Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ništa od toga, Alegri mora da uzme LŠ inače dolazi tata Zidan.

    Comment


    • A mislis da nece uzet LS?

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Last edited by Miki28; 01-10-18, 13:45.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Nema ništa od toga, Alegri mora da uzme LŠ inače dolazi tata Zidan.
        Pricamo o tati koji je guran iz sezone u sezonu od strane sudija u LS? Da zatvorimo oci svi?

        Nisam zelio da otvaram ovu temu, pogotovo ne na ovom topicu, ali sam morao da odgovorim.
        Last edited by Rossonero; 01-10-18, 13:47.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Pricamo o tati koji je guran iz sezone u sezonu od strane sudija u LS? Da zatvorimo oci svi?

          Nisam zelio da otvaram ovu temu, pogotovo ne na ovom topicu, ali sam morao da odgovorim.
          Slobodno. Dosadili smo sa Portugalcem i Pogbom i Bogu i narodu.

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ne znam šta da očekujem ako dođe Zidan, ili će da nastavi da kida kao u Realu ( s tim da je u ligi osim jedne titule mogao više) ili će da se pokaže kao prevara a mi opet izvisimo. Treba biti oprezan.

            Comment


            • Treba imati muda pa poslije Reala i svega sto je tamo uradio preuzeti United. Posto vec imate klovna, klub je trenutno jedan veliki cirkus. Krivci se znaju da se ne ponavljamo.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Treba imati muda pa poslije Reala i svega sto je tamo uradio preuzeti United. Posto vec imate klovna, klub je trenutno jedan veliki cirkus. Krivci se znaju da se ne ponavljamo.
                Imamo sve suprotno od sposobnih ljudi. Komedija

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Jose Mourinho tells me that Herrera, Young and Lingard are injured and will miss the Valencia game along with Marcos Rojo @ManUtd #MUTV
                  United #UCL training group:

                  De Gea, Romero, Grant

                  Lindelof, Bailly, Jones, Smalling, Dalot, Shaw, Valencia, Darmian

                  Pogba, Mata, Pereira, Fred, Fellaini, Matic, McTominay

                  Sanchez, Lukaku, Martial, Rashford
                  De Hea, Dalo, Baji, Smoling, Šo, Matić, Fred, Pogba, Rašford, Aleksis, Lukaku.

                  Ovo očekujem, s tim da bih stavio Pereiru umjesto Pogbe i to je ok sastav.

                  Comment


                  • Ovaj Roho iz sezone u sezonu povredjen. Neverovatno. Da vidimo na sta ce sutra izgledati Junajted. Ne znam sta da ocekujem u nasem slučaju,sve je moguće tako da se ne nadam ničemu.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Bice to dobro sutra vece

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ako su tačna insajderisanja Mou je verovatno bivši tako da mora doći neko. Ako se ne uspe dogovoriti Zidan ja bih Majkla Kerika postavio na vodecu poziciju(da Marli čita forum sada bi bilo klanja)

                        Comment




                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • E da je ovako zanimljivo na terenu.

                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • RVP tata ove igre

                              Comment


                              • Ovde ljudi komentarišu kao da su prvi put čuli/videli Zidana. Za sve njegove godine u Realu, ostaje zapisana njegova nemoć da spreči dominaciju Barselone (dve duple krune u dve i po sezone Zidana u Realu).
                                I sada neko očekuje od Zidana da preokrene točak istorije u Premijer ligi, da prođe pored Sarija i Poketina za početak, da bude bolji od Klopa i njegove brižljivo sklapane mašine i na kraju da nadmaši jednog Pepa Gvardiolu?

                                Presmešna očekivanja i sanjarenja, hvatanje za slamku nepovratno izgubljenog davljenika.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X