Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Treba napraviti snimak kretnje Matića od večeras. I onda pokazivati deci kako se NE igra fudbal. Ne verujem da momak ima veći IQ od 26.
    Apsolutni klen.


    Apsolutni očaj od cele utakmice. Izuzev Valencia-e, Lingard i Sancheza, svi za pod voz, eventualno Smalling moze da se provuce.
    Ali bas sto se tice Nemanje, meni on izgleda sve losiji i losiji kako vrijeme prolazi. Istina, odigrao je bas mnogo utakmica sto za reprezentaciju, sto za klub, ali opet to ne moze da bude izgovor sada.

    Da se fucking Tottenham bukvalno sprda s nama gotovo pa cijeli mec, nema dalje.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Crvena lampica upaljena cim su izasli sastavi

      Originally posted by Busby Babe View Post
      Pa bio je prinudjen na ovo, zbog forme Lingarda i Martiala.

      Najgore od svega, ako je neki derbi za igrati oprezno i povučno, to je ovaj. Sad odlučujemo top4, i valja se ne izgubiti...
      Originally posted by Vladan View Post
      Upravo, ovo je bitno da ne bude poraz, remi bi bio odlican, dolaze nam Celsi, Liverpul i Arsenal, znaci ovo je derbi koji ne treba izgubiti, a ipak je previse ofanzivno za Totenhem na strani. Murinjo i Poketino su odlicni prijatelji, veliko postovanje izmedju njih i Murinjo je odlican protiv Poketina ali Mancester nije bas imao puno uspjeha na gostovanjima Totenhemu u poslednje vrijeme, tako da bi x bio odlican, mogao je i bus danas, da ne kazem trebao.
      Originally posted by Busby Babe View Post
      Ali stvarno brainfart Mourinha. Kad se boriš sa još 5 timova za neka mesta, onda je parkiranje busa i remi idiotna taktika, jer gubiš 2 poena u odnosu na ostale(4 tima) sa kojima ne igraš konkretan meč.
      Kad imaš samo jednog konkurenta za prevashodni cilj, a to je nama sad Tottenham sa kojim igramo upravo, pošto je Arsenal otpao, onda ti je bitno da te oni ne pobede. City je pobego pa je pobego, raspored od 2-4 stvarno nije ni bitan.

      Moraće Mou sledeće godine bolje da hendluje neke stvari...
      sigpic

      Comment


      • Gospodin Pol Pogba, glavni krivac danasnjeg poraza. Na stranu ovaj engleski tantuz, koji je jelte i bio direktni krivac za primljene golove, Pogba je razlog sto danas nista nije funkcionisalo na terenu. On je veceras bio u fazonu: "Odo ja napred, moze Matke sam da iznosi loptu pored defanzivno najbolje organizovane napadacke jedinice na svetu, ukoliko bude imao problema da je iznese, uvek moze kombinovati sa Smolingom i Dzonsom, koji su majstori sa loptom u nogama. Ne moram ni da branim nista, Matke je najbolji na svetu."

        Sumnjam da je Murinjo toliko glup da zatrazi od Matica da drzi sam celu jebenu sredinu, jer bi u onakvim okolnostima i jedan Buskec i jedan Modric izgledali kao najgori igraci na terenu. Al ne sumnjam da je onaj imbecil iskulirao 28 instrukcija od 28 koje mu je Murinjo zadao. Mrs bre na klupu 3 meseca majmuncino, glupo deriste nalozeno.

        Ne mozes ti da ocekujes bilo kakve rezultate kad dozvoljavas da ti Pogba radi to sto radi. Daj tri u vezu jer momak je jedan kamikaze veceras bio.

        Ne bih nikoga ni napred ni nazad da komentarisem jer su svi direktno sjebani onim sto se desavalo u vezi, tj. ne u vezi, posto je Matic danas sam igrao u vezi. Samo da napomenem da je Sancez klasa ipo iznad svih ostalih napred.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Oni dvojica da se spoju nisu jedan zdrav Baji.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
          Dzaba Bai, covjek bukvalno propusta evo cijelu sezonu, nije povezao 3 utakmice da odigra normalno.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Ma ovo lagano 3 za 3 da brat Poketino ne ispadne iz borbe za top 4. Previse amaterski odradjena utakmica.

            Comment


            • Ja sam zadovoljan sto je danas hteo napadacki. Manchester Junajted je to, i igrali smo na neutralan teren. Nismo protiv fucking Barse iz najboljih dana pa da ide bunkerom.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Nema potrebe komentarisati nista. Totalno razbijeni, amaterski odigrana utakmica. Za ovakvu kurcobolju igraca bi im oduzeo od plate. Sancez jedini koji je nesto pokusavao.

                Ostali bez komentara, uzas uzasa. Pogbi bi tako udarao dangle dok ne utuvi u glavu da je veznjak a ne napadac! Takticko poznavanje igre 0

                Ovo je vise zalosno koliko pokusava sa dvojcem Matic, Pogba kad je i slijepci jasno da obojici treba taj 3 u vezi. Ili guraj Pogbu naprijed ili igraj sa jos jednim veznjakom, ovako ne ide protiv jacih ekipa.

                Odlican poraz za Zozea, sad ce imat opravdanje kad izadje bunkerica na sledecim derbijima i u LS.

                O Smolingu i Dzonsu necu vise, dosta su sami rekli vcrs. Uzas ko su stoperi Utd


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Gospodin Pol Pogba, glavni krivac danasnjeg poraza. Na stranu ovaj engleski tantuz, koji je jelte i bio direktni krivac za primljene golove, Pogba je razlog sto danas nista nije funkcionisalo na terenu. On je veceras bio u fazonu: "Odo ja napred, moze Matke sam da iznosi loptu pored defanzivno najbolje organizovane napadacke jedinice na svetu, ukoliko bude imao problema da je iznese, uvek moze kombinovati sa Smolingom i Dzonsom, koji su majstori sa loptom u nogama. Ne moram ni da branim nista, Matke je najbolji na svetu."

                  Sumnjam da je Murinjo toliko glup da zatrazi od Matica da drzi sam celu jebenu sredinu, jer bi u onakvim okolnostima i jedan Buskec i jedan Modric izgledali kao najgori igraci na terenu. Al ne sumnjam da je onaj imbecil iskulirao 28 instrukcija od 28 koje mu je Murinjo zadao. Mrs bre na klupu 3 meseca majmuncino, glupo deriste nalozeno.

                  Ne mozes ti da ocekujes bilo kakve rezultate kad dozvoljavas da ti Pogba radi to sto radi. Daj tri u vezu jer momak je jedan kamikaze veceras bio.

                  Ne bih nikoga ni napred ni nazad da komentarisem jer su svi direktno sjebani onim sto se desavalo u vezi, tj. ne u vezi, posto je Matic danas sam igrao u vezi. Samo da napomenem da je Sancez klasa ipo iznad svih ostalih napred.


                  Pa on je uvijek takav, ali uvijek. Ali Zozeu on stalno igra sa jos jednim i sad je da bi limitirao to napravio od Lingarda neku osmicu. Nemojomo da se zajebavamo, ili neka igra sa Maticem i Felainijem/Ererom onda ili neka prebaci Pogbu na desetku pa neka nastavi sa 4-2-3-1. Jer drugacije ne moze, moze ustvari ali Matic sam ne moze da drzi sredinu, ako i obavlja posao defanzivno ne moze i ofanzivno, a neko treba da poveze sredinu sa napadom.

                  Pogba je odlican ove sezone ali Pogba nikad nece biti Modric ili Kros pa da bude disciplinovan, nikad. I sad razmislja o SMSu, igracu koji je najblizi Pogbi inace, ne moze to
                  sigpic

                  Comment


                  • Sto se Smolinga tice, potpisacu ovo

                    This guy actually kept the score down with all the headers he won and blocks he made even late in the game. Kane tried and still can't get past him. He deserves more credit than his special needs partner Jones
                    Mene savrseno boli kurac koliko panici, koliko ne zna sa loptom, ali ono sto je jako bitno je da umije da skoci, ispuca loptu i izblokira protivnika. Sve je danas radio sam, Valensija je donekle pomagao, od cetvorice u odbrani i dvojice u sredini covjek je sam sprijecio Totenhem da da petardu barem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Gospodin Pol Pogba, glavni krivac danasnjeg poraza. Na stranu ovaj engleski tantuz, koji je jelte i bio direktni krivac za primljene golove, Pogba je razlog sto danas nista nije funkcionisalo na terenu. On je veceras bio u fazonu: "Odo ja napred, moze Matke sam da iznosi loptu pored defanzivno najbolje organizovane napadacke jedinice na svetu, ukoliko bude imao problema da je iznese, uvek moze kombinovati sa Smolingom i Dzonsom, koji su majstori sa loptom u nogama. Ne moram ni da branim nista, Matke je najbolji na svetu."

                      Sumnjam da je Murinjo toliko glup da zatrazi od Matica da drzi sam celu jebenu sredinu, jer bi u onakvim okolnostima i jedan Buskec i jedan Modric izgledali kao najgori igraci na terenu. Al ne sumnjam da je onaj imbecil iskulirao 28 instrukcija od 28 koje mu je Murinjo zadao. Mrs bre na klupu 3 meseca majmuncino, glupo deriste nalozeno.

                      Ne mozes ti da ocekujes bilo kakve rezultate kad dozvoljavas da ti Pogba radi to sto radi. Daj tri u vezu jer momak je jedan kamikaze veceras bio.

                      Ne bih nikoga ni napred ni nazad da komentarisem jer su svi direktno sjebani onim sto se desavalo u vezi, tj. ne u vezi, posto je Matic danas sam igrao u vezi. Samo da napomenem da je Sancez klasa ipo iznad svih ostalih napred.
                      Ja ne znam da li vi gledate utakmicu i da li ste svesni nepostojanja Matića. On se kreće kao da ga kontroliše Poketino.

                      "Ovde će sad da završi loptu, dobro Nemanja stani tu, da tvoji saigrači očekuju da možeš da zoniraš taj deo i da se po potrebi povučeš. Sad će ovde lopta, ti ćeš Nemanja da zaplivaš u prazno, niti ćeš da izadješ na igrača, niti ćeš da pokriješ nešto"

                      Carrick je protiv jačih timova od Tottenhama, 3 puta sporiji uspevao sam da pokriva postavljanjem i da olakša posao štoperima. Ovaj ne da je pomagao, već je odmagao jer nikad nije bio na pravom mestu, a tu kao stoji, oslanjaš se da će da uradi nešto, dok savršeno igra za Tottenham. Bukvalno njihov 12. igrač. I tako celu utakmicu. Jones jeste sjebo oba gola, i to je Jones, ne mogu više i da se nerviram. Ali to je to, napraviš 2 greške i posle imao još jednu. Matić je celu jebenu utakmicu nas uništavao.
                      Za napad da ne pričamo, setio se čovek jednom na kraju utakmice da se povuče po loptu. Uvaljuje alibi dodavanja, beku se 2 puta nije ponudio da ga izvadi iz govana, što je inače i jedan od najbitnijh poslova igrača na toj poziciji.

                      Pogba, naravno da je bio loš, ali nije njegov posao i on da se povlači i jedan drugom da stoje u krilo.


                      Čim se pojavio protivnik koji ima igrače sa čvrstinom i visinom, i kojima Matića ne moze da uzima lopte ko bombone na čistu duzinu i dobru duel igru, isplivali su svi njegovi nedostaci.



                      Mora da se dovodi neko tu ko kapira fudbal....
                      Last edited by Busby Babe; 31-01-18, 22:20.

                      Comment


                      • Originally posted by mikisavic89 View Post
                        Ma ovo lagano 3 za 3 da brat Poketino ne ispadne iz borbe za top 4. Previse amaterski odradjena utakmica.
                        Vec par sezona je sa Sparsima 3 za 3, ko zna...

                        Inace sve ste rekli, mislim da nije samo do Pogbe (ne branim ga, uzasan je bio) vec je totalno lose spremljena utakmica, taktika i selekcija uzas, voljni momenat nepostojeci i eto... Dobijes vrv najgore odigranu utakmicu ove sezone. Kao protiv Barse 2011, otprilike tako je to izgledalo na terenu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ali kakav je gol postigao ovaj maloumnik od Dzonsa to nisu istine. Gol za svako postovanje. Steta sto je autogol samo
                          sigpic

                          Comment


                          • World Class zavrsnica, nema sta

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Vec par sezona je sa Sparsima 3 za 3, ko zna...

                              Inace sve ste rekli, mislim da nije samo do Pogbe (ne branim ga, uzasan je bio) vec je totalno lose spremljena utakmica, taktika i selekcija uzas, voljni momenat nepostojeci i eto... Dobijes vrv najgore odigranu utakmicu ove sezone. Kao protiv Barse 2011, otprilike tako je to izgledalo na terenu.
                              Voljni momenat bio načet u 11s.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Voljni momenat bio načet u 11s.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Slabo psiholoski spremna ekipa... Nije to opravdanje. Takodje neozbiljno da primis gol u 11oj sekundi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X