Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bicijeva opcija je idealna,ne znam kako se nisam njega sjetio.
    Ne bi Pogbo 2 dana izdrzao,sam bi pobjegao.

    Comment


    • U i to bi bilo sjajno, sjecas se kad se toliko iznervirao pa otisao Kleverliju na kucu i kao ludak lupao mu na vrata 15 minuta
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        U i to bi bilo sjajno, sjecas se kad se toliko iznervirao pa otisao Kleverliju na kucu i kao ludak lupao mu na vrata 15 minuta
        To nam treba.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Sreca pa nisam gledao utakmicu, vidim da je ocaj zivi bilo. Jbg bez Matica smo sakati izgleda a i Lukaku igra non stop, do decembra ce ga iscijediti.

          Da je pameti bilo pa da su dovedrni Aldeveireld, Arnautovic i mozda Vilijan, sad bi imali neuporedivo bolju situaciju, nrvezano ostaje li Murinjo ili nje. WC stopera je tesko dovesti a mi smo imali veliku sansu i propustili je.

          Comment


          • Ma kakav Arnautovic i Vilian. Aldervild i Mbape komotno. To bi doveli Real, Barsa ili Arapi kad bi im trebalo. Klub zaradjuje vise tako da ne vidim u cemu bi bio problembu realizaciji.

            Comment


            • Ne znam što Junajted ne dovede nekog bivšeg igrača plus Ferdinanda i Vidića i Skolsa kao pomoćnike. Dobili bi apsolutnu podršku javnosti, a klaun Pogba ako bi dramio bio bi izriban načisto, a opet navijači bi uvek držali stranu legendi. Plus bi oni bili na vezi sa Fergusonom non stop, možda i pokušali da implementiraju taj sistem koji je bio na snazi, sistem generalno ne samo igru, nego i rad i disciplinu i sve.

              To sa bivšim igračima uglavnnom bude propast, ali ako se već resetujete i ne osvajate, može da se napravi dobra podloga.

              Ne znam jesam li hejtovao neke igrače više od Kange i Pogbe. To su takvi divljaci da to nisam video u životu. Usijane glave koje zaseru sve.

              Neće se niko otimati oko njega. A i gde ode, biće mala maca. Da neće možda da sere Ronaldu, Ramosu ili Mesiju, pa ispolivali bi ga kofom govana u svlačionici.

              Ovde nema ko. Murinjo je kriv što je dopusio.
              Last edited by Cassius Clay; 23-09-18, 13:04.

              Comment


              • Ali najjaci mi je narativ za neke trenere da su luzeri gube finale, ili neki ne mogu da osvoje titulu i sta im vredi ako su top3, a mi sa ovim ne mozemo ni top4 ni do cetvrtfinala da dodjemo
                Lebron je trebalo da ispada pre finala da ne bi ispao luzer. (da se razumemo ne volim Lebrona i mislim da nije bas najbolji lider)

                Jedna od najzescih zabluda ovog sveta je konstatovati da je trener luzer jer je izgubio neka finala. Ne volim Kloppa jos iz perioda Dortmunda(nenormalno mi je ogavan kao lik) ali bas je on kriv sto su ispusili u proslom finalu LS-a.

                Pa i Fergie ih je gubio, daj da se ne zajebavamo.

                Mourinho nije više world class trener, ne može da bude jer je liga ispod Simeonea a oni su u nekim stvarima slični treneri.

                O tome koliko je on pregažena priča govori i to da i on pokušava, a i njegovi fanboys, da se izvlači na staru slavu, sujetno potencira na trofejima osvojenim pre više od 10 godina.
                Da je Ferguson imao takav mentalitet preplašenog i egoističnog slabića, pregazili bi ga Venger i Mourinho od 00ih. Plakao bi celu '00s dekadu i ništa ne bi osvojio.
                On je čovek bio dovoljno kapacitet da shvati da i pored ostvarenih rezultata mora da se usavršava i da menja neke stvari u svom poimanju fudbala.
                Ovaj nikad to neće da radi.
                Ima da beži sa konferencija, ima da pravi dramu, da potencira kako je više titula osvojio nego ostali treneri u ligi, gubiće energiju na pravljenju alibija ali neće da gubi energiju da zavuče rukave i promeni tok i sebe usavrši.
                Last edited by Busby Babe; 23-09-18, 16:42.

                Comment


                • Neki su ovde žešće opterećeni reputacijom trenera a ne gledaju njihov rad.

                  Neka i on bude Sir Jose Mourinho, neka mu daju tu titulu...don't give a shit, trebalo bi mu suditi na osnovu rada i onoga kako mu igra ekipa.

                  Tim mu igra dosadan, spor, užasan, mrtav fudbal a to ne pokriva rezultatima. Ne postojia ta aura i reputacija koje to mogu da pokriju.
                  Underachieveri smo, i to barem da smo zanimljivi underachieveri, mi smo dosadniji nego muška odbojka, ženski tenis i vaterpolo... zajedno.
                  Last edited by Busby Babe; 23-09-18, 16:46.

                  Comment


                  • BB, nemoj tako ostro[emoji23][emoji23][emoji23]

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Hahaha, ceo svet nas trola jer igramo ko govna

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Doci ce dan kad ce najcrnji period u istoriji kluba da zavrsi. Da ode Pol Pogba, ali ne smije samo da ode, mora biti oceran govnjovom motkom, moraju se paliti dresovi tom retardu. Kakav kapiten, pravi uzor. Kakav smo mi jad od kluba postali kad nam je taj bio kapiten. Uzasne stvari.

                          Ne razumijem kako neko ko je u njegovoj situaciji moze biti toliko govno prema treneru koji mu titra jaja dvije i po godine, ali on nema postovanja ni za Kerika i Mekenu, to je neoprostivo. Idiot retardirani. Da, ti si samo jebeni igrac, prestani vise da pricas. Mada sto bi prestao kad Murinjo nema muda nista da uradi povodom njega. I zbog ovoga Murinjo i mora da ode, umjesto da hendluje stvari, da pokaze da je to njegova kuca, da je on gazda, on je sve ovo dozvolio, on ga je postavio za kapitena, njemu on stalno igra, stalno nesto izjavljuje i pravi probleme. Sto veli bici daj Kina da mu jebe sve po spisku, bio bi manji od makova zrna.
                          sigpic

                          Comment


                          • A sta je pogresno rekao?
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve je pogresno rekao, je li ga Murinjo cera da se gradi oko trojice, da je sporiji od puza sa loptom u nogama, da gubi duele? Je li mu Murinjo brani da se vrace nazad, da pomaze saigracima? Je li mu Murinjo ne da da trci bez lopte, da se otvara? Je li problem u treneru ili trenerima sto je juce izgubio loptu zbog koje smo izgubili pobjedu? Je li stvarno problem u Murinju sto se on guzi i drzi loptu svaki put po pola minuta prije nego je doda? Umjesto sto stalno nesto sere mogao bi da uradi nesto povodom sebe, posto je ocajan. Ali to je Pol Pogba, gospodar univerzuma, najbolji igrac planete u svojoj glavi. A isprave go kurac.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koje pobjede, igrali ko beda. I taj gol zbog njega pao, kao i 95% nasih golova. Bole oci kad on ne igra, a cesto i kad igra

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X