Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne mogu da vjerujem da Zoze Murinjo dozvoli sebi ovakav disbalans, ok radi s onim sto ima, to u ovom trenutku i nije nesto jer ipak mu na terenu nema cetiri igraca, jedan iz samo njemu znanog razloga nije na terenu, tri nisu jer nisu u mogucnosti trenutno ali on nikad nije dozvoljavao da su ovakve rupe, da je prostor izmedju linija ogroman i da ga niko ne brani, da se igracu bukvalno sudaraju, mase pas na samo par metara, ne znam meni je bas nejasno da je samo do Murinja, mozda i jeste, mozda nista ne rade na treninzima ali je to zaista malo vjerovatno. Vidjeli smo i Mekenu i Kerika kako komunciraju s aigracima, kako nesto objasanjavaju i dzaba, treci, cak cetvrti strucni stab od odlaska starog a problemi su isti i ne izgleda kao da ce se rijesiti. Jer barem je takticki Murinjo vazda bio na izuzetnom nivou, ovo sad je horor. Juce sam se smijao Sariju i Emeriju na sta im lici odbrana i danas Murinjo dodje i to izgleda jos gore od njih duplo. Murinjo koji je za njih takticki mag.
    sigpic

    Comment


    • Ako Zidane skupi hrabrosti i preuzme ovu ekipu trebamo mu se klanjat
      Da sam na njegovom mjestu nebi nikad preuzeo ovu ekipu jer si jedino moze ogromnu reputaciju koju ima spustiti


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Najebao je Totenhem sledece nedelje.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Na sebe se ljuti govno jedno

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Na sebe se ljuti govno jedno

            Okej i on je kriv ali ogromnu krivnju ima i Mourinho
            Uostalom on je i doveo ovaj stoperski tandem koji smiješno izgleda
            A ovo mu je treća sezone i jedina akcija nam je nabacivati loptu na fellu
            Ne trebaš biti pep pa da mozes bar vise akcija uigrati na Treninzima s ovom ekipom


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Najebao je Totenhem sledece nedelje.
              1-0 rutinski, nema Tottenham čime da parira. Martial će pokazati zašto je najveći talenat koji je igrao u Utd a Mata da je još ipak igrač za neku Celtu a ne Kinu i Usa gdje već odavno trebao biti.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Manchester United

                  Originally posted by notorious View Post
                  1-0 rutinski, nema Tottenham čime da parira. Martial će pokazati zašto je najveći talenat koji je igrao u Utd a Mata da je još ipak igrač za neku Celtu a ne Kinu i Usa gdje već odavno trebao biti.
                  Zgazicemo ih. Ne, Marsijal na klupu a Rasford upada u tim. Lingard umesto Mate. Smoling i Dzons.
                  E da, Matic ce igrati.

                  Gotovi su. Sledece nedelje pohvale
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ovaj barem priznaje, i to je nesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      To je ta klasa valjda...mehhh mustra becka
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mada stvarno dodje kapiten i kaze stav mi nije bio dobar, zamisli Kina da tako nesto kaze. E ko je tebi kapiten Zoze.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta napusavate iigrace i menadzera?

                          Desavaju se porazi.

                          Hadersfild, Njukastl, Brajton x2, Sevilja. Totenhem, Celzi u gostima necemo, nismo imali tad bas srece da se protivniku igralo
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Poraz i igra koja podsjeća na početak prve Murinjove sezone i poraz od Votforda 3-1. Toliko smo ranjivo izgledali, inače nisam bio u mogućnosti da gledam drugo poluvrijeme ali ne vjerujem da se nešto promijenilo u drugom. Uglavnom, tako lako su dolazili ispred našeg gola, do šansi, kao da nije bilo sredine. Baš očajno.

                            Ono što mene iznova razočarava, još od odlaska Ferdinanda, Vidića i Evre, jeste kako mi imamo labilne igrače, nemamo lidere, često imam osjećaj da ih boli neka stvar što su izgubili, bar na osnovu njihovog ponašanja na terenu, nema zalaganja, prelako se pomire sa porazom, možda i pretjerujem. Zbog toga će mi Simeoneov Atletiko uvijek biti omiljena ekipa, kakve su to mudonje i borci. Meni samo to treba kod ekipe, ne moramo ni igrati lijepo, ali da se gine za ekipu.

                            Bilo kako bilo, danas nam se desilo ono što nam se do sad kod Murinja dešavalo krajem septembra/početkom oktobra, ogoljene sve slabosti tima. Možda i najava 'treće sezone' a možda se i trgnu i malo se iskupe navijačima.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ja ne mogu da vjerujem da Zoze Murinjo dozvoli sebi ovakav disbalans, ok radi s onim sto ima, to u ovom trenutku i nije nesto jer ipak mu na terenu nema cetiri igraca, jedan iz samo njemu znanog razloga nije na terenu, tri nisu jer nisu u mogucnosti trenutno ali on nikad nije dozvoljavao da su ovakve rupe, da je prostor izmedju linija ogroman i da ga niko ne brani, da se igracu bukvalno sudaraju, mase pas na samo par metara, ne znam meni je bas nejasno da je samo do Murinja, mozda i jeste, mozda nista ne rade na treninzima ali je to zaista malo vjerovatno. Vidjeli smo i Mekenu i Kerika kako komunciraju s aigracima, kako nesto objasanjavaju i dzaba, treci, cak cetvrti strucni stab od odlaska starog a problemi su isti i ne izgleda kao da ce se rijesiti. Jer barem je takticki Murinjo vazda bio na izuzetnom nivou, ovo sad je horor. Juce sam se smijao Sariju i Emeriju na sta im lici odbrana i danas Murinjo dodje i to izgleda jos gore od njih duplo. Murinjo koji je za njih takticki mag.
                              Mala digresija Vladane. Bio Murinjo taktički mag za sve, godinama već u drastičnom padu...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Naravno da mnogo krivnje ima u Žoze Murinju. On ih trenira, taktički vodi samim tim i odgovara za rezultate.
                                I nisam poklonik branjenja Portugalca zbog limitiranog igračkog kadra. Sadašnji roster Uniteda znatno kvalitetniji nego što pruža na terenu i sigurno nije realno izgubiti od jednog Brajtona, Huda ili Votforda.
                                Pa Alex Ferguson je ne tako davno, sa Jangom, Flečerom, Evansom itd dobio tada jaki Arsenal sa neverovatnih 8:2.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X