Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Koji si ti smarač. Pa gde si bio pre Murinja prijatelju? Šta braniš onog smora Pogbu i Lukakua, i igrače. Murinjo jeste kriv ali kriv je i klaun Pogba.
    Prvak sveta i pivotal covek u tom pohodu Francuske i mozda najbolji napadac Svetskog Prvenstva...

    Da, do njih je problem. Ajd molim te uzmi digitron i saberi se...

    Comment


    • Najbolji napadač? Pa to govori o napadačima daans. A kad imaš Azara, Mertensa, De Brujnea i ekipu, nije teško biti "najbolji". Pogba je bio značajan ali znaš li ti kakav on tim ima tamo. Ima Kantea uz sebe, a ispred igračine.

      Samo Grizman, Mbape su vodili tim, Loris, pa tek mali Pogba. On je tu šraf, nije udarna pokretačka snaga. Isto kao i u Juventusu.

      Čim ti je on pokretač i prva zvezda, pa svaki digitron zna da je to piši propalo.

      Comment


      • Originally posted by reddevil96 View Post
        Najviše mi je žao sto je bas danas prvi put u sezoni fergi dosao na old trafford i prisustovao jos jednoj lošoj partiji Uniteda
        Za njegovo zdravlje nadam se da ce uzeti duži odmor od gledanja naših utakmica


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Zato sam i napisao da bi im samo tako oduzeo od plate. Sramota

        Muka mi je od njih

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Najjace mi je, Mourinho spuca stotine miliona, dovede igrace koje je trazio, dovede jos malo pa ceo nov tim, pored toga mu dobro(najbolje) odigraju igraci koji su bili tu pre njega, i dalje ON NEMA IGRACE, IGRA SA IGRACIMA KOJE NIKAD NE BI POZELEO u svom timu...

          Nikog da nije doveo, Cleverley da mu je to, pa to nije opravdanje. Ovde u igri nema koncepta, napretka, nema ideje, nema promila sinhronizacije.
          Ova igra bi bila sramotna i za neki tim iz PL-a koji pretenduje na 10-14 mesto u ligi... Toliko je ovo bedno.

          Paradoksalno ljudi, paradoksalna vam je ta agenda. Moze neko na glavu da se okrene u tom trudu da se relativizuje sve moguce, i dalje nema nikakve logike. As simple as that.

          A Broken man walking.
          Ako nesto mrzim to je da pljujem trenera/menadzera kluba za koji navijam. Mogu svakakva govna da pojedem, mogu da se trudim da imam totalno razumevanje. Ali to sve ima granicu, a ta je granica kad vise jednostavno nema nikakve logike.

          Ja sam Murinjo uvek gotivio, pre svega kakav je lik, bio mi je funny troler i smeker. Ne postoji nikakva maliciozna zelja da imam neku agendu protiv njega.
          Last edited by Busby Babe; 22-09-18, 17:37.

          Comment


          • Štoperi prave groj debilnih grešaka u polusezoni koji je opravdan MOŽDA za period od 4,5 godina.
            Ponavljaju iste greške, ne uče, ne koriguju to. Ili ne zna da ih nauči da koriguju to, ili bira glupog čoveka koji nema sposobnost učenja da mu igra iznova i iznova. Čak i da zanemarimo to što si platio 35 miliona za takvog glupog čoveka, a valjda si ga gledao kako igra, posao ti je da proceniš njegove sposobnosti...
            Primaš ogromne pare da radiš svoj posao, nisi bogom dan da grešiš u procenama, procene i odluke su deo tvog posla i odgovornosti.
            Ili beše nisu, sve je to odgovornost Ed Woodwarda...

            Samo što je bojim da nije do igrača i njihove nesposobnosti da uče. Ovo je previše pattern...
            Last edited by Busby Babe; 22-09-18, 17:43.

            Comment


            • U taktičkom smislu, Murinjo više i ne može da se ubraja u najbolje trenere. On se previše oslanja na talenat svog tima, a on ga trenutno izdaje.
              sigpic

              Comment


              • Na niske grane smo pali i mi i Murinjo kad moramo da trpimo onog nosalantnog bijednika kojem puca kurac savrseno i koji nas svako malo kosta bodova. Kakav raspad od igraca, mrs u Barselonu sve ti jbm retardirano.
                sigpic

                Comment


                • Aleksis ga izdao,svuda je imao jednog igraca koji je iskakao golovima i asistencijama,Deko,Snajder,Drogba,Kristijano,ovde ga nema ni na vidiku,Pogbu na silu guraju a covek jednostavno ne moze da igra kreatora u ekipi,Aleksis totalno van forme,Lukaku moze boga,oca da promasi i u takvoj situaciji on ne forsira Rasforda i Marsijala,bitno da mu Lingard igra.

                  Comment


                  • Ma Murinjo mora da ide, ako on trecu godinu forsira ovog raspada nemamo mi tu vise sta da pricamo, zasto ga forsira to ne znam, ili je potpuno poludio, ili je uslovljen da bi bio na klupi. ALi jedno znam, sad Kerik da se vrati iz penzije bio bi Zidan za maloumnika. I posle kazu Matic kriv luuuul, pa Matic je za njega izmislio fudbal.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ma Murinjo mora da ide, ako on trecu godinu forsira ovog raspada nemamo mi tu vise sta da pricamo, zasto ga forsira to ne znam, ili je potpuno poludio, ili je uslovljen da bi bio na klupi. ALi jedno znam, sad Kerik da se vrati iz penzije bio bi Zidan za maloumnika. I posle kazu Matic kriv luuuul, pa Matic je za njega izmislio fudbal.
                      Jos gore ako je uslovljen, i ako je prihvatio da vodi klub pod takvim uslovima.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Mukica nasa Portugalska.



                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Jos gore ako je uslovljen, i ako je prihvatio da vodi klub pod takvim uslovima.
                          Prevelik on ego ima da bi to dopustio


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Uslovljen, tj naredjeno mu je, da mu igra odredjen igrac ....


                            I onda imas situaciju da ne pusta Alexisa koji je najnovija superstar akvizicija i ima platu kao Kobe Bryant.
                            Ne, za Alexisa sme da radi sta hoce, za Pogbu ne... I to cak i pored toga sto je vec Pogbu stavljao na klupu.


                            Stvarno nadrealno na sta su sve spremni ljudi, sta sve moze da se projektuje kao pokusaj alibija...

                            Comment


                            • Pogba je kriv za sve... Prodajte ga nazad u Juve.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Dakle dvije i po godine ce sad, Pogba nas upropastava, guzi se sa lotpom, gubi je konstantno, stalno igra, puca mu kurac, nekad i ne trci i onda kao danas kad umjesto da svim silama zadrzavas vodjstvo i pobjedu on posto je maloumnik najveci moguci gubi loptu zbog koje primamo gol. Imali smo mi srece i prosle nedelje, isto je on ovo radio, ali jbg tada nismo kaznjeni. Ja kapiram da se Murinjo zajebao, doveo je igraca za rekordnu sumu, mislio je da ce mu biti nosilac, a on kukavac ne moze ni vodu da nosi saigracima, kakva mrcina jadna, ali ona nonsalancija i koliko je on toksican na terenu, to je nestvarno nesto. Njemu posjed nista ne znaci, on nema nikakvu predstavu sta znaci zadrzati loptu, sta znaci osloboditi se lopte, koliko je bitno ne izgubiti je na sredini, on je potpuno takticki nepismen. ALi ovo je Murinjo kriv apsolutno, takav raspad od igraca mu svaku jebenu utakmicu igra, bez radne etike, bez ikakve odgovornosti, jednostavno to je na treneru koji trpi takvog jadnika na terenu i ondaj jadni Felaini koji krv propisa na svakoj utakmici da igra u istom timu sa najneodgovornijim igracem na svijetu. Ne znam sta bi mu SAF uradio, ali znam da ne bi bilo prijatno nikako. Ustvari znam, jebao bi mu sve po spisku, zabio bi mu kopacku u dupe, ne bi ga gadjao s njom kao sto je Bekama. On nije ni svjestan svojih gresaka, kao sto ni bekam nije bio, on sigurno ne podnosi nikakvu kritiku, on ne zna nista sa takticke strane ali jedno je sigurno, Bekam je bio krvavi radnik, a ovaj to nikad nece niti moze biti. Nonsalantni klovn.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X