Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Koliko smo šansi stvarali u pretprošloj sezoni sa Ibrom kao devetkom ono je nestvarno, čuveni remiji sa Barnlijem, Stoukom, Barnlijem, Arsenalom itd, nejasno mi je kako te utakmice nismo dobijali. Od Ibrine povrede u LE u krajem te sezone pa evo sve do danas mi ni približan broj šansi ne uspijemo da stvaramo. Šteta što nije došao par godina mlađi.
    Dolazi Portugalac ljeta 2016, dovodi jednog od najboljih napadaca svijeta iako u godinama, dovodi za velike pare jednog od najperspektivnijih veznjaka svijeta, dovodi jednog od najboljih plejmjekera u Evropi tada. Mnogo dobrih stvari, optimizma kako kod menadzera, tako i kod igraca i navijaca.

    Te sezone 2 najbolja igraca su bili Ibra i Pogba, imali su nekih fenomenalnih izdanja i sjajno su se kapirali.

    Napadali smo protivnike na OT u PL, nismo umjeli da damo gol da nam zivot zavisi a i primali neke glupe golove kao protiv Arsenala.
    Mislim da smo imali 9 ili 10 remija kuci te sezone.
    Ne sjecam se sad redom ali isao je poraz od Sitija na OT pa pobjeda protiv Lestera gdje smo ih zgazili u 1 pol i onda nismo mogli dobiti nikog na OT. Barnli, Arsenal, Stouk, WH jedno 4-5 meceva zaredom nismo mogli dobit na OT, sve remiji sa masu promasenih sansi. Hal, Bornmut sa promasenim penalom Ibre itd itd. Bas je bilo mucenja na OT ali svi smo vjerovali da ce biti bolje sledece sezone i bilo je bolje u rezultatskom smislu ali u igrackom za 2 klase losije. Koliko nas nije islo prve sezone toliko nas je kenjalo 2 sezone da dobijamo neke utakmice gdje se nismo pitali.

    U Evropi smo i 1 sezone u nokaut fazi igrali oprezan fudbal na OT gdje smo itekako znali da se bunkerisemo protiv Rostova, protiv Anderlehta, protiv Selte.

    I te sezone smo imali neka ocajna izdanja mada uglavnom u gostima gdje nas je Celzi demolirao, gdje nas je Watford demolirao itd itd.

    Na takvu prvu sezonu punu optimizma, uzeta LE i Liga kup i dovedemo top pojacanja Matic, Lukaku, Lindelof pa onda trampa Miki za Sanceza doslo se do totalnog rasula na svim poljima u 3 sezoni. Bar tako djeluje ovih mjesec i nesto dana, kako na terenu tako i van terena ali vidjecemo, mislim da Portugalac moze to izvuc.
    Prvi pravi test u ponedeljak
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Pa kolko puta treba da ti se nabraja:
      Pa cekaj ti hoces da kazes da Ed ustvari sastavlja prvih 11? I kako mogu ovi da pruzaju najbolje partije kad su na klupi? Koju je to najbolju partiju pruzio Erera kod Murinja ne secam se. Znam da je kod LvGa kidao.
      Matic ne igra nista bolje no u Celsiju, cak je i gori. Ibra je posebna prica, a Fella je dobar uvek bio kad ga koristis na pravi nacin, nista on specijalno ne igra kod Murinja, sto nije igrao ranije.
      Jedino za Lingarda mogu da se slozim, ostali svi ne igraju najbolje u karijeri, Rasford se raspada u poslednje vreme. Valensija drzi nivo od pre Murinja nista nije bolji.
      Last edited by Brian McShtull; 24-08-18, 07:22.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • U prvoj Murinjovoj sezoni Erera proglasen za igraca sezone u Junajtedu, stvarno ako ne pratis i nesto ne znas
        ne vidim razlog zasto se trudis da komentarises.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          U prvoj Murinjovoj sezoni Erera proglasen za igraca sezone u Junajtedu, stvarno ako ne pratis i nesto ne znas
          ne vidim razlog zasto se trudis da komentarises.
          Pa dobro gde je sad taj Erera i zasto ne igra? Za to je sigurno kriva uprava...
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Sramota da je i dobio tu nagradu. Ibrahimovic, Valensija pa i Pogba su bili bolji te sezone.

            Ono u fazonu je bilo, daj da damo bilo kome od igraca u terenu da ne uzima isti coek non stop. Samo je 4 od 5 tih nagrada uzeo sto je pokazatelj kud smo i sta smo.

            A ovo od Erere sto je napravljeno je tragedija.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Pa cekaj ti hoces da kazes da Ed ustvari sastavlja prvih 11?
              Bravo eo bambi za tebe.

              Originally posted by Adam The Llama View Post
              I kako mogu ovi da pruzaju najbolje partije kad su na klupi?
              Kad su ih pruzali, jelte, nisu bili na klupi, sto je nekako i logicno, zar ne? Na klupi su zato sto i njihovo najbolje nije dovoljno pa im mesta uzimaju neki ne preterano kvalitetni igraci.

              Originally posted by Adam The Llama View Post
              I kako mogu ovi da pruzaju najbolje partije kad su na klupi? Koju je to najbolju partiju pruzio Erera kod Murinja ne secam se. Znam da je kod LvGa kidao.
              Eto, vidis da ne pratis, ili bas brzo zaboravljas. Tesko je izabrati najbolju, al eto, meni najdraza protiv Celzija na OT-u.

              Originally posted by Adam The Llama View Post
              Koju je to najbolju partiju pruzio Erera kod Murinja ne secam se. Znam da je kod LvGa kidao.
              Matic ne igra nista bolje no u Celsiju, cak je i gori. Ibra je posebna prica, a Fella je dobar uvek bio kad ga koristis na pravi nacin, nista on specijalno ne igra kod Murinja, sto nije igrao ranije.
              Jedino za Lingarda mogu da se slozim, ostali svi ne igraju najbolje u karijeri, Rasford se raspada u poslednje vreme. Valensija drzi nivo od pre Murinja nista nije bolji.
              Yep, Rasford se raspada trenutno, al pitanje je bilo ko je igrao najbolji fudbal u karijeri kod Murinja. Rasford je jedan od njih. Zasto je Ibra posebna prica? Samo se ne racuna, jel da
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • @miki28 Murinjo u Evropi već odavno igrači kukavički, ja sam uvjeren da pod njim u LŠ nećemo nigdje dogurati. On u Evropi suviše kalkuliše i to ga je već duže vrijeme počelo da košta, a sumnjam da će tu mijenjati iblo šta. Mi ni nemamo kvalitet za velike stvari u Evropi i to je slučaj nekih recimo 7,8 godina sigurno, tako da je meni to takmičenje više skroz u drugom planu.

                Ne bi me čudilo da u slučaju poraza u ponedeljak dođe na par utakmica do otkaza, pa da posle preuzme Kerik dok se ne dogovori Zidan ili tako neko.
                Last edited by BorisUnited99; 24-08-18, 14:15.

                Comment


                • https://www-mirror-co-uk.cdn.ampproj...-exit-13129159

                  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                  Last edited by psycho.ts; 24-08-18, 15:09.
                  sigpic

                  Comment


                  • Strasno kakav rat protiv njega vode i koliko ga pritiskaju, bas me zanima kako bi ostali reagovali da ih mediji i 20% terorisu kao Murinja.

                    sigpic

                    Comment


                    • Mucenik
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Jbg, on je konfliktna ličnost i ne miriše se sa medijima, naravno da čekaju prvi znak slabosti da krenu. Još ako se ne isprave rezultati u narednih mjesec dana, još gore će to biti. Bio je on u sličnom raspoloženju na još dosta konferencija pa ga nisu stavljali na naslovnicu, ali sad su nanjušili prvu ozbiljnu slabost. Dodaj na to da trenira Junajted koji kao klub privlači vjerovatno najveću pažnju, neminovno je ovo. Pa Van Galovih zadnjih 5 mjeseci je prošlo u prepirkama sa novinarima na pres konferencijama, od decembra do maja utisak je bio da ide pa su ga stalno podbadali. Surovo je ali jbg. Jedan Fergi kad god ne bi uzeo titulu postavljalo se pitanje je li prevaziđen, šta da pričamo o ostalima. Nisu ni Gvardolu mazili u prvoj sezoni takođe.

                        Comment


                        • Que pasa?

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ima potpuno pravo da trazi 300k funti nedeljno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Treba da im uzme svaku funtu a ne Sancezi i Pogbe da zaradjuju vise od njega a nebitni su skroz

                              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Mou can’t hand out old-school tongue-lashings as modern stars are too mentally frail says Lou Macari
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X