Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedini vrijedan kluba za koji igra/radi.

    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pogba je kriv za sve... Prodajte ga nazad u Juve.
      A sta ces, navikli smo. Svi su krivi osim jednog coeka.



      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ja bi to prodao.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • A cim je ostao samo sa jednim igracem na sredini epski raspad. Najveca prevara od kad je fudbala. Izvini Di Marija, mislio sam da si to ti, ali nisi ipak. Steta za talenat, ali glava je za specijalnu ustanovu. A ni tamo ne bi bio najbistriji sok na polici.

          Sta li ce sad Skols reci, nadam se da ostaje dosledan. Busi ga toliko vremena, a mora da se pritiska, jer on ne moze da nauci, nije dovoljno inteligentan. Tri mjeseca je odigrao za dvije i po godine, tri jebena mjeseca
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ja bi to prodao.
            Sledece ljeto ako bude neko htio da ga uzme posto je prevara[emoji6]

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Super i sto je stari bio da vidi jos jednom koliko je jebeno bio u pravu.

              Najveci si stari, ne dolazi vise na Teatar, strefice te nesto bez potrebe, ako ti se gledaju ovakvi kao Pogba pravac cirkus.
              sigpic

              Comment


              • I kao takav nam je izmislio pobedu protiv Young Boysa, jedini gol danas, manje vise i svaku izgledniju sansu.
                Kukav smo mi tim sa najkulavijom igrom kad ti Wolves ne mozes da NADIGRAŠ na svom terenu.
                Da igramo nekakav fudbal pobedjivali bi mi i da Pogba pravi 3 ovakve pizdarije po mecu.

                3 sanse ne mozemo da stvorimo na svom terenu protiv ekipe koja je usla iz druge lige. I tu jednu on stvori.

                Sve i da Pogba nije napravio sranje, zasluzili smo da izgubimo.

                Beda. Srpski alkosani bi se sramili da im ekipa igra ovako...

                Comment


                • Mogao bi Alexis pocet da igra fudbal, za tu platu svaki peti mec da odigra kako treba je uzas.
                  Jos ga danas bezgresni izvede prije kolege sa drugog krila

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ubija nas ponos navijaca i ta, u ovom slucaju neogranicena vernost.
                    Kakvo aplaudiranje, samo zvizdanje i bojkot, nije vreme da mu titramo jajca zbog nekog ponosa....

                    Englezi bas nemaju sta da rade u toj kisnoj zemlji kad se nadignu na OT da gledaju 90 minuta one dosade, torture.
                    Igramo kao antipromocija fudbala.

                    Nikad nisam imao problem da objasnim ljudima koji ne kapiraju car fudbala, u cemu je fora... Da me ubijes, da sa nekim sedim i gledam United, ne bi uspeo da nadjem nacin da objasnim smisao gubljenja vremena na gledanje onoga. Ja sam vec ove godine propustio 135 minuta Uniteda. Regularno, toliko ne propustim za celu sezonu. Sad mi je krivo sto je samo 135, sto nije 335...

                    Comment


                    • Eh da mogu da ne gledam. Nisam od tih, bas rijetko kad propustim mec i to ako je nesto iskrslo u zadnji cas jer sd inace dobrano isplanira da se pogleda Utd. To se ceka.

                      Osijedi zbog Portugalca i njegovog antifudbala.

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Nisam gledao, ali mogu da zamislim na sta smo izgledali

                        Blesnuce nekad Pogba, kreicace 99% od nasih akcija ukupno, pa dobicemo. Jes nosalantan ponekad, ali to je i nas trener.

                        Eh da je bio Vilijan umesto Sanceza...
                        Kakav je bio on mucenik, on je 10 puta gori od Pogbe mene ako pitate.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ja koliko znam tim bira, trenira, motivise, analzira protivnika, sprema svoj tim na takticko-psiholoskom planu, bira nove igrace u prelznom roku i sve u svemu daje neki bit i ritam celom timu Zoze Murinjo a ne Pol Pogba.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odgledao sada full hajlajtse, 80% desavanja ispred nasem golu, i neki pisu o Pogbi kao krivca, e stvarno nema dalje.

                            A da je Sancez uradio onakav potez kao Pogba, on bi bio majstor i klasa. A on pogodi nekad onaj njegov centarsut koji svi znamo kako izgleda, i on je klasa

                            Pogba je takticki nepismen igrac, sacuvaj Boze. Covek bio posle Kantea i Mbappea najbolji igrac tima koji je osvojio SP, a on takticki nepismen. A toliko hvaljen Desamp kako je takticki sve ono izgledalo.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ma zasro je Pogba kod gola, nema šta. Samo što i pored tog njegov kiksa mi taj gol tu nismo smeli da primimo. Shaw je ostao sa brzim igračem koji je bio u ritmu, usmerio ga lepo na nepovoljan centaršut za koji se videli još 2 sekunde pre toga gde jedino može da prodje, i Lindelof koji je bio tu je uspeo da ponovo bude kratak i da ništa ne čuva.

                              Ma nije problem nije ni taj gol. Bedna nam je igra u bolju, link up, kretnje bez lopte, fluidnost. Užas. Ni bod nismo zaslužili.
                              I to što smo napravili u napadu je bio plod upravo Pogbe, koji je on his own stvarao neku prednost na protivničkog polovini, tako da je malo bezobrazno kriviti njega za poraz.

                              Ovo sa Alexisom ne može da proradi, stvar je čiste fizike, spor je. Daj neka proba nešto drugo sa njim, iza napadača, desno (pa nek fura na taj early cross), da igramo sa 2 napadača u diamondu (gde je on jedan od 2 napadača)... bilo šta, samo menjaj ovo.
                              Preočigledno je da ne može da prošljaka.

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post

                                Ovo sa Alexisom ne može da proradi, stvar je čiste fizike, spor je. Daj neka proba nešto drugo sa njim.
                                Na klupu najjednostavnije
                                Ali živcira me najviše sto mourinho donosi početničke greške
                                Ako ne ide nikako sanchezu na lijevom krilu, ako je izgubio brzinu onda ga stavi iza napadača i okruzi ga brzim igračima i onda ce sigurno bolje igrat nego ovako


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X