Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to je pogba sigurno hakirao njegov profil


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Ovo je Valencia lajkovao na instagramu.



      Evo izvinio se Valensija. Moraju igrači da se paze, ovo je doba Velikog Brata, 1984...

      Comment


      • Jak bod sinoć i skoro sigurno obezbijeđeno 3 mjesto u grupi. Sad će ekipa biti rasterećenija, ne bih bio u koži Juventusa.

        Comment


        • Toni se popisao po fanovima Labilnog odma

          Naravno da se takav gospodin izvinio, i da nije neko ko je tu deset godina, ko krv pisa na utakmicama ima pravo nesto i da kaze, da zamjeri, ali ova instagramusa i primadona da nesto prica, a guzicom nece da mrdne, neka opali jedan dab i neka odjebe iz kluba.
          sigpic

          Comment


          • Manchester United

            Originally posted by notorious View Post
            Jak bod sinoć i skoro sigurno obezbijeđeno 3 mjesto u grupi. Sad će ekipa biti rasterećenija, ne bih bio u koži Juventusa.
            To je i cilj Mourinha jer ako opet osvoji EL njegove pristaše ce ga opet uzdizati kao boga a ne ako bude drugi ce odmah u osmini ispast krivnjom svojih igrača naravno
            5 utakmica na OT, 1 pobjeda, 3 remija i 1 poraz=20% pobjeda ali kao sto kaze @vladan glupo tjerati statistički najuspješnijeg trenera kluba, mislim da mu fergi zavidi na ovom velikom pobjedničkom nizu

            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Last edited by reddevil96; 03-10-18, 12:02.

            Comment


            • sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jedva cekam subotu da gledam razmontiranje Rafe na OT.
                Tu Portugalac ne kiksa



                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Odgovori mi šta to znači, nemoj da ponavljaš tu frazetinu koje ne ukazuje na išta. Za takve stavove moraš da obrazložiš na šta se tačno misli.

                  Šta to on radi pa se meša U FUDBALSKI DEO?
                  Bira taktiku?
                  Bira igrace na dan meča?
                  Vodi trening?
                  Odredjuje Murinju ko ce mu biti pomocnici?
                  Ne dovodi igrace uopste, ili ako ih dovodi uopšte ne pita Murinja da li zeli tog igraca?


                  Šta sve ljudi neće da izmisle/umosle kao deo paketa fiktivne istine u koju zele da veruju...
                  Napisao sam par pasusa obrazloženja ali ipak ću ga izbrisati jer lupam gluposti. Murinjo je kriv za sve. Naši problemi su počeli maja 2016.

                  Comment


                  • Portugalac je bezgresan, nikad nije kriv

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post


                      Evo izvinio se Valensija. Moraju igrači da se paze, ovo je doba Velikog Brata, 1984...

                      Meni evo vece plakanje sta vi izvlacite iz ovakvih situacija I kako se lako lozite.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Smoling statisticki najbolji stoper iz PL u dosadasnjem dijelu sezone, steta sto nema s kim da igra odbranu. Vazda sam zborio, Smoling+1. Eno je kupio i pacijente sa rc svojim sjajnim partijama, mada on ovako igra cetiri sezone vec.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Meni evo vece plakanje sta vi izvlacite iz ovakvih situacija I kako se lako lozite.
                          Napisa covek koji u potpisima na forumu drzi citate drugih forumasa i tako dodatno podgreva atnosferu, provocira druge, podjebava, i lozi se na sve to... Znaci izvlaci iz raznoraznih situacija odavde tudje postove (verovatno i iz konteksta, ali ajde)... I onda koristi to kao podsetnik za sve.

                          Da li si ti sada licemer? Ili te boli sto diraju u Zozea?

                          Neka svako pise sta zeli. U koliko se to ne kosi sa pravilima foruma.
                          Last edited by Sandugp; 03-10-18, 18:13.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ja razumem i Glejzeri i sve, ali da i dalje brane Murinja nakon 3 god a vide na sta tim lici, to ne razumem.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Ja razumem i Glejzeri i sve, ali da i dalje brane Murinja nakon 3 god a vide na sta tim lici, to ne razumem.
                              Ja ga branim od raznoraznih malicioznih komentara, branim ga i od raznoraznih sranja koja mu se kace a za koje nije imao nikakvu kontrolu. Da radi los posao, radi. I treba da ide. Svi znamo kakva je trenutna situacija, e sad zasto vecina sve to okrece i predstavlja to na tako odvratan nacin, to ne razumem. Tj. ne branim ga vise ni od toga, nema poente diskutovati sa ljudima kojima se egzistencija ovde zasniva na hejtovanju Murinja.

                              Iskreno nikad u zivotu do sada nisam doziveo da vidim ovoliku kolicinu mrznje, podmuklih prozivki i malicioznih komentara, usmerenih prema jednoj osobi. A doziveo sam i Slobu i Vucica i Trampa i Blatera i Platinija. Edit: I Mojesa i Van Gala.

                              Ali necemo se mi usreciti ko god da dodje.
                              Last edited by bici; 03-10-18, 18:39.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Goki, nema potreba za takvim postovima.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X