupu, imam utisak da bas steti igracima i kad bi vam dosao neki mladji trener tipa Poketino mnogo bolje bi svi otpisani igraci izgledali. Lukaku prva sezona vrlo dobra ova druga mnogo losija verovatno jer igra nonstop a igrao je i na svetskom i videli smo kako izgleda Lukaku u repki i koliko trese mreze, a zamene na spicu ne postoje. Znalo se nekad kod starog sta su radili dzokeri poput Ole Gunara i Cicarita. Nema kreativnosti, nema ideje sve nesto na invidualni kvalitet na silu, bas mucno juce bilo gledati a ocekivao sam mnogo bolji mec.

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                  Comment


                  • Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Samo da pozdravim mog brata Kristofera Lojda Smolinga, najboljeg stopera PL koji je u dzep stavio Ronalda, a par puta se Portugalac odbio od njega kao da je malo dijete. Steta sto najbolje dane gubi u Junajtedu. Ipak Kjelini je jos jednom dokazao da PL nema stopere najvece moguce klase kao nekad. Pa i Bonuci, ali on je uglavnom taj kojem treba sistem i lider, npr. Barzalji sa 300 godina bi sigurno bio medju pet stopera u PL, a vjerovatno i najbolji. Pored njih su Varan, Umtiti, Ramos, Boateng, Silva, i takvog kvaliteta nema u PL trenutno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Wenger II

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Jbt sta god da izjavi vama ne odgovara ..... Sjasite sa coveka malo.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Wenger II

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Nema smisla Vengera i Moa da stavljate u isti kos, Venger i Ser Aleks Ferguson su nesto sto treba da ostane u istoriji. Svako krvno zrnce su ostavili u svom klubu decenijama unazad dali svoje zivote bukvalno...

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Jbt sta god da izjavi vama ne odgovara ..... Sjasite sa coveka malo.
                                I to sto kazes

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X