Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas ofanzivno protiv nikad jaceg Njukasla

    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • A kako ofanzivnije od ovoga? Da bi formacija bila ofanzivnija treba Pogdebil da igra sa Maticem u vezi i drzi sredinu tako moze umesto Mektomija da uleti Sancez npr. Kad cirkuzant nije sposoban jbg mora da mu se titraju jaja. Samo zbog ovoga, #mouout

      Comment


      • Znaci Pogba i Marsijal da mu sacuvaju posao

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Gledaj Baljija hahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahaha
          sigpic

          Comment


          • Teško
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Ahahahahahahahhahaha 2-0. Terajte se bre
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Kakvo brukanje, odbrane bez, Balji i Jang briljiraju u ovih deset minuta. Idemo petarda.
                sigpic

                Comment


                • Nije ovo vidjelo faula, kakav je jad Balji ovo nisu istine. Kako je postao uzasan stoper.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni je potpuno nejasno da neko ima obraza da na ovako sraman i jadan nacin "proda" ne samo menadzera nego i klub za koji nastupa.
                    Sve poslati u rezerve i pustiti klince iz akademije da igraju, usrati im se u karijeru, placati im da ne vide Premier ligu. #fmstories

                    Jebiga Mou, vreme je da odes. Ne ide...
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Pazi sta Rasford promasuje, jasno je kome je stalo, a ko se setka po terenu.

                      Svaka cast sto je izvukao Erika, koji debil jbt.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dakle neki dan je Kin pricao kako nije bitno mrzis li menadzera, kako nije bitno kakva je taktika, izadjes na teren i boris se, das sve sto imas. De Hea, Smoling, Rasford i Lukaku pokusavaju da igraju fudbal, ajde i Jang pokusava to mu se ne moze osporiti, iako je danas najgori na terenu, ovo ostalo je toliko neozbiljno da nemam rijeci.

                        Derbi je bio tacka bez povratka za Murinja i od te utakmice je jasno da ce on otici u jednom trenutku sezone ili na kraju iste ali nikakve reakcije kod igraca nema, nikakve zelje, ovo je treci menadzer koji u klubu gubi svlacionicu, zasto bi sa cetvrtim bila drugacija situacija? No i to je nedje Zozeova krivica, vidio je kakvi su neki, vidio je koliko ima deadwooda i nije imao srca da ih skloni, sad to dolazi na naplatu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sva sreca pa imam neki posao, pa ne mogu fokusirano da gledam i da se nerviram.

                          Da veceras Mou dobije otkaz, i da Conor dobije Khabiba, savrseno vece....

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Sva sreca pa imam neki posao, pa ne mogu fokusirano da gledam i da se nerviram.

                            Da veceras Mou dobije otkaz, i da Conor dobije Khabiba, savrseno vece....
                            Male su šanse da Murinjo dobije otkaz, a pazi još manje da Konor dobije Khabiba. Loše veče za tebe

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Male su šanse da Murinjo dobije otkaz, a pazi još manje da Konor dobije Khabiba. Loše veče za tebe
                              Dobija Conor, outsmart-ovace ga samo tako. Uvek, i kad je najavljen bio mec, bio sam ubedjen da onaj teroristicki projekat dobija, ali kako se blizi mec sve sigurniji sam kako dobija Cowner, najgenilaniji sportista na Svetu.
                              Last edited by Busby Babe; 06-10-18, 18:21.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Male su šanse da Murinjo dobije otkaz, a pazi još manje da Konor dobije Khabiba. Loše veče za tebe
                                Kad se sjetim koliko se kurcio najvecem bokseru svih vremena, pa ga onda nije ni pipnuo i moze samo da bude srecan sto ga Flojd nije gazio do kraja, biljka bi sad bio.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X