Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako se onaj debil od Smolinga upropasti sa onom veganskom hranom propala sezona. Nek se vrati makar Valensija ili Dalo da ne gledamo vise onog raspalog Janga. Cim je on u bilo kojoj kombinaciji starter pisi propalo. Kad se vrate Valnesija, Smoling i Matic ispred uz Soa koji treba samo da nastavi valjda ce Baji ili Lindelof moci nesto da odigraju. Doduse Lindelof i nekako ali ono sta je Baji danas igrao je katastrofa. Ali evo neka danas dezurni pljuvaci pljuju Smolinga i Sanceza. Smoling je Maldini za ostale stopere u timu. A Sancezu i dalje neka se broje izgubljene lopte. Od Marsijala izgleda nista, Rasford i dalje konj. Lingard jedini odigrao nesto, makar da se trudi. Treba da ih je sramota sve za ovakvu partiju, da vrate svi nedeljne plate. Poraz ko poraz ali stav na terenu je kriminalan danas bio.

    Comment


    • Inace ja bih ostavio Pericu i Jovicu na stoperima, svakako da je Smoling bolji od njih al se ni sa tim Smolingom ne napada titula. Tako da je po meni bolje da Zoze proba nesto da izvuce iz ove dvojice, mozda uspe od jednog nesto dobro da napravi. Mnogo patimo bez Matica, setali su se do nasih 16 i proslo kolo i danas. Msm super je Pereira al je on meni vise tu da bude rotacija Fredu i Pogbi nego li da igramo sa njima trojicom u vezi.

      Sancez koliko god ocajan bio proslo kolo, izgubio je 50 lopti al je stvorio 3 sanse ni iz cega. To danas nismo imali, niti cemo imati kad on ne igra. Felaini je danas odradio svoj deo posla sto je bilo daleko od dovoljnog. Bas pakao kako napadamo, moraju Zoze i momci mnogo da rade.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ma on pokusava da pokrene napade od odbrane ali to donekle i Lindelof moze da radi jer je stvarno dobar sa loptom u nogama ali sa Baljijem to ne mozes da radis jer on nema samokontrolu, on ne zna dje udara bukvalno. On toliko izgori da ide da radi Jangov posao na beku, pa izadje do centra pa ode do Soua da vidi sta se tamo desava, ja ne vjerujem sta on radi tokom jedne utakmice. Kad on pogodi odnosno tempira startove to izgleda brutalno dobro, nazalost to ne moze stalno da se desava samim tim on je katastrofa koja ce se desiti, prije ili kasnije. Neka igra sa njima dvojicom ali mora da igra i sa Smolingom onda, jer mora da ima cistog defanzivca u zadnjoj liniji, a kad ovako nesto izvede nijedan od te cetvorice to nije. Znaci skok nam je problematican, pozicioniranje uzasno, dueli e gube lagano i brzina je prilican problem, posebno za Lindelofa. Murinjo ce ili da igra sa Smolingom i Baljijem/Lindelofom ili ce da igra sa njima trojicom ili ce da vrati Dzonsa pored SMolinga sto bi tek bila katastrofa jer oni dvojica nisu dobar tandem nikako. Mi najmanje golova primamo kad igra Smoling poslednjih godina to je vise nego jasno i vise nego poznato. I sa razlogom je to tako, jer su ovi labilni previse, Dzons nazalost jos i manje od Baljija i Lindelofa, on te najvise i zajebe jer moze mjesec dana top fudbaal da sveze i onda sve usere u utakmici ili dvije. Ipak stoperi se mogu krpiti, ali sem Smolinga niko ne zasluzuje da pocinje stalno i to je fakat i to su nam sve ove godine pokazale.

        Matic je naravno glavni na sredini, glavni za kontrolu, glavni za pocinjanje napada i mirnocu kad se drzi lopta. Jedni je sposoban da drzi posjed pritom.

        Sancez najvazniji u napadu i to je jasno. Sou izgleda sasvim ok, Toni kad se vrati bice zakljucan na mjestu desnog beka i to je vise nego jasno.
        sigpic

        Comment


        • Lindelof je pri kraju prosle sezone najbolje izgledao pored Smolinga, nije to bilo savrseno ali je bilo mnogo bolje nego sve sto je igrao od kad je u klubu.
          sigpic

          Comment


          • @bici kako ne znamo na cemu smo sa Smolingom? Covek igra 3 sezone maltene bez greske od onog crvenog protiv Sitija pre 3 godine. Svi ostali su labilni. Baji danas smehotres kao i protiv Sevilje u LS kad mu Matic skretao paznju na kretanje. Smoling mora da igra ako nije propo zbog ishrane.
            Inace vidi se da igraci sa SP nisu spremni fizicki. Ono sto je neverovatno jeste kako su ovi sto nisu bili na SP gori. Mata, Marsijal prvenstveno, dve nule.
            Last edited by mikisavic89; 19-08-18, 19:57.

            Comment


            • Falio je Alexis, bice to bolje protiv Totenhema.
              Zgazicemo ih.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Nadrealno, mozda van domena sci-fi-a, da ovi igraci zajedno treniraju.
                Ma 11 random stranca koja se medjusobno nisu gledala ni na tv-u da bacis u tim, bilo bi vise sinhronizacije. Niti se poznaju, niti veruju jedan drugom. I u napadu i u odbrani, ne znas sta je veci uzas.

                2 osobe koje stalno igraju PES ili FIFU, da ih stavis u tim i da pre toga nisu zajedno igrali pravi fudbal bi bolje delovali.

                Tuga na n-ti -.-

                Bilo mi je zao Shaw-a, jedini je imao pravi stav i hrabrost a ponovo sam ne oseca da ima dovoljno kredita(zbog svega u proslosti) da podvikne, povuce itd.
                Do ovog meca nisam shvatao koliko nama fali lider u timu.

                Cekacemo punu frustraciju Lukaku-a, pa da onda vuče tim, pokazujuci ostalima da nemaju inicijativu.

                I DDG je bio ocajan.

                Mourinho ce ispastati i za stvari za koje nije kriv, iako za mnoge jeste.

                Comment


                • Hteo sam da pišem naširoko...
                  O Pogbi kapitenu, vođi tima. Kako ga je Murinjo izabrao.
                  Odustao od samog sebe i naravno... sada se plaća cena. Pa je jedan Brajton pojam.

                  Umesto toga - Antonio Conte je slobodan.

                  Trebalo bi neke stravi u timu da se stave na svoje mesto.

                  Comment


                  • Pitanje je samo kada ce Vudi uruciti Murinjo otkaz to se vidi iz aviona.

                    Nego mene zanima da li ce da targetiraju nekog iz poola slobodnih menadzera - Konte, Zidan, Venger... ili ce da juri nekog pod ugovorom za sledecu sezonu (Poketino?)
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma kakav Konte, ako dodje vreme za zamenu samo sa Zidanom da se proba. Mada da vidimo kako ce reagovati Murinjo. Da se ne zalecemo, ipak se vidi da tim nije uigran i da igraci nisu spremni plus igralo se bez dosta igraca. Vratimo se na pripreme i pogledamo ko sve nije bio prisutan. Jbg nemamo luksuz da ne igraju Pogba i Lukaku jer nisu dovoljno spremni. Ako je Smoling spreman a ne igra onda je Murinjo sam kriv, ako je neka povreda onda ok ali tek treba da vidimo na sta ce vegan da lici. Kako nemaju u ugovorima takve stvari o ishrani. Dajes im tolike pare i glupiraju se ovako. Djokovic makar sam sebe placa pa moze da radi sta hoce a ovaj isto naso da slusa zenu koja ne zna nista.

                      Comment


                      • Ma kakvi, igraci kao da ga bojkotuju, cak je i prestao da ih gura pod bas na presovima, Vudvord ga nije podrzao ovog leta, Pogba kapiten, jasni znaci gde lezi prava moc u klubu.

                        Moja teorija je da je Vudi odlepio kada je Zidan postao dostupan i da ga od tog trenutka Murinjo vise nije zanimao uopste.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zidan dolazi samo na gotovo.

                          Da on pravi ekipu od 0, ne pada mu na pamet.

                          Možda je bolje i da ispadnemo, Vudvord je ubeđen da su rezultati nevažni.

                          Comment


                          • Manchester United

                            Originally posted by Erik View Post
                            Ma kakvi, igraci kao da ga bojkotuju, cak je i prestao da ih gura pod bas na presovima, Vudvord ga nije podrzao ovog leta, Pogba kapiten, jasni znaci gde lezi prava moc u klubu.

                            Moja teorija je da je Vudi odlepio kada je Zidan postao dostupan i da ga od tog trenutka Murinjo vise nije zanimao uopste.
                            Moze Zizu naravno ali rano je jos sa tim pricama.
                            Dobar je Portugalac juce bio, pokusavo je sa izmjenama da promijeni tok utakmice. Ubacio Rasforda, Lingarda i match winnera Felainija ali nije bio dan i sta da se radi. Desava se.

                            Ipak je tim promijenjen u cijelosti, igraci se tek uigravaju tako da treba vremena.

                            Bice to sve dobro
                            Last edited by Miki28; 20-08-18, 10:14.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Nekako i meni deluje da je tako nesto u pitanju sa Zidanom. Kako god, da vidimo sta ce biti. Ono juce na nista nije licilo. Ono juce nije delovalo na bojkot, kao da je ceo tim zaboravio fudbal, 2 pasa nisu mogli da povezu a to mislim da je pre dekoncentracija zbog fizicke nespremnosti. Svakako da vidimo ali zasad ne deluje obecavajuce. Ako se Vudi primio na Zidana trebao je po kratkom postupku ovo ovako ne ide. Bice izgubljena sezona dzaba a pitanje sta ce i Zidan ili bilo ko drugi da uradi. Ovde igraci ispada non stop bojkotuju nesto. Jako neozbiljno.

                              Comment


                              • Zidane nece da ima u Unitedu Modrica, Kroosa, Ronalda, Ramosa, Varane-a, Marcela, Isca i Bale-a (sa klupe)
                                Kakav crni Zidane... jos kad to cujem od ljudi koji osporavaju Gvardiolu.

                                Ja nikakav pecat od Zidana nisam video osim sto je uspeo da odrzi atmosferu u Realu, sto ti je kad imas Modrica&Krosa dovoljno.

                                Bolje Mou da se odrzi do kraja sezone.
                                I mnogo losiji trener da nas vodi neke stvari koje nam se desavaju su neshvatljive.

                                Comment

                                Working...
                                X