Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Tako je, sad guramo Pereiru kao krivca.

    Klupa i da ne ulazi vise. Tako se to radi u Utd. Nema prostora za greske.

    Mektominaj je dobijao sanse u sredjenom timu, kad je igrao Matic i kad je odbrana bila cvrca tako da i Andreas treba da dobije takve sanse.

    Druga bi se prica pricala da je menadzer uradio svoj dio posla i izveo pravu formaciju, da ne ide na ruku protivniku.

    Krila su nam ubijena u pojam, desnu stranu nemamo pa ajde onda da igramo bez krila, da probamo nesto da promijenimo. Gurnemo Pogbu naprijed, Alexisa sa Lukakuom a da pozadi Matic uz Freda/Andreasa/Felainija/Ereru/Mektominaja stiti odbranu.

    Brajton je prosao, idemo dalje. Za ove 2 i nesto godine smo navikli na ovakve samare i vracanje po nekoliko koraka unazad.
    Totenhem se mora dobiti, taj mec je bas bitan kako za menadzera tako i za igrace.
    Last edited by Miki28; 20-08-18, 18:11.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Sta je ovo danas, jesmo li u nekom paralelnom univerzumu, slazem se sa Mikelijem ponovo
      sigpic

      Comment


      • Manchester United

        Peckamo se pomalo ali vecini ovdje je stalo da se Utd vrati tamo gdje pripada.

        Inace, protiv Totenhema onaj igrac koji ne bude grizao, taj bi mi zavrsio na klupi neko duze vrijeme pa makar to bio Pogba, Lukaku, Matic ili ko god.
        Test karaktera.

        Utd je poznat po tome da uvijek odgovori.

        Mata mi je cool lik i sve ali dobijem nagon za povracanjem kad vidim njegove izjave posle poraza. Smucilo mi se vise u ovih 5 godina jedno te isto.
        Stvarno mislim da je vrijeme da se rastajemo, kako za klub tako i za Matu bi to bilo najbolje
        Last edited by Miki28; 20-08-18, 18:19.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Nazalost mislim i ja iako i dalje mislim da niko ne vidi teren kao on i da ce jednog daan biti strasan trener.

          Zoze mora nesto da promijeni, da pokusa sa dvojicom napadaca, bez krila ako treba, da igra sa trojicom veznih i dvojicom iza Lukakua ili pak sa jednim iza Sanceza i Lukakua. AKo treba da je Pogba taj neka bude taj, ali nesto treba da se promijeni jer ovako nece ici. Barem nece biti bolje nego sto je bilo do sad. Kad imas tri vezna dovoljni su da stite odbranu i krpe eventualne rupe, a opet svi imaju pas i dovoljnu dinamiku da proslijede loptu do ofanzivne linije. Ono sto je meni najgore juce je bilo to sporo razmisljanje, sporo oslobadjanje lopte ali mi se svidio Fred u drugom polvuremenu, mislim da se trudio iako je tu bilo svega i dosta smotanosti pokazao je neku zelju i da gura loptu naprijed. Ali sigurno da te lopte mogu i moraju da brze putuju, da se bolje otvaraju i krecu bez lopte.
          sigpic

          Comment


          • Manchester United

            Zato bi bilo lijepo vidjeti Andreasa i Freda uz Matica koji im stiti ledja. Mislim da bi mnogo brze lopta isla naprijed, lakse bi se presinga protivnika oslobodjali..

            Nesto se mora mijenjat.

            Ako misli Pogbu da stavi na sredinu uz Matica i Freda onda bih volio vidjeti Alexisa iza Lukakua a da Romu Marsijal/Rasford prave drusto a ako Alexis uz Lukakua onda Lingard iza..
            Last edited by Miki28; 20-08-18, 19:06.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Brajton je prosao, idemo dalje. Za ove 2 5 i nesto godine smo navikli na ovakve samare i vracanje po nekoliko koraka unazad.
              Ispravio sam ti ovo.

              Ne bih ja Matu vadio iz prve, bar ne za Marsijala/Rasforda. Kakav je da je, jedan je od retkih koji zna kako da napada prostor bez lopte. Stavi Sanceza levo i Marsijala/Rasforda desno, konstantno ce ti svi igraci kampovati i cekati loptu u noge. Sancez tu i tamo, on je 50-50 sto se toga tice, al upariti ih tako, ne valja. Mozes Lingarda da ubacis umesto Mate, al opet imas na krilu nekoga ko ne moze da prodje igraca, ali ako nista deugo, bar moze da pravi probleme u i oko 16.

              Jeste da Ras i Marsijal daju neophodnu brzinu i dribling i veliki si plus u tom segmentu, ali to su igraci bez trunke vizije, koji kada krenu u dribling ne znaju gde idu i sta zele da urade, a na kraju krajeva, ni jedan od njih dvojice ne zna da posalje loptu u prostor ili da pogodi igraca iz nezgodne pozicije(a neretko ni iz zgodne).
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Naravno da Pereira nije krivac ali realno i dalje nije nivo za prvi tim Junajteda. Nisam ni pisao da treba da dobije klupu i da ne igra vise ali bitno da se izvuce iz konteksta. Murinjo je tu meni najveci krivac jer ga stavlja na tu poziciju u takvom trenutku. Da se ja pitam dao bih mu desnu stranu mesto Mate jer mislim da treba vise ofanzivno da se forsira i da nije za onu poziciju od juce a od Mate bi svakako bio bolji.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Ispravio sam ti ovo.

                  Ne bih ja Matu vadio iz prve, bar ne za Marsijala/Rasforda. Kakav je da je, jedan je od retkih koji zna kako da napada prostor bez lopte. Stavi Sanceza levo i Marsijala/Rasforda desno, konstantno ce ti svi igraci kampovati i cekati loptu u noge. Sancez tu i tamo, on je 50-50 sto se toga tice, al upariti ih tako, ne valja. Mozes Lingarda da ubacis umesto Mate, al opet imas na krilu nekoga ko ne moze da prodje igraca, ali ako nista deugo, bar moze da pravi probleme u i oko 16.

                  Jeste da Ras i Marsijal daju neophodnu brzinu i dribling i veliki si plus u tom segmentu, ali to su igraci bez trunke vizije, koji kada krenu u dribling ne znaju gde idu i sta zele da urade, a na kraju krajeva, ni jedan od njih dvojice ne zna da posalje loptu u prostor ili da pogodi igraca iz nezgodne pozicije(a neretko ni iz zgodne).
                  Ja sam pisao u slucaju da ne igramo sa krilima pa da Sancez/Marsijal/Rasford igraju uz Lukakua a iza njih Pogba/Sancez/Lingard.

                  Ne ide ovako, nesto se mora mijenjati.

                  3-5-2 ili dijamant po meni treba da igramo nekoliko meceva u gostima.
                  Na OT ie ipak druga prica
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ja sam pisao u slucaju da ne igramo sa krilima pa da Sancez/Marsijal/Rasford igraju uz Lukakua a iza njih Pogba/Sancez/Lingard.

                    Ne ide ovako, nesto se mora mijenjati.

                    3-5-2 ili dijamant po meni treba da igramo nekoliko meceva u gostima.
                    Na OT ie ipak druga prica
                    Bem li ga, kako god da okrenes, uvek fali par igraca za neku poziciju. Za 3-5-2 i dijamant bekovski kvalitet jos vise dobija na znacaju, a letos smo jurili stopera da zakrpimo tu jednu poziciju, gurati trojicu umesto dvojice i nije neki posao. Mada opet meni dijamant ima najvise smisla. Koliko god bi patili zbog bekova, nekako izgleda da bi od nje najvise igraca profitiralo.

                    Izgleda mi da ce So odigrati maksimalno pozrtvovano sezonu. Covek igra za novi ugovor. Al ne bih ja njega zadrzavao. Vuk dlaku menja...
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Debeli pravi probleme opet. Odvratna njuska.

                      Sledece ljeto prodat Pogbu i raskrstit sa igracima kojima je debeli agent.

                      Last edited by Miki28; 21-08-18, 08:45.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Rajola "puca" na negativno spominjanje Pogbe. Da može ubio bi nekog.
                        Tako je Skolse. Udri još jače jer ti ništa ne radiš što drugi ne vide. Pogba je očajan, igre koje pruža od dolaska blago rečeno KATASTROFALNE.
                        Znam Mino da si nezadovoljan, zov novčanica zvekeću iz Katalonije ali jbg sada pojedi kašu što si zamešao i možda ti se posreći sledeće leto.
                        Da se ja pitam, verujem i mnogi, rado bi već sada videli leđa Francuzu.
                        Ali. Nema vremena za reagovati. Tržište zatvoreno.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Slažem se da je Pogba bio očajan protiv Brajtona. Videćemo kakva će igra biti kada se vrati Nemanja Matić. Da li ima nekih vesti o Matiću?
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Igra sledeci mec.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Slažem se da je Pogba bio očajan protiv Brajtona. Videćemo kakva će igra biti kada se vrati Nemanja Matić. Da li ima nekih vesti o Matiću?
                              Vratio se treninzima prije 4-5 dana tako da ce igrati protiv Totenhema
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • A kad smo vec kod njega, jedan iz proslosti

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X