Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cela igra, stav, zelja, predstava se ogledala u tom poslednjem sutu Dzonsa.

    Nije sramota da izgubis od Derbi Kauntija, velika je sramota da opet na svom terenu ovako igras. To je nesto sto najvise mrzim, fuj! Fuj!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Od ovoga ga ni ja ne mogu odbraniti, sve i da su prosli na penale velika bruka sa ovakvom ekipom ne dobiti Derbi i onako malodusno odigrati drugo poluvrijeme, iako je i tu bilo sansi, ali igraci su misevi, sem Felainija nema na terenu igraca sa pravim mentalitetom. Jbg trener ovdje mora da plati iako je ovo cetvrta utakmica koju ne dobijamo ove sezone, odnosno tri smo i izgubili koju smo morali da rijesimo odma, ali Lukaku sve zivo promasuje, umjesto da se ubije utakmica posle pola sata on promasuje ko zna koji zicer ove sezone, kliza se, spor je, ne znam koji mu je kurac.

      Ako Murinjo ostane gledamo Lindelofa do nove godine, Balji je prelos.

      Ovaj mali Vilson, svaka mu cast kakav je gol dao, Pirlo da mu pozavidi iz najboljih dana. A kako su ljudi penale pucali, kapa dolje

      Keriku dati da vodi ekipu do kraja sezone, a najbolje bi bilo i za jedan duzi period. Ima fudbalski mozak, inteligentan je, ima postovanje saigraca kroz cijelu karijeru, nema razloga juriti Poketina i slicne mediokritete.
      sigpic

      Comment


      • Nema vise razloga da Mou ne dobije otkaz
        Michael Carrick spremno te čekamo, spasi nas legendo


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Iz ovoga nema povratka, jednostavno ne. Već ranije sam pisao da ne postoji ama baš nijedan pokazatelj po kojom bi se moglo pretpostaviti da će Jose okrenuti ovu situaciju u svoju korist i to se iz utakmicu u utakmicu vidi. Ne može dalje i gotovo, čim prije napraviti rez, manja će šteta biti.

          Ne bih imao ništa protiv Zizoua, a iz ove perspektive ni jedna sezona sa Carrickom ne izgleda loše, uostalom gore ne može.

          Comment


          • Da ima obraz sam da ode, ljudi nas sabili, bruka i sramota, po ko zna koji put slabija ekipa igra fudbal na OT. Nekima su krivi pojedinci.v

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by reddevil96 View Post
              Nema vise razloga da Mou ne dobije otkaz
              Michael Carrick spremno te čekamo, spasi nas legendo


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Eh da se oce to desit nego cemo jos mi gledat ovih blamiranja pod vodjstvom Portugalca.
              Ovo je sramota sta mi igramo. Koji je ovo sport? Sta je ovo posto fudbal nije.


              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ovu patnju treba zavrsiti vec veceras, ali nema uprava muda za tako nesto, a on nema obraza i nece nikada sam otici.

                Comment


                • Nema tu više branjenja, poslije Brightona i Tottenhama je bilo jasno da mora ići. Bio sam za treću sezonu, ali ovo što gledamo je za rastanak. Nema znakova da se može nešto promijeniti osim onih koji ukazuju da će biti još gore.
                  Najžalosnije je što su ovo sve igrači koji ne mogu puno bolje osim nekih povremenih izleta, niko tu nema kontinuitet. Trebaće se dobro odriješiti kesa kako bi se došlo opet u priliku za osvajanje trofeja.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Da ima obraz sam da ode, ljudi nas sabili, bruka i sramota, po ko zna koji put slabija ekipa igra fudbal na OT. Nekima su krivi pojedinci.v

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    To i ja kazem. Da kaze jebite se Glejzeri i Ed, meni ovo ne treba, uzivajte navijaci i cao dovidjenja.

                    Sabijaju nas Wolvsi i Derbi na OT, oducavaju nas od fudbala. Ma daj, necemo se zajebavati.



                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • I da, stvarno više ne mogu gledati Jonesa i Younga u Unitedu. Džaba povremeni bljeskovi, mozak mi krvari kad ih gledam kako igraju. Jedva čekam da odu.

                      Fellainija mogu, na kapaljku, u jako specifičnim uslovima.

                      Comment


                      • Originally posted by Momir Peh View Post
                        Iz ovoga nema povratka, jednostavno ne. Već ranije sam pisao da ne postoji ama baš nijedan pokazatelj po kojom bi se moglo pretpostaviti da će Jose okrenuti ovu situaciju u svoju korist i to se iz utakmicu u utakmicu vidi. Ne može dalje i gotovo, čim prije napraviti rez, manja će šteta biti.

                        Ne bih imao ništa protiv Zizoua, a iz ove perspektive ni jedna sezona sa Carrickom ne izgleda loše, uostalom gore ne može.
                        Klub je truo na svim mogucim nivoima, igraci su intelektualno na nivou americkih tinejdzerki, Zidan je najveca fudbalska licnost svih vremena ali ako se ovog posla uhvati onda je on lud covjek. Kerik daje podrsku Murinju, on je zajedno sa Mekenom broj dva, sigurno nesto rade na treninzima, vidjeli smo i danas kako Kerik savjetuje i objasnjava nesto Lukakuu i Lingardu ali dzaba. Od kad je otisao stari promijenili smo tri trenera u veoma kratkom roku, od toga su svi bili afirmisani, jedan je bio totalni fudbalski analfabeta i potpuno nedorastao, dvojica su top treneri, legende igre, Murinjo je jedan od najboljih svih vremena i svi su trpjeli nenormalan pritisak. Ako barem posatvis pocetnika mozda nece trpjeti taj pritisak. Pisao sam i neki dan u LS temi, Poketino potpuno izgubi kompas posle poraza od Intera na pitanje oce li ostati Aldevereld u januaru, i sta bi on radio onda da je na klupi Junajteda, pa njega bi pregazili mediji, a to pitanje bi mu bilo najlakse koje bi dobio u Junajtedu. Kerik fino neka vodi, neka vrati Renea i Filana, pa neka rade par godina. Naravno da se proda Pognapusticustadiondesetminutaprijekraja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Ovu patnju treba zavrsiti vec veceras, ali nema uprava muda za tako nesto, a on nema obraza i nece nikada sam otici.
                          On i ne treba sam da ide, zasto bi to radio? Dobio je ugovor, nije ih puskom cerao da mu ga daju, neka ga posteno isplate. Svaki cent koji ta govna koja dodirnih tacaka sa fudbalom nemaju izgube je odlicno. U post SAF eri daleko je najvise uradio svakako. Nije mnogo ali daleko najvise.

                          Ono sto su uradili Van Galu istu noc posto je osvojio FA kup je sramota nevidjena bila, nista ih ne moze oprati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovako mlad sjebah sebi psihu zbog kluba jebenog mrs vise

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              On i ne treba sam da ide, zasto bi to radio? Dobio je ugovor, nije ih puskom cerao da mu ga daju, neka ga posteno isplate. Svaki cent koji ta govna izgube je odlicno. U post SAF eri daleko je najvise uradio svakako. Nije mnogo ali daleko najvise.
                              Taj ugovor je najveca greska. Koliko mu trebaju isplatiti u slucaju otkaza?

                              Comment


                              • Nerviraju me i ovi poluigrači, haj onu dvojicu sam već nabrojao, ali Lingard je apsolutno zakurac cijelu sezonu, ama baš ništa ne radi dobro, Lindelof je komedija, Rashfordu bi bio kompliment reći da je komedija. Čak je i Matić totalno van prave forme, a najodgovorniji je veznjak ekipe.

                                Užasna situacija, loše u svakom pogledu, osim u finansijskom naravno u kojem dominira onaj klaun gore što sjedi.

                                Comment

                                Working...
                                X