Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    To je opet duplo vise od Van Gala i Mojesa i oba puta je dosao do LS, sto oni nisu uspijevali, dakle daleko je uspjesniji od njih, o bodovima necu, to koliko je bodova osvojio prosle sezone, Mojzi i Van Gal nisu bili ni blizu
    Jel su nam tako pali standardi da uporedjujemo Portugalca sa tom 2? Da se zadovoljavamo sa sitnicama? Sa losim sezonama, losom igrom?

    Jbg, ja ne mogu tako. Smatram da nismo jos postali Arsenal ali da smo na tom putu.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by mikisavic89 View Post
      Fergusona zaboravi slobodno. On nece vise da bude menadzer Junajteda tako da nema potrebe da se pise u tom kontekstu. Svi bi mi ovde voleli da se on podmladi i preuzme ali nema nista od toga. Evo aki se ne promeni nesto u upravi i portugalac ne preokrene stvari isto ce biti sa sledecim menadzerom samo ne znam ko ce biti tada kriv da li on ili aportski direktor posto Vudvord svakako nece.
      Onda me ne stavljaj u zaljubljenike u rad Pep Gvardiole. Nekoliko menadzera postujem ali samo je jedan bio sve tako da mi puca ona stvar za Portugalca i za Eda i za Pogbu i za debelog.
      Stalo mi je do Utd, bicu uz klub i za 5, i za 25 godina.

      Portugalac proslo ljeto da je trazio Mesija, prevrnuli bi nebo i zemlju da mu dovedemo. Izabrao je Matic, Lukaku, Lindelof.
      Perisic jedino nije doveden i to sto su trazili Marsijala koga tad nije bilo trika da bi pustili a mozete do sutra da pricate price ali ne bi ni vi u tom trenutku.

      Prvo nek Portugalac uspostavi sistem, nek mu prougraju igraci i za mene ce to bii odlican pocetak. Spreman sam da ga istrpim jos ovu sezonu ako ce igra da lici na nesto, da igraci igraju fudbal a ne da nam izgledaju kao stranci na terenu, ko da su se prvi put vidjeli
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Haha Kaze Erik... Boni i Klajd

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa o tome i pisemo, zasto mu nije doveden jos jedan igrac. Ok mesto Perisica je posle uleteo Sancez ali evo desno krilo prazno i eventualno jos jedan u odbrani. Ako prodas Matu i jednog stopera 40 miliona, dodas jos 60,70 i dovedes 2 igraca i eto balansa u timu. Ali ne amerikanac zasto to da da kada mu je dosta top 4 i muzenje para. Ovamo daje izjave watch this space, pa gde mu je taj space? Barsa, real u kad su na vrhu uzmu svaki rok potrose neke pare da ojacaju tim a sta Junajted radi, svaki drugi rok prazan a trofeja nigde. Dosta je izgleda i to drugo mesto.
          Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 12:40.

          Comment


          • Meni nesto nece te instagram stvari na TT da otvara.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Manchester United

              Originally posted by mikisavic89 View Post
              Pa o tome i pisemo, zasto mu nije doveden jos jedan igrac. Ok mesto Perisica je posle uleteo Sancez ali evo desno krilo prazno i eventualno jos jedan u odbrani. Ako prodas Matu i jednog stopera 40 miliona, dodas jos 60,70 i dovedes 2 igraca i eto balansa u timu. Ali ne amerikanac zasto to da da kada mu je dosta top 4 i muzenje para. Ovamo daje izjave watch this space, oa gde mu je taj space? Barsa, real u kad su na vrhu uzmu svaki rok potrose neke pare da ojacaju tim a sta Junajted radi, svaki drugi rok prazan a trofeja nigde. Dosta je izgleda i to drugo mesto.

              Pisali smo svi ovdje da ne znamo zasto mu je dat nov ugovor ako mu nije dovedeno ono sto je trazio ovo ljeto.
              Ja sam bio za to da on dobije sut kartu ali kad su se odlicili za to onda su trebali da mu dovedu to i to pa da vidimo tu famoznu transformaciju igre.
              Ja, BB, Erik, bici, Vladan i jos dosta nas smo to pisali 101 put.

              Barsa sada trosi, kad su bili glavni u Evropi to su samo male korekcije a Real zadnje 3-4 godine totalni zaokret u transfer politici. Posle Rodrigeza koje zvucno ime su doveli? Evo Ronaldo otisao, oni nista.
              Nije sve tako crno i bijelo
              Last edited by Miki28; 22-08-18, 12:43.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Jel su nam tako pali standardi da uporedjujemo Portugalca sa tom 2? Da se zadovoljavamo sa sitnicama? Sa losim sezonama, losom igrom?

                Jbg, ja ne mogu tako. Smatram da nismo jos postali Arsenal ali da smo na tom putu.
                Za mene je to uzasno Mikeli, ali bojim se da su nam zesce pali standardi, pola decenije prodje od odlaska starog i od onih njegovih vremena nema nista, niti se bilo sta nazire, tako da Murinjo pored ove dvojice izgleda mnogo bolje u svakom smislu.
                sigpic

                Comment


                • Eto sad se zna i zasto. Jebe se njima za trofeje samo se muzu pare kao u Arsenalu, isti djavo. Cak i nije mora da mu dovodi bas njegove zelje nevo daj dovedi nesto nekog pa neka bude i zvezda za okretanje para, ono nista, ne isplati se. Ja sam ocekivao sad ce da napravi watch this space sa Mbapeom npr ono nista. Evo unazad nismo doveli nijednog igraca koji je u najboljim godinama za odmah. Sancez, Ibrahimovic, Falkao, Svajni mogu da se dovedu jer su za dz, moze i Di maria jer da se dovede na sezonu uz dogovor da ga uvaljas u PSZ jer nije mogao te sezone zbog FFP da predje. Pogba i Lukaku su potencijali. Sta ovo leto nije mogao Ronalda, Bejla, Grizmana godinima, Mbapea il ine znam koga vec. Moze ali za dzabe. Sto mi nismo doveli Nejmara, njemu kao bopje u PSZ nego u Junajtedu, nemamo para sta? A ovamo Junajted ima najvecu zaradu. Ma dzaba prica.
                  Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 12:56.

                  Comment


                  • Necemo se zaludjivat oko takvih igraca. U ovom trenutku vjerujem da takvi igraci uopste i ne razmisljaju o Utd jer i oni vide sta se sve radi u klubu, kakva se igra igra.
                    Sve sto bi mu mi ponudili sa finansijske strane to moze i Psz/Real a opet igra nebo i zemlja. Da se ne zaludjujemo
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Arsenal je postao ovaj Arsenal ne zbog Vengera, nego zbog uprave. Venger je samo deo price, moze neko reci da je Venger kriv sto je spustio glavu i cutao, a imao je tu moc da ne cuti jer su se svi kleli u njega i imao je nenormalnu reputaciju kod navijaca. Da je dosao neko drugi umesto Vengera u tim prelomnim momentima za klub, nista se ne bi promenilo, jer bi oni samo i doveli nekoga ko bi cutao. Murinjo, kao sto vidimo, ne da nema tu reputaciju kao Venger kod navijaca, nego pola navijaca zeli da on ode. A ne cuti nikako, za razliku od Vengera, sto, kao sto vidimo, smeta upravi, a iz nekog ludackog razloga, smeta i navijacima.

                      Kakav legendarni paradoks, sto se s jedne strane Murinjo sada poredi sa Vengerom, a sa druge mu se zamera sto je vokalan, sto luduje i zali se na pres konferencijama, za razliku od Vengera.

                      Sa Mojesom je bio fijasko za transfere, Vudvard nije znao sta radi. LVG otkad je otisao iz kluba stalno prica kako je trazio kvalitetnije igrace i nije ih dobijao. O Murinju da ne pricam. Nemojmo se praviti ludi da nije problem u upravi. A da Murinjo ne radi dovoljno dobar posao, to se slazem. Naravno ne u onoj meri u kojoj se to ovde predstavlja.

                      Bice Vudvard pametniji kod sledeceg zaposljavanja menadzera, dovesce nekog ko ce da cuti i radi, a svaki trener kome je stalo do svoje karijere i reputacije ce bezati od nas koliko ga noge nose kad vidi u pregovorima kakvi su uslovi.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ali naslov Mancester Junajted vjeruje da ce Vudvord rijesiti situaciju sa Murinjom, kao da je Sjeverna Koreja krv ti jbm, Vudvord vjeruje da ce Vudvord rijesiti situaciju sa Murinjom
                        sigpic

                        Comment


                        • Manchester United

                          Problem je sto taj isti Portugalac kuka vec neko vrijeme pa cak i onda kad su mu i dovodjeni igraci. Kuka i kuka a ne obraca paznju na ono sto mu je posao a to je teren. Njegovo je da izabere taktiku i igrace koji ce donijeti rezultat a ne da komentarise dokumentrce Sitija uoci meca sa Brajtonom.
                          Faca je ispao jer je to prokomentarisao a onda za 2 dana ladan tus, ekipa ne zna sta radi na terenu u njegovoj 3 sezoni. Ej 3 sezoni.

                          Jel LVG trazio Di Mariju, Depaja, El Tigrea, Soa, Ereru i koga bi jos? Jel htio da proda DDG? Jel mu se izaslo u susret? Daj nemoj me da mu nije dovodjeno ono sto je trazio. Sta je on htio? Mesija, Ronalda?
                          Koga mu to nismo doveli? Jel mozda taj neki igrac nije htio kod nas kao recimo Kros ili sta?
                          Last edited by Miki28; 22-08-18, 13:05.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Necemo se zaludjivat oko takvih igraca. U ovom trenutku vjerujem da takvi igraci uopste i ne razmisljaju o Utd jer i oni vide sta se sve radi u klubu, kakva se igra igra.
                            Sve sto bi mu mi ponudili sa finansijske strane to moze i Psz/Real a opet igra nebo i zemlja. Da se ne zaludjujemo
                            Ma vazi. Niko nece kod Murinja. Problem je sto Ed ode po Grizmana i nudi npr 50 miliona, za Nejmara ponudi 75 i takve nebuloze. Sta svi top igraci nece u Junajted, hoce ali ako platis. Svi igraci hoce da ispostuju klubove gde su uspeli kao npr Ronaldo nas ali nece amerikanac da da pare.

                            Nema sile da je Van Gal trazio Di mariu. To mu je dovedeno i unapred isplanirano da ide u PSZ. Di maria je to i sam znao i odatle onoliko bolikurac partija.
                            Last edited by mikisavic89; 22-08-18, 13:08.

                            Comment


                            • Mbappe, Nejmar, Ronaldo? Sa jedne strane pricas da nece da dovodi one igrace koje nisu zvijezde a onda pricas da nece ni da da pare za one koje jesu zvijezde. Ne kontam?

                              Ja smijem glavu da dam da je Bejl bio zavrsen da dodje kod nas i da se cijele godine radilo na tom transferu. Ko je mogao predvidjet da ce Ronaldo i Zizu da odu?

                              Grizmana je Barsa trazila pa sto nije otisao?
                              Jel mozemo da dovedemo nekog igraca Sitija? Azara iz Celzija? Nekog iz Liverpula? Nekog iz Totenhema? Nekog iz Reala, Barse, Bajerna, Psz-a a da je bitan clan tima? Ajde iskreno, u ovom trenutku jel moze o?
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Problem je sto taj isti Portugalac kuka vec neko vrijeme pa cak i onda kad su mu i dovodjeni igraci. Kuka i kuka a ne obraca paznju na ono sto mu je posao a to je teren. Njegovo je da izabere taktiku i igrace koji ce donijeti rezultat a ne da komentarise dokumentrce Sitija uoci meca sa Brajtonom.
                                Faca je ispao jer je to prokomentarisao a onda za 2 dana ladan tus, ekipa ne zna sta radi na terenu u njegovoj 3 sezoni. Ej 3 sezoni.

                                Jel LVG trazio Di Mariju, Depaja, El Tigrea, Soa, Ereru i koga bi jos? Jel htio da proda DDG? Jel mu se izaslo u susret? Daj nemoj me da mu nije dovodjeno ono sto je trazio. Sta je on htio? Mesija, Ronalda?
                                Koga mu to nismo doveli? Jel mozda taj neki igrac nije htio kod nas kao recimo Kros ili sta?
                                Ne znam ja brate koga je stvarno LVG hteo a ko mu je bio fazon 3.-4.-5. opcija, al mi je stvarno tesko da poverujem da su sva tri prethodna trenera luda sto se zale na upravu, i da uprava ustvari radi dobar posao i dovodi sve zelje trenera.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X